Skocz do zawartości

Czym kryć feromony?


Naspan

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie się przywitam,bo jestem tu nowy :D .Dziś zamówiłem sobię kilka próbek pefomonów takich jak:

saszetkę chikary(gel),perception(chyba chusteczki),the edge (gel) i the edge(wipe towelette).

 

Jakimi perfumami kryć te feromony?Do wyboru mam męską wodę Dolce&Gabana (czarna),jeszcze czarna woda Adidas Victory.A może są jakieś lepsze,kryć czy nie :? ?

 

Jak je stosować i gdzie,jakieś porady?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te co wymieniłeś nie trzeba stosować perfum, gdyż są bezzapachowe lub zapachowe. Aczkolwiek możesz.

 

Mam pytanie: czy zamówiłeś na feromony.pl same próbki ww. produkty ??

 

aha i jeszcze jedno: czy używasz dolce&gabana pour homme (bo taki chyba masz) za dobry zapach i czy innym sie podoba bo przymierzam się do jego zakupu, a zazwyczaj wszyscy bardzo go zachwalają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony zamówiłem na FERUM.PL w zakładce giełda :D .Wszystko już zamówione :) .Dziś wpłacam pieniądze i czekam na przesyłkę.

 

Co do Dolce&Gabana (czarna) pour home zamawiałem na jajiejś stronie,ale nie pamiętam już,wiem,że mam oryginał,a za 100ml zapłaciłem 199zł+ koszty przesyłki.Zapach rewelacyjny,przyjemny i bardzo długo trzyma się na skórze.Zawsze jak się nimi spryskam w pracy mówsią,że coś ładnie pachnie :D:lol: .

 

Ide się szykować do pracy-pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D&G doskonale nadaje się na takie wyjścia we dwoje, tudzież na zainteresowanie swoją osobą kobiety.

Zapach nie jest natrętny, jest na ogół przyjaźnie odbierany przez towarzystwo.

Ja dziś kupiłem sobie Armani Diamonds for man i przyznam, że coś podobnego już kiedyś miałem, chyba z Givenchy.

Zapach tylko i wyłącznie na noc, na jakieś wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te co wymieniłeś nie trzeba stosować perfum, gdyż są bezzapachowe lub zapachowe. Aczkolwiek możesz.

 

Mam pytanie: czy zamówiłeś na feromony.pl same próbki ww. produkty ??

 

aha i jeszcze jedno: czy używasz dolce&gabana pour homme (bo taki chyba masz) za dobry zapach i czy innym sie podoba bo przymierzam się do jego zakupu, a zazwyczaj wszyscy bardzo go zachwalają?

 

Dzięki wielkie za podpowiedz :D

 

Ja już wpłaciłem pieniądze i czekam na dostarczepie paczki,aby rozpocząć testy :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to jest troche problem w zadymionych klubach. pubach

 

jeśli wiem, że będe w takim klubie daje np. zamiast jednego psikniecia pheromaxa - dwa.

To już wiem wyczytałem :) .A jak ja palę,przykładowo spryskam się fero przed samym wyjściem do pracy i powiedzmy wypalę w pracy jednego papierosa w zadymionej palarni,gdzie siedzą jeszcze trzy inne soby,to czy jak wrócę do pokoju,to automatycznie słabnie efekt fero :? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć bo ja nie pale, ale jak posiedze sobie w zadymionym pomieszczeniu to ubrania już tylko to prania się nadają. Aczkolwiek czuje przebijające się fero.

Niestety, ale od osób palących czuć taki "ciężki" zapach dymny - jakby to nazwać

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć bo ja nie pale, ale jak posiedze sobie w zadymionym pomieszczeniu to ubrania już tylko to prania się nadają. Aczkolwiek czuje przebijające się fero.

Niestety, ale od osób palących czuć taki "ciężki" zapach dymny - jakby to nazwać

 

:?

Ja palę już kilka lat,więc nie czuję tego smrodu,kwestia przyzwyczajenia :) .Ograniczam się,bo szkoda tyle kasy na fajki,lepiej uzbierać przez rok na najdroższe fero nawet po 14ml i testować :D:D:lol: .W czasie testów różnych fero przestanę palić,innego wyjścia nie widzę (może uda mi sie przestać w ten sposób palić) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to życzę powodzenia i silnej woli w rzucaniu fajek :D

 

 

tak mnie zastanawia jedna rzecz: czy np. dwie osoby palące będą między sobą czuć feromony bardziej niż w przypadku, gdy 1 pali, a 2 nie pali (wpływ feromonów używanych przez osobę niepalącą na palącą)??

Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to życzę powodzenia i silnej woli w rzucaniu fajek :D

 

 

tak mnie zastanawia jedna rzecz: czy np. dwie osoby palące będą między sobą czuć feromony bardziej niż w przypadku, gdy 1 pali, a 2 nie pali (wpływ feromonów używanych przez osobę niepalącą na palącą)??

Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?

Dzięki :D

 

Właśnie mnie też to ciekawi :? .A czy np.jeśli ja będę spryskany fero i obok siedząca dziewczyna będzie spryskana damskimi fero i jeszcze bedę dwie czy trzy inne osoby w tym jeden facet,to czy będą czuli zmieszane damsko-męskie fero czy też nie :shock::? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te D&G i muszę przyznać, że zapach rzeczywiście niezły - bardzo męski i powiem - tylko dla dojrzałych i pewnych siebie osób - takie jest moje zdanie :)

 

pozdr

Bardzo się ciesze,że pomogłem w wyborze perfum :D .Zapach jest taki jak mówisz (mamy podobne zdanie),do tego odpowiedni ubiór,w moim przypadku jak to do pracy jakaś trendy koszula albo coś innego i kobiety same spoglądają w moją stronę :D:lol: .

 

Jutro pewnie dojdzie już do mnie paczka z feromonami i zacznę testować już tylko same fero bez D&G :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem pierwsze z moich fero,a mianowicie mowa o Perception (gel).Nasmarowałem nadgartki,za uszami i jedna kreska na szyję-poszła połowa saszetki,tj.0,5ml :shock: .Na początku zero reakcji jak i ja zapachu,jednakże po wyjściu z domu na przystanek do pracy i po wejściu do autobusu poczułem jakby to opisać hmm jakby lekki zapach potu :o .Tak na sobie określam zapach tego fero.Jeśli chodzi o reakcje ludzi,to dziś nic ciekawego nie zaobserwowałem.JUtro wykończę saszetkę perception i zobaczymy jak minie dzień :D .Nasmaruję nadgarski,za uszami,szyję i resztki możę dam na włosy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam perception ale jeszcze nie stosowałem ...

 

z tego co tu mówią to jest to bardziej produkt socjalny raczej nie na podryw

 

u mnie narazie się sprawdził:

1. Pheromax - polepsza stosunki damsko-męskie ale nie ukrywajmy nie odwali za nikogo całej roboty

2.Chikara - musze przyznać, że to rzeczywiście jest świetny "dopalacz" w stosunkach koleżeńskich-jest to mój następny zakup na 100% jak mi się skończy obecna buteleczka :D

 

Mi osobiście bardziej zależy na produktach uniwersalnych więc teraz się zastanawiam nad BTB+NPA (ewentualnie EDGE)

 

ps. ewentualne wnioski z działania fero zacząłem wynosić dopiero po ponad dziesięciu aplikacjach różnego rodzaju fero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności