Skocz do zawartości

Przemyślenia po 10 miesiącach stosowania NPA i Pheromax


Mr.x

Rekomendowane odpowiedzi

Po 10 miesiącach stosowania NPA i Pheromax nasuneło mi się kilka przemyśleń

dotyczących fero.

 

Na pewno każdy z was dostał kiedyś kosza od kobiety z słowami "Fajny jesteś, świetnie mi sie z Tobą

rozmawiało, ale brakuje tego czegoś...nie ma chemii"

 

Ja też to słyszałem...od momentu kiedy zaczełem używać feromony częściej słyszę coś w tym stylu.

"Jesteś idiotą, wkurzasz mnie, irytujesz, ale masz coś w sobie...przyciągasz mnie jak magnes"

 

Zauważyłem, że ważne jest samopoczucie.Jeśli miałem cieżki dzień,podły nastrój efekty były słabe.

Tak samo w drugą strone.Osoby na których miały działać feromony jeśli były w złym nastroju, zestresowane nie wykazywały

wiekszego zainteresowania.

 

NPA według mnie działa na mniejszą liczbe kobiet.Lepiej działa na dziewczyny pewne siebie,pyskate,energiczne.

Te nieśmiałe i spokojne sprawiały wrażnie zawstydzonych.Unikały kontaktu wzrokowego.Czasem wydawały sie roztargnione jakby

im wszystko z rąk leciało...Miałem też okazje testować NPA codziennie w ciagu całego miesiąca na pewnej kobiecie.Były dni,że NPA jakby wcale nie

działo...Potem wszystko wrociło i znów były efekty.Może to przez hormony...

NPA używam na codzień w ilości 0,5 - 1,5 kropli.

 

 

Pheromax dla mnie jest rewelacyjny.Używam go na specjalne okazje.Po nim znacznie wiecej kobiet wykazuje jakieś reakcje.

Najczesciej słyszałem, że jest im ciepło a nawet duszno.Na Pheromax moim zdaniem lepiej reagują młode dziewczyny choć bywały sytuacje

że obok mnie nagle stały dwie babcie, choć w koło było pełno wolnej przestrzeni:)

Po nim kobiety robią się gadatliwe, maja lepszy nastrój.

Jeszcze jedno...chyba Pheromax działa krócej.Zawsze stosowałem jedno psikniecie i działanie NPA oceniam jako dłuższe.

 

Mój ulubiony poligon doświadczalny do wesela.

Zaznaczam, że nie idę z nastawieniem żeby wypatrywać efektów tylko dobrze sie bawić.

Na weselach mamy zazwyczaj kilkadziesiąt kobiet poddawanych działaniu naszych feromonów z niewielkiej odległości i długim czasie.

Efekty zawsze są! Za wesela ludzie ida z nastawieniem na zabawe i poznanie kogoś wiec to się

wszystko pięknie składa.Goście przeważnie mają dobry nastrój a pare kieliszków skutecznie rozluźnia i łamie blokady.

Według mnie efekty są nawet lepsze i bardziej widoczne niż w klubach.

Dla pewności podczas wesela aplikowałem pheromax po pewnym czasie żeby zauważyć różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Za krótko je stosuję, aby móc udzielić głębszej wypowiedzi.

Wiem jedno: to działa!

Działa i to jak... W snach najśmielszych nie myślałem o takich efektach...

Dziś na przykład, z pomocą NPA tylko, załatwiłem siostrze sprawę administracyjną z góry przekreśloną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego działania NPA nie spodziewałem sie...

U mnie po zastosowaniu NPA kasjerki mylą sie przy nabijaniu towaru:) Czasem na moja niekorzysc wiec musze uważac :D

Czasem jakas hostessa zaczerwieni sie i spuści wzrok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności