Skocz do zawartości

co nas interesuję u płci przeciwnej?;)


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli sie niemyle byl juz podobny temat :D

no ale spoko

jako ze jestem facetem to wyglad jest bardzo wazny

mój ideal kobiety

czarne włosy ale to takie naprawde czarne (jak sadza) :D

wzrost nie wiecej jak 180

nie lubie jak kobieta jest chuda lub zbyt gruba powinna byc przy kosci (wiadomo o co kaman )

jesli chodzi o piersi lub pupe nie zwracam zbytnio uwagi

a i oczy najlepiej jak są brązowe

ubior tez jest wazny niespodobalo by mi sie jezeli wygladala by jak wiesniara najlepeij jakby ubierala sie normalnie

a nie jak np. ta z big bradera jola czy jakos tak ,strachy na wruble zostawmy na polu

CHARAKTER mila to po pierwsze

nie musi chodzic na imprezy co tydzien nie podobają mi sie zbyt przebojowe panienki co lubią dyskoteki

najlepiej jakby lubila wyzwania spontaniczne wyjazdy bez zadnego planowania np. za granice lub cos z extremalniej rozrywki skok na bungy

nie podoba mi sie u kobiet zbyt mocny makijaz zwlaszcza wtedy gdy nie potrafi sie malowac widzialem takie panie i wcale nie wygladaly lepiej

naturlne jest najładniejsze chociaz nie zawsze :x

no i chyba naiwazniejsze musi miec to cos wiadomo o co chodzi :twisted::twisted:

tez nie podoba mi sie zbyt mocny zapach perfum kobieta powinna ladnie pachnąć

ale zeby sie w tym kapac raczej przesada

gdy stoje blisko takiej osoby to poprostu nie moge wytrzymac to juz sie nienazywa zapach lecz smrud

mozna by tak pisac bez konca niestety ideałów nie ma przynajmniej nie spotkalem sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ieały nie istnieją bo sa wyimaginowane a nie realne;) ale istnieją osoby zbliżone do ideału;D mężczyzna pachnący hugo bossem szarym... to jest to;) drodzy chłopcy mogę wam podopowiedzieć,że na dziewczyny naprawde niesamowicie działa kultura i szacunek ze strony faceta;) procz tego spontaniczność i uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech;) a facet który jest pewny siebie a przy tym potrafi sie z tego śmiać jest nie do pobicia;) to naprawde może zdzałać cuda;) i nie bójcie się zadbanych i ładnych dziewczyn wcale nie jest tak,że to one najczęściej odrzucają... chyba wręcz przeciwnie;) a co zniechęca? hmmm nachalność;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim fetyszem u kobiet jest m.in.:

- piękny, zdrowy uśmiech

- delikatny, ale seksowny makijaż

- francuski manicure

- eleganckie ubranie (damskie koszule doprowadzają mnie do błogiego stanu)

 

Pomijając wygląd zewnętrzny, lubię wdawać się w różnej maści dyskusje z kobietami, więc sposób wypowiadania się jest dla mnie również szalenie istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności