Skocz do zawartości

PHX - piatkowy test


aleks123

Rekomendowane odpowiedzi

a wic wczoraj pierwszy test pheromaxa

 

przyjechalem do klubu . w samochodzie jeden psik na jablko adama (nie rozsmarowywalem) , oczywiscie perfumy i ruszylem do srodka , na poczatku zadnej jakiejs szczegolnej reaskcji nie widzialem, mzoe tylko ta barmanka tak dziwnie sie patrzyla i te dwie blondyny co staly obok mnie przy barze tez jakos tak dziwnie sie zachowywaly , no ale pomyslalem ze wydaje mi sie , po godzinie wyszedlem do toalety i jeszcze 1 psik PHX , minela moze godzinka wskoczylem na parkiet , stanalem sobie z boku lekko podrygujac po kilku minutach pojawil sie wokol mnie winauszek dziewczyn, ja sobie podryguje lekko na parkiecie , one uwijaja sie jakby nic innego nie robily tylko tanczyly w klubie go-go , nagle idzie sobie dziewczyna, stanela jak wryta, zrenice jej sie natychmiast powiekszyly, usmiech na twarzy , przylaczyla sie do pozostalych ( SZOK ) , no dobra potanczylem potanczylem , podszedlem do dziewczyn ktore staly przy scianie nie tanczyly, nie bawily sie, natomiast po moim podejsciu dosyc blisko moze minelo kilka minut zaczynaja po chwili sie bawic, zauwazylem tez odrazu rumience na twarzach, powiekszone zrenice , usmiech, taki jakby blogostan i to ciagle poprawianie wlosow , zarzucanie mi ich na twarz , moze i nawet nie rzucaly mi sie na szyje ale wyraznie dawaly do zrozumienai ze dobrze czuja sie w moim towarzystwie .

 

nawet te 10/10 jakos tak dziewnie co chwile spogladaly, nie wiem juz sam czy to efekty phx czy tylko moja wyobraznia :)))

 

u kazdej zauwazylem powiekszone zrenice , usmiech na twarzy, rumience, taki blogostan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie przemogłeś się w sobie i zmarnowałeś tak świetną okazję do bliższego poznania chociażby jeden z tych dziewczyn...

Ja wiem, jak ciężko jest od razu przejść do aktywnych działań, ale jak sam zauważyłeś - sytuacja aż prosiła się o to.

Moja prośba, tak - prośba, na przyszłość: przy następnej podobnej sytuacji odważ się chociażby na jakieś powitanie, kilka niezobowiązujących słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie.jw. powiedz ze sie zmeczyles tancem i idziesz do baru napic sie soku lub wody zaproponuj któres panience tez cos do pica powinna sie zgodzic tylko powiedz to pewnie a nie blagając ja zeby napiła sie z tobą :D hehe no i heya 8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz... ja jakos wyczuwam malo entuzjazmu w tej historyjce, nie wiem ale uwazam ze jesli by tak bylo to bys byl niezle zadowolony, przynajmniej ja bym byl i wyrazilbym to inaczej...

Nie mowie ze to co piszesz to prawda czy tez nieprawda ale moze dla ciebie to nie bylo takie fajne wydarzenie i piszesz to normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

entuzjazmu ? bylem momentami zszokowany, a ty piszesz o entuzjazmie :D , nie wiem czy to tak na mnie dzialalo czy na te osoby, ale napewnonie bylem pod wplywem alkoholu ani zadnych innych srodkow oprocz PHX, zachowywalem sie tak samo jak zwykle, ale zachowanie spotkanych pan do normalnych nie nalezalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil sceptycznie podchodzi do takich przejawów działania feromonów...

Dlaczego tak jest, Kamilu? Czyżbyś nie przekonał się jeszcze osobiście do tej prawdziwej magii fero? Może za dużo od nich wymagasz? Pamiętaj, że feromony za Ciebie nic nie zrobią, a jedynie pomogą Ci w podejmowanych działaniach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o zapach PHX to odkrecilem flakonik, powachalem i czuje tylko alkohol

 

Mnie również zapach PHX z alkoholem tylko się kojarzy, ale są osoby, których ten zapach wręcz "odrzuca"... Nikt w końcu nie jest taki sam, zmysły każdej osoby reagują inaczej... ;)

 

Jak to Cassi ostatnio ujęła...

Zapach feromonów moze być różnie odbierany przez wiele osób: od całkowitej bezwonności do zapachu potu lub skarpetek. Jeżeli Ty coś wyczuwasz, to nie znaczy, że inni tez to poczują. Bezwonne dla Ciebie innym może smierdzieć. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym problem ze o magii Pheromaxu sie nie przekonalem choc zuzylem prawie caly flakon... :(

Wiec poszedlem dalej i zamowilem BTB i NPA no i nie powiem ale jest duzo lepiej, czasami mam takie fajne sytuacje, jestem zakrecony, smieszny i w ogole mam fajne dni ale nie zawsze, to wiadomo...

Tylko ze o sile Phx marzylem wrecz a jej nie ujrzalem choc robilem wszystko tak jak trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze o sile Phx marzylem wrecz a jej nie ujrzalem choc robilem wszystko tak jak trzeba...

 

No właśnie... Marzyłeś... czyli zawsze, kiedy aplikowałeś na siebie PHX, miałeś w myślach tylko jeden cel: doświadczyć magicznej siły tego specyfiku.

Stało się tak, że przez zbyt intensywne marzenie o tym, efektów działania nie widziałeś.

Jest co prawda możliwe, że PHX na Ciebie nie działał, wspominała o takiej sytuacji na przykład Cassi, jeśli mnie pamięć nie myli.

 

Fajnie, że postanowiłeś spróbować innych produktów. Powiem Ci, że ja też podobnego wyboru dokonałem swego czasu i nie żałuję podjętej decyzji.

NPA i BTB używam na co dzień, do pracy i sprawdzają się całkiem fajnie.

Czasami, po ciężkiej nocy, aplikuję pod nos BTB, bo daje mi niesamowitego "kopa".

Cóż mogę powiedzieć... sukcesów życzę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności