Skocz do zawartości

Problem z dziewczyna


TommY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest tu nowy , znalazlem przed chwila sklep z fero i wasze forum . Poczytalem , poczytalem i mam jedno pytanko do was , abyscie mi poradzili ze fero w moim przypadku zaskutkuja. Jestem z dziewczyna od 3 lat, od roku mieszkamy razem. Problem tkwi w tym ze on nie ma ochoty na seks, a ja wlasnie niestety lub stety mam. Kochamy sie raz na tydzien i czuje ze to i tak nie jest to co powinno byc z jej strony, nie zmusza sie do tego ale odczuwam jakas niechcec do uprawiania seksu, brak pozadania itp. Duzo ze soba rozmawiamy o tym problemie i powiedziala ze ona nawet by chciala , chciec wiec razy sie kochac ale jakos NIE MA OCHOTY;( Wiec prosze powiedzcie mi ze przy zakupie pheromax jest mozliwosc ze to sie zmieni ze bedzie mnie bardziej pozadac czy fero poprostu juz nie maja takiej sily aby zmienic nastawienie psychiczne kobity??:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax może być dla Was lekarstwem, to prawda.

Jeśli tylko wykażesz odrobinę własnej inicjatywy i nie zaufasz bezgranicznie temu produktowi, efekty mogą być doprawdy niesamowite.

Uwierz mi, że facet stosujący Pheromax jest w stanie obudzić w kobiecie najbardziej szalone fantazje seksualne, przynosząc Wam obojgu spełnienie, którego oczekujecie.

Na początek może zainteresowałbyś się próbką? Z wypowiedzi uczestników forum widzę, że jest ostatnio bardzo popularna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze masz racje summer...:) Ja do momentu kiedy nie odwiedzilem tej strony staralem sie jak moglem aby moc sie czesciej kochac ze swoja dziwczyna schlebialem jej itp i co najwazniejsze staram byc sie bardzo czuly, zawsze robie aby jej bylo dobrze a dopiero potem mysle o sobie . Wiec mam nadzieje ze phermoax przy moim usposobieniu osoby ktora sie stara bedzie naprawde dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności