Skocz do zawartości

Feromony dla geja


resor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanko dla specjalistów z tej dziedziny :) Jestem gejem i też chciałbym skorzystać z cudów, które niesie za sobą używanie feromonów :) Zakładając jednak, że moi homoseksualni koledzy działają troszkę inaczej niż przeciętni faceci zastanawiam się jakich feromonów powinienem użyć, żeby mieć gwarancję powodzenia?

 

Większość tych, które służą uwodzeniu podzielone są na damskie i męskie, a w moim przypadku to nie jest takie proste :)

 

Proszę o info.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Miałam podobny problem, też poszukiwałam feromonów działających na osoby tej samej płci.

W końcu zdecydowałam się kupić jakieś damskie feromony. Z początku miałam mnóstwo obaw, że będę przyciągać namolnych kolesi, a dziewczyny będą przede mną uciekać :P Tymczasem to głównie laski zaczęły na mnie reagować ;) Bo widzisz to nie feromony hipnotyzują ludzi, ale Twoja osoba a fero ma Ci tylko w tym pomóc i zwiększyć Twoje szanse tak, że jeśli uczynisz ten pierwszy krok to Twój "obiekt" może mieć sporo problemów z odmówieniem Ci ;)

Czyli bierz na pewno produkty przeznaczone dla mężczyzn :) Dziewczyny będę się za Tobą oglądały, ale homoseksualni mężczyźni również nie pozostaną obojętni ;)

Z resztą przeprowadzono badania na homoseksualnych mężczyznach i wyszło, że ich mózgi reagują na feromony jak mózgi heteroseksualnych kobiet :P Gdzieś na forum jest o tym cały artykuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem gejem i też chciałbym skorzystać z cudów, które niesie za sobą używanie feromonów :) Zakładając jednak, że moi homoseksualni koledzy działają troszkę inaczej niż przeciętni faceci zastanawiam się jakich feromonów powinienem użyć, żeby mieć gwarancję powodzenia?

 

Większość tych, które służą uwodzeniu podzielone są na damskie i męskie, a w moim przypadku to nie jest takie proste :)

 

Proszę o info.

 

Według mnie należałoby wybrać specjalną linię feromonów przeznaczoną dla osób homoseksualnych (np. coś z serii Hot Boy) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności