Skocz do zawartości

Czy dobrze zrobiłem?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam :wink:

 

Feromonami zainteresowałem się trochę w dziwny sposób, mianowicie sytuacja, w jakiej się znalazłem (o niej troszkę później) zainspirowała mnie do poszukania na Allegro jakiegoś specyfiku feromowanego, bo wiedziałem, że takie coś istnieje ;) I tak znalazłem Love & Desire, poczytałem opisy i zamówiłem w jakimś sklepie itnernetowym... Podjarany poszedłem szukać jakichś opinii ludzi na ten temat, trafiłem dzięki Bogu na to forum, poczytałem opinie na temat L&D i... anulowałem zamówienie, jednocześnie kupując BTB na feromony.pl :)

 

Trochę posiedziałem w temacie, przeczytałem mnóstwo tematów na waszym forum i tak się zastanawiam, czy dobrze zrobiłem wybierając te feromony...

 

Otóż moja sytuacja przedstawia się następująco: Brakuje mi pewności siebie, przebojowości, zupełnie nie wiem, jak zachować się w towarzystwie i jak rozmawiać z innymi ludźmi, oni zaś traktują mnie bardzo z góry, czuję się w towarzystwie jak odszczepieniec, całe dnie spędzam w domu... Wiem, że bez tego nigdzie w życiu nie zajdę a nawet jeśli zajdę, to nie będę szczęśliwy... Niedawno rozstałem się z dziewczyną, chciałbym do niej wrócić, spotykamy się ale ona jest ciągle na nie...

Wszystkie oferty marketingowe feromonów wyglądają bardzo obiecująco i wiążę z zakupem BTB ogromne nadzieje - powiedzcie mi jednak, czy to naprawdę pomoże w moim przypadku? Czy wybrałem dobre feromony i czy w ogóle feromony (zwłaszcza BTB) są w stanie aż tak bardzo wpłynąć na mnie i otaczających mnie ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam feromony na pewno pomoge w pewnym stopniu poczuc sie bardziej pewnym siebie i byc przebojowym

ale to nie wszystko

poczytaj troche o nlp lub autochipnozie nawet dam ci linka http://www.projektsukces.pl/

naprawde pomaga dodaje pewnosci siebie i ułatwia osiaganie celów

mozesz stac sie calkiem innym czlowiekiem polecam

przejzyj jeszcze te forum http://sztuka-uwodzenia.pl/ duzo cennych rad jak postepowac z kobietami jak wyzwolic sie od leku podejscia do kobiety i co gadac itp.

innym uzytkownikom forum tez polecam na pewno komus sie przyda

 

pozdrawiam :D8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odpowiedź, naczytałem się o tym NLP dużo, wszyscy to polecają, może kiedyś spróbuję, osobiście jednak jestem sceptyczny co do tego, że jak sobie będę przez 15 minut dziennie wyobrażał, że jestem taki a siaki to się taki stanę.

 

No ale do tematu... Dzisiaj odebrałem przesyłkę [dwa dni po złożeniu zamówienia, feromony.pl jest świetne :D] - plus, że w paczce były jeszcze dwie próbki - jedna to Perception, a druga to The Edge na dodatek w wersji jakiejś... chusteczki? [towel] - wie ktoś, jak się tego używa i gdzie można przeczytać o efektach jakie to daje? Bo na feromony.pl nie zauważyłem... Będę wdzięczny za takie skrótowe przedstawienie efektów działania w/w specyfików.

 

Zaś co do samego przedmiotu zakupu... BTB. Cóż, już na poczcie dobrałem się do buteleczki, zgodnie z instrukcjami na forum zaaplikowałem kroplę pod nos, kroplę pod szyję i jeszcze pół na nadgarstek... I co mogę powiedzieć, zauważyłem, że jestem jakiś bardziej rozluźniony, za to ze strony innych raczej brak jakichś zaskakujących reakcji. Ale dobra to był pierwszy dzień, miałem zły dzień,... Przetestuję to jutro na zajeciach. Mam nadzieję, że na dłuższą metę mnie to nie rozczaruje. Swoją drogą - doszedłem do wniosku, że moje ciało chyba wcale feromonów nie produkuje lub produkuje je w ilości która nie ruszyłaby nawet rozwielitki. Czy w takiej sytuacji wskazana jest większa dawka BTB? Oczywiście mogę się mylić, ale jak tak czytam o feromonach i analizuję swoje życie to chyba wiele się z prawdą nie mijam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie stosawalem nlp

jednak poddawalem sie autochipnozie wchodzilem w glebokie transy

naprawde dziala oczywiscie trza sie w niektórych momentach przelamac ale dziala

chusteczki the edge dzialaja podobnie do npa bd. produkt

stosowanie .wcierasz zawartosc chusteczki na szyje 1 saszetka starcza na ok 2-3 stosowan to samo tyczy sie percepcjon lecz to jest w zelu

 

z btb jest ruznie tutaj nie zwracaj zabardzo uwago co jest napisane w ulotce sam dobierz odpowiednia dawke

 

cialo człowieka wytwaza najwiecej feromonów podczas dobrej zabawy np. na weselu mialem cos takiego zapomnialem o zyciowych problemach i o wszystkim co mnie martwi poprostu zaczolem sie dobrze bawic

wtedy cialo wytwaza duzą dawke feromonów skąd wiem ,widzialem jak ludzie reagowali na moją osobe a zwłaszcza płec przeciwna mialem kilka razy takie przypadki nawet bez stosowania sztucznych feromonów

 

feromony na pewno pomagają ale i tak wszystko zalezy o ciebie i od tego co sie dzieje w twojej głowie

pomysl; są osoby niezbyt przystojne ale mają duze powodzenie u kobiet poprostu potrafia sie bawic ich cialo wytwaza własne feromony

wyobraz jak by to bylo gdybys byl zawsze dusza towazystwa rozsmieszal wszystkich i dobrze sie bawil + dodal sztuczne feromony np.phx wątpie zeby jakas ci sie oparła chociaz powiedzmy ze nie jestes zbyt atrakcyjne

 

feromony dzialają ale te wytwazane przez nasze cialo są lepsze chocia słabsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wypadałoby mi opisać moje pierwsze wrażenia po dzisiejszym pierwszym dniu.

 

Największe zaskoczenie to wpływ fero BTB na moją skromną osobę. To niewiarygodne, ale naprawdę działa! Rano zaaplikowałem sobie dawkę i po jakimś czasie nie mogłem usiedzieć na miejscu, czułem jak serce próbuje wyrwać mi się z piersi. Ok, myślę sobie, pewnie poranna kawa albo co, nie ma co się rajcować. Ale po ok. 6 godzinach zaaplikowałem sobie jeszcze pół kropli pod nos - i znowu ten sam efekt. Masakra, ale pozytywna. ;) + jeszcze mnóstwo pewności siebie, nieprzejmowanie się problemami, które dotychczas były bardzo istotne... Guzik mnie, czy to placebo czy nie - ważne, że jest efekt.

 

Na otoczenie - cóż, spodziewałem się większych efektów, ale to dopiero sam początek. Zauważyłem ze strony kilku kobiet jakieś objawy zainteresowania moją osobą (co do tej pory raczej się nie zdarzało), ale na bardzo subtelnych sygnałach się skończyło i całkiem możliwe, że to po prostu zbieg okoliczności. Faceci jakoś w moich oczach zostali umniejszeni, jakby inaczej na nich patrzę (czy to normalny efekt?) - ale poza tym jakichś konkretniejszych objawów brak. Inna sprawa, że ten dzień nie obfitował w spotkania z ludźmi, więc jak na tak małe możliwości to efektów i tak było dość. Zwłaszcza, że to pierwszy dzień dopiero ;)

 

No i najważniejsze - wpływ na byłą. Bardzo ciekawy sygnał był taki, że skomplementowała mój zapach, czego praktycznie nigdy nie robiła. Czy to zasługa fero czy nowej wody toaletowej, którą je zakrywam - nie wiem. Tak czy siak sytuacja miała miejsce. Niestety dziś znów nie miała dobrego dnia, więc i trudno oczekiwać u niej większych efektów. Czas pokaże.

 

 

Jeszcze kilka uwag - po pierwsze - wielu narzekalo na zapach BTB, jaki się utrzymuje na skórze. Początkowo mnie trochę zaskoczył, ale wystarczył dzień abym się od niego uzależnił. Uwielbiam go czuć, momentalnie dodaje mi siły i pewności.

 

Po drugie - feromony się utrzymują na skórze ok. 6 godzin, czy to znaczy, że jeżeli aplikuję sobie dawkę przed godziną 8 to potem muszę ją powtórzyć ok. godziny 14 i ok. godziny 20, by nie stracić efektów? Akurat taki mam tryb życia, że od rana do wieczora gdzieś jestem, ale boję się, że w takim tempie flakonik mi zejdzie w miesiąc, a nie stać mnie na wydatek dwóch stów co miesiąc.

 

3 - czy feromony tak samo silnie oddziałują ok. 30 minut po zaaplikowaniu jak i np. 3 godziny czy 6 godzin? Czy brak tego specyficznego zapachu oznacza, że fero się ulotnił i trzeba zaaplikować znowu? Czy feromony działają na taką odległość na jaką idzie wyczuć ich zapach czy też większą (jaką?)?

 

Dzięki za odpowiedzi lub chociaż lekturę posta :) Jutro dzień drugi, zdaje się bardziej obfitujący we wrażenia, więc już nie mogę się doczekać. Póki co oddziaływanie fero na moją osobę wyczuwalne bardzo, na innych mniej ale jednak, więc jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że z czasem to się nasili. Jak to dobrze mieć takie cos w kieszeni, o którym nikt inny nie wie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzil bym ci zakupic jeszcze probke PHX badz tez NPA .....to podniesie twoja atrakcyjnosc;p

 

pozdrawiam

A wiesz, że poważnie się nad tym zastanawiam? Chyba już w następnym miesiącu kupię NPA, bo nie jest aż tak drogie. Tyle, że nie wiem, jak niby miałbym to stosować łącznie z BTB? Po ćwierć kropli? Chyba nawet gołębie na ulicy by mnie atakowały.

 

Wrażenia z drugiego dnia - jest świetnie. Pewność siebie aż mnie zadziwia, nie znałem się zupełnie od tej strony... Dużo łatwiej mi robić niektóre rzeczy, które do tej pory sprawiały mi trudność. To po prostu fantastyczny środek, aż dziw, że psychologowie go jeszcze nie zalecają w terapiach. Oczywiście, nie ma co się spodziewać cudów na kiju od razu, ale myślę, że z czasem nauczę się wykorzystać potencjał jaki w tym drzemie i się to wszystko zacznie samo nakręcać.

 

Otoczenie - także tu pozytywne zaskoczenie. Ludzie w szkole (nawet wyglądający na nieśmiałych i zagubionych) sami z siebie zaczynali ze mną rozmowę, słuchali tego, co ja mówię przypadkiem w ich stronę i reagowali na to. Dziewczyny wtórowały moim słowom, popierały mnie publicznie, poza tym te "podejrzane" zachowania typu spuszczanie wzroku + uśmiech, ukradkowe spojrzenia... Faceci za to mieli jakby więcej szacunku, zaufania, otwartości. Nawet obcy nie mogli przestać wysyłać w moją stronę ukradkiem spojrzeń (ale na spojrzeniach się w większości przypadków kończyło). To prawie niemożliwe, ale to NAPRAWDĘ działa! Jak magiczny eliksir rodem z pierwszej lepszej baśni. Aż się wierzyć nie chce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności