Skocz do zawartości

Fermony oczami kobiety...


Emanuelle

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja!

Możliwość używania fermonów jest chyba z jednym z największych osiągnięć XXI w. W dawniejszych czasach za to co my dziś mamy dostalibyśmy wór złota. Zaczynałam od "miyoshi miyagi". Nazywam je bombą z opóźnionym działaniem. U mnie się sprawdziły, choć dopiero po pewnym czasie. Na początku nie działo się nic, ale z czasem zaczęli mi się trafiać super faceci.

Fermony to świetne lekarstwo na obniżoną samoocenę. Spowodowały, że to ja się zmieniłam. Wydobyłam na powierzchnię moje najlepsze atuty, stałam się zalotna, kokieteryjna i na luzie. Moje koleżanki mówią, że błyszczę.

Teraz testuję NPA i Pheromax. Efekty większe niż po "miyoshi miyagi".

Nigdy nie miałam tak wielkiego powodzenia. Faceci głupieją, wystarczy, że podejdę blisko i spojrzę im w oczy. Fermony powodują, że zmienił się mój sposób poruszania, mówienia i uśmiechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczęłam stosować fermony, miałam poważne problemy w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną. Chociaż zawsze byłam zadbana, modnie ubrana i atrakcyjna, nie miałam powodzenia u facetów. BYwało tak, że siedziałam przy stoliku z trzema koleżankami, którym daleko było do mnie , a mężczyźni prosili do tańca je, mnie totalnie omijając. Wielokrotnie robiłam analizę, dlaczego jestem pomijana i odrzucana. Nie jestem zarozumiała ani wywyższająca się, mam poczucie humoru, umiem być miła i serdeczna, a tu fiasko.

Myślę, że wreszcie odkryłam w czym rzecz! Prawdopodobnie produkowałam zbyt małą ilość fermonów. Teraz, mając syntetyczne, muszę użyć większą dawkę, aby działały. NPA ( minimum półtorej kropli),a Pheromax (trzy lub cztery psiknęcia). Wreszcie jest adekwatnie do moich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, że faceci wybierali Twoje kolezanki wlasnie dlatego, ze bylasz ladniejsza od nich. Mogli uznac, ze to nie ich liga, ze jestes dla nich zbyt ladna, dobra, inteligentna i nie zasluguja na ciebie, i dlatego nawet nie probowali.

A po uzyciu fero po prostu nie moga sie powstrzymac.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności