Skocz do zawartości

jak tego używać??


klocu321

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem mianowicie zamówiłem próbkę PHEROMAX'u i otwieram przesyłkę patrze a tam nie ma żadnego przycisku do psiknięcia no więc otworzyłem to naczynko i wziąłem na palec trochę. A jeśli jest jakiś inny to prosiłbym bym o podanie. Zaczynam z 2 próbkami PHEROMAXU i mam nadzieje, że trafie na listę uzależnionych. Będę opisywał tu moje przeżycia więc prosiłbym o nie usuwanie tego postu.

Jutro będę testował w szkole zobaczymy co z tego wyjdzie.

P.S.Te forum już czytam gdzieś tak od pół roku to w temacie już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem mianowicie zamówiłem próbkę PHEROMAX'u i otwieram przesyłkę patrze a tam nie ma żadnego przycisku do psiknięcia no więc otworzyłem to naczynko i wziąłem na palec trochę. A jeśli jest jakiś inny to prosiłbym bym o podanie.
P.S.Te forum już czytam gdzieś tak od pół roku to w temacie już jestem.

Najwyższa pora zacząć czytać ze zrozumieniem:

http://ferum.pl/post8654.html?highlight=#8654

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc na pierwszy ogień poszła moja siostra. Nałożyłem na siebie PHX i wchodzę do pokoju siostry i zwykle by mnie wygoniła ale tym razem zaczęła opowiadać kawały, śmiała się bardzo często i na mnie skupiła całą swoją uwagę chociaż wcześniej pisała na gg z koleżanką. Według mnie to była zasługa feromonów jeszcze miałem uczucie jak by mnie siła rozpierała.

Jutro będę testował w szkole ciekawe jak inni na to zareagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To naprawde działa jak tylko dostałem pheromax'a to użyłem go i wszedłem do siostry do pokoju ona siedziała przy komputerze i pisała z koleżankami ale gdy do niej podszedłem zaczęła sypać kawałami i śmiać się a zwykle by mnie wyżuciła z pokoju reszte napisze później bo teraz zbyt dużo czasu nie mam bo praca ;/ ale w najbliższym wolnym czasie napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności