Skocz do zawartości

Niezrealizowane marzenia


Fikcyjna79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zaglądałam na stronę www.feromony.pl już wiele razy, ale ceny mnie przerażąły. Poszłam więc do sexshopu i kupiłam próbkę feromonu zapachowego za 20zł (bez efektu). Mam mały problem, który również jest moim marzeniem. Zapisałam się za kurs prawa jazdy. Doskonale wiemy, że żeby zdać za 1 razem trzeba mieć szczęście, dać w łape albo przelec*eć instruktora, który może mieć wtyki w WORD-zie lub samego Egzaminatora. Póki co chciałabym swoje zainteresowanie skupić na Instruktorze, który z początku przejawiał zainteresowanie, ale nagle go coś tąpło i wszystko się skończyło. Z chęcią bym się z nim przespała nawet nie dla samego prawka, ale jeśli już to robić, to czemu nie wykorzystać? :) A nawet jeśli nie to, to żeby bardziej był skłonny moim prośbom, co do bardziej częstrzych jazd oraz skupienia na lepszej nauce. Lubię kokietować, ale w tym przypadku potrzebuję czegoś lepszego...mocniejszego niż tylko mój uśmiech. 1: Co kupić? 2: Jak długo trzeba używać feromonów, by zaczęły działać? 3: Gdzie psikać i jak sie tego w ogóle używa (biorąc pod uwagę odległość między mną, a nim w samochodzie - czyli jakies 50-80cm? 4: Czy po kąpieli efekty fero się zmywają? Planuję na początek zakupić próbkę. Doradzcie coś, bo kiepsko mi idzie z porozumieniem się z tym cięzkim facetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kup próbke pheromaxa

fero moze zacząc dzialaj nawet po kilku minutach od nałozenia

utrzymuje sie na skórze ok 5 godz.

przy uzywaniu feromonów np. w samochodzie stezenie bedzie tak wysokie ze ten caly instruktor moze poprostu nie dac rady pochamowac sie i to dosłownie :D

fero jest latwo zmyc nakladasz np.przed wyjciem na jazde a zmywasz dopiero przed pujsciem spac

najlepiej stosowac na nadgarstki na szyje lub za uszy

 

sory ze to napisze ale ale nie podoba mi sie takie razwiazanie kiedy kobieta chce zalatwic takie sprawy du*ą a nie mózgiem

no ale kto co woli

tylko niewiem czy to dobre razwiązanie jezeli phx podziala na kolesia to raczej duzo cie nie nauczy chyba ze w łuzku

 

zycze zdania za 1 razem :D:D:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów Pheromax, zaaplikuj zgodnie ze wskazaniami tutaj na forum przedstawionymi, uwiedź go i rozbudź w nim namiętne uczucie...

Kto powie, że nie jest to możliwe? No kto? :)

Zapewniam was, moi mili, że jest to bardzo realne...

Pytanie jedno tylko, jak długo ma szansę przetrwać taki związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrwać? :). Przynajmniej do końca kursu :), a jak będzie dobry w łóżku, to jaknajdłużej :) Nie pogardzę dobrym seksem :). Jeśli chodzi o dawkowanie, to czytałam o tym dużo i jestem już kompletnie głupia.

Moje zamówienie jest juz realizowane. Kupiłam próbkę Pheromax. Zakupiłam również dodatkowo dwa dobre perfumy. Nie mam pojęcia jak uzyć tej próbki i jak ona wygląda. Czy to będzie standardowa próbka z patyczkiem w środku? Jeśli tak, to jak ma wyglądać nałożenie na ciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza próba za mną i co?

I nic...

Siedział 30cm ode mnie i czytał gazete jakby nic się nie działo.

Użyłam 3 pociągnięcia pałeczki z próbeczki. Dwie na szyje i jedną na nadgarstek (nie wycierając całej zawartości z pałeczki).

Byłam bardziej aktywna w rozmowie, a nawet sama musiałam zagadywać - na próżno - (jakiś artykuł był ciekawszy ode mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?

Jeśli facet był przez 15 godzin obok mnie, to zna już mój zapach (15 godzin jazdy podzielonych po 1 godzinie). Przy 16 powinnam pachnieć inaczej i on to powinien zauważyć. Nie stało się kompletnie nic. Kompletnie. I ktoś tu dobrze wcześniej napisał "jeśli ma zadziałać to zadziała po 3 minutach" i nie piszcie mi, że to zda egzamin, bo już jestem zdania, że tymi słowami namawiacie ludzi do następnego zakupu i kolejnego, bo ta osoba (zdesperowana) będzie miała nadzieje, że w końcu się to sprawdzi. A sprawdzi się...sprawdzi - dlaczego? Bo będzie sam to tego dążył zmieniając samego siebie, swoje podejście do innych (samosugiesta zadziała). Będzie sobie to wmawiał, aż zadziała. Apropo: jestem z moim już 15 lat. Nie wiedział o moim zakupie. I też nie zauważył we mnie, że inaczej PACHNĘ? Pozdrawiam i życzę wytrwałości w przekonaniu o tym co sie pisze tu na temat fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie...

 

dla osiągnięcia jakiegoś głupiego i powszechnego celu jakim jest prawo jazdy zdradzasz bez problemu kogoś z kim jesteś już tyle czasu...

po prostu ręce opadają...

Pewnie facet wyczuł jaką kobietą jesteś i jakie masz zamiary ( najwidoczniej nie jedną taką "agentkę" miał już u siebie).

Poza tym pewnie to porządny instruktor-nie wiąże się ze swoimi klientami i nie szuka "free sex".

Caaałe szczęście, że feromony nie zadziałały na Tobie bo byś mogła wyrządzić tym komuś krzywde-zniszczyć np. mu małżeństwo lub komuś innemu.

Pozdrawiam mimo wszystko i życzę trafniejszych życiowych decyzji.

 

ps. Pheromax'a nie jest raczej polecany do tak długich związków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gó*no znasz mój układ z moim mężem i nasze kompromisy, więc nie oceniaj ludzi po ich słowach. Poza tym jest coś takiego jak sex w trójkącie, gdzie każdy dobrze sie bawi...poza tym zaznaczyłam, że nie o seks z nim chodzi (więc łaskawie wytęż się i przeczytaj mój wpis powyżej). Ja dziś dostałam dowód pocztą i na jego podstawie skomentowałam reklame fero. Kilka ludzi go pochwala tylko dla niej (podstawionych). Wcale nie musiałam przed zakupem pisac o szczegółach. Chodziło o sam fakt, że to miało mi ułatwić działanie - niekoniecznie seksualne. Dowód leży sobie w szufladzie - jest bezuzyteczny. A ty panuj nad słowami, bo ty robisz ludziom krzywde. Poza tym pisałam, że facet sam na mnie leciał - obnoje na siebie lecieliśmy. Może ma inne plany, może chce spróbować po skończeniu kursu - różnie może być, więc nastepnym razem zastanów się, co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poza tym zaznaczyłam, że nie o seks z nim chodzi "

 

To proszę bardzo wytężam się specjalnie dla Ciebie - Twoje wypowiedzi powyżej:

 

"Z chęcią bym się z nim przespała nawet nie dla samego prawka..."

 

 

"Przynajmniej do końca kursu , a jak będzie dobry w łóżku, to jaknajdłużej Nie pogardzę dobrym seksem ...

"

 

Fakt nie znam waszego związku i jakie tam relacje panują - nie będę w to wnikał - najwidoczniej obojgu wam pasują poboczne znajomości to ok. skoro oboje to tolerujecie.

 

Seks grupowy??? - proszę bardzo dla każdego coś dobrego...

Chyba, że Ci chodzi o taki trójkącik: Ty, kochanek i nieświadomy mąż.

No fakt to będziesz rzeczywiście dobrze się bawić

 

Feromony nie zadziałały być może Twój potencjalny lover nie miał ochoty na coś "głębszego". Nie licz raczej na to, że po jednym razie będziesz mieć gigantyczne efekty - przetestuj kilkanaście razy, oczywiście na to dobre perfumy, wtedy dopiero będziesz widziała jakieś efekty.

 

Ja używam próbke 2ml Pheromaxa (zużyłem już 75%) i powiem tyle, że działa zaje....e. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: nie zarzucaj tutaj nikomu, że jest "na usługach" tej firmy bo równie dobrze mogę stwierdzić, że jesteś od konkurencji.

Jeśli uważasz, że to szajs to powiedz to niemieckiemu producentowi oni tutaj go tylko dystrybuują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" A nawet jeśli nie to, to żeby bardziej był skłonny moim prośbom, co do bardziej częstrzych jazd oraz skupienia na lepszej nauce".

 

Mój mąż jest świadomy sytuacji, poza tym nie użyłam słów " dla prawka chcę zdradzić męża" więc pochopnie wyciągnąłes z tego wnioski. Z takich znajomości korzyści wyciągają obie strony. On ma satysfakcję, ja również. Poza tym takie związki to kolejna przygoda, którą nie pogardzę.

Może facet potrzebuje ruchu z mojej strony. Może go onieśmielam do dalszego działania. Nie wiem. Nie dostałam konkretnej odpowiedzi - "nie chce tego", choć było bardzo blisko. Facet jest wolny i nie ma dzieci. Dlatego sięgnełam po coś, co pomogło by w dalszym działaniu. Ja tylko opisałam swoje zdanie co do dzisiejszego wypróbowania. Dalsze słowa były Twoią prowokacją na moje słowa. Mam nadzieję, że Cię naprostowałam w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Nic nie zaszkodzi dokończyć próbkę. Dostałam jeszcze żel. Jeśli okaże się, że nie miałam racji, to gorąco i serdecznie przeproszę tłustym drukiem. Ale nadal jestem zdania, że jeśli coś nie podziałało od razu i to jeszcze w takich klimatach, to już nie zadziała (to tak biorąc na logikę). Ale jeśli się okaże, że nie zadziała, to nie dość, że będę zła, to jeszcze smutna, bo reklamują PHEROMAX jako najsilniejszy i chwalony środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze!

Feromony służą jedynie do głębszego wyrażenia swojej osobowości, atrakcyjności.....

Natomiast jeżeli stosująca osoba w jakikolwiek sposób jest odpychająca, lub nie atrakcyjna dla drugiej osoby to nawet i dziesiątki produktów nic nie zdziałają.

 

Po drugie!

Do celów typowo łóżkowych to lepsze by były afrodyzjaki z sex shopu plus dobry alkohol niż feromony.

 

Po trzecie

Chodząc na kurs prawa jazdy proponował bym ci zająć się przede wszystkim nauką, bo w przyszłości będziesz nie jeden raz w trudnej drogowej sytuacji, a wtedy już instruktora z tobą nie będzie.

 

Po czwarte

Moim skromnym zdaniem w twoim przypadku lepsze od kupowania feromonów byłaby szczera rozmowa z twoim instruktorem.......

Kto wie może tak naprawdę on na ciebie leci tylko jest onieśmielony i udaje obojętnego lub czeka na twój pierwszy, drugi krok do działania.

 

P.S. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Nie trawie takich lasek... i jak tu potem nie mówić ze du*ą można "zapracować" na siebie... blachy i te sprawy... musisz byc naprawde pusta skoro nie wstyd ci o tym pisac a z lekkością mówisz ze mąż wie itd (chyba tez jest pusty)... wiec albo to ja mam niezdrowo pod sufitem albo ty.... :idea: kup se ladne majtki i miniówke, leć na balet i moze lepiej upoluj jakieś bmw które cie bedzie wozić za twą pupe...

 

EDIT:

 

FILMIK BARDZO W TEMACIE, ALBO I NAWET O KOLEZANCE (bez urazy... ale to chyba wlasnie o to chodzi ci ? )

 

http://pl.youtube.com/watch?v=mGGfKWAagLs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności