Skocz do zawartości

Feromony a wiek


Fifi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy stosowanie feromonów jest "niezalecane" u na przykład tak jak u mnie osoby w wieku siedemnastu lat. Słyszałem, a raczej wyczytałem, że forumowicze odradzali osobie piętnastoletniej zakup feromonów z powodu, iż będzie "śmierdział" i nie uzyska żadnego pozytywnego efektu, a raczej będzie to negatywny skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, będąc w wieku lat -nastu, nie ma absolutnie żadnej potrzeby stosowania feromonów, ponieważ w tym wieku osoba sama wytwarza taką ilość pozytywnych feromonów, której pozazdrościłaby nie jedna osoba dorosła.

Nie oznacza to, że feromonów stosować nie możesz.

Po prostu, ja nie widzę takiej potrzeby.

Jeśli uważasz inaczej - masz do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie powiedziałem... :)

Efekty prawdopodobnie będą, ale po uprzedniej zmianie rozumowania.

Widzę, być może błędnie, że chcesz nabyć feromony aby uczyniły z Ciebie osobę, jaką chciałbyś być, a jaką nie jesteś na co dzień.

Wiedzieć musisz, że feromony NIC za Ciebie nie zrobią.

Nie sprawią one, że wzbudzisz w kobietach obiekt pożądania.

Nie sprawią one również, że nagle staniesz się "duszą towarzystwa".

Pamiętaj, wszystko od Ciebie zależy. Musisz chcieć zmienić swoją postawę i z wszelkich sił dążyć do tego, a feromony potraktuj jako "pomocną dłoń" przy tych działaniach.

Jeśli w głębi duszy czujesz, że jesteś gotów na tak radykalne zmiany i wiesz, że wykażesz się wytrwałością, podejmij wyzwanie...

O feromonach porozmawiamy, kiedy już poukładasz sobie pewne sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no być może coś jest w tych słowach, ale nie chodzi mi o te "zmiany", aby każda mdlała na mój widok chodzi mi właśnie o taką "pomocną dłoń", aby poderwać dziewczynę na której mi zależy, a która traktuje mnie jak przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już koniecznie chciałbyś zakupić feromony, na początek "przygody" poleciłbym Tobie Alchemy albo Relationship Magic, ale zaczekajmy jeszcze z tym.

Może wypowiedzą się inne osoby, które być może podważą to, co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jestemo kilka lat od ciebie młodszy i uzywałem i czasem uzywam NPA od razu bez alchemy i muszę powiedzieć zę działa wysmienicie, no zapach potu wyczuwalny i do sql nie radze choć czasem się przydaje. No cóż nawet na 14latka dziła cool a dziewczyny wygadane i chcą sie tulić flirtować, radze NPA lub PHX, jak cos lekkiego no to RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności