Skocz do zawartości

NPA moje przemyślenia i efekty


rocky111

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Chciałem Wam opisać jak na mnie działają feromony, czekam też na wasze spostrzeżenia :wink: Informacje o feromonach wyczytałem jeszcze w gimnazjum, ale pierwszy kontakt z tym cudem miałem we wrześniu tego roku. Zamówiłem sobie na allegro Love & Desire trudno to nazwać feromonami :lol: no ale jak już się skusiłem na tego "śmierdziucha" to do czasu zakupu próbki pheromaxa stosowałem to. Gdy zakupiłem próbkę myślałem, że wreszcie coś się zacznie... przeżyłem kolejne rozczarowanie - dno, ciężko było nakładać tym patyczkiem feromony, a przechylając buteleczkę trudno było stwierdzić, czy zaaplikowałem pół kropli czy więcej. Nie zraziłem się i zakupiłem NPA :) z tego co widzę to był dobry wybór. Kilka minut po zastosowaniu feromonów w domu, wybrałem się do szkoły. Idę koło szatni z przeciwnej strony idzie koleżanka, bardzo atrakcyjna. Wpatruje się we mnie, zauważyłem, że ma wielkie źrenice oraz poprawia włosy. Tego samego dnia mieliśmy jeszcze szkolne zebranie na korytarzu, obok mnie stoi równie atrakcyjna koleżanka z klasy i... ociera się o mnie, dotyka i głaszcze moją rękę. Poza tym czułem się mocno wyluzowany, jakby na haju trochę nie wiedziałem co się ze mną dzieje tak sypałem żartami.

Minęło kilka dni zauważam kolejne owocne efekty. Nieznajoma laska wita się ze mną, jeszcze inna cała się czerwieni i mówi cicho "siema" rozwaliło mnie to, bo widywałem ją codziennie i nigdy się nie odezwała. Wczoraj byliśmy w Domu Kultury na przedstawieniu z okazji 11 listopada, obok mnie siedziało kilka dziewczyn, widziałem jak na mnie spoglądały, jedna odwróciła się w moją stronę z 10 razy tak jakby chciała mi coś powiedzieć :D Feromony działają też na... moją matkę, kiedyś gdy nie miałem NPA chciałem, aby mnie zwolniła z dwóch ostatnich lekcji, bo piszemy sprawdzian. Wydarła się, że trzeba było się uczyć itd. ale tydzień później po zastosowaniu NPA bez większego problemu wypisała mi zwolnienie. Spostrzegłem też, że nauczyciele jakby bardziej mili dla mnie, oczywiście z wyjątkiem księdza, ehh... na niego to nic nie działa :lol: jak zwykle miał do mnie pretensje, a myślałem, że po feromonach trochę zyskam w jego oczach :) Ktoś kiedyś pisał, że jednego dnia efekty są większe, a drugiego wcale coś w tym jest, a może zależy to tylko od punktu widzenia człowieka i humoru jaki ma się w dany dzień? W czwartek mam dyskotekę szkolną oj będzie się działo :D Chciałbym się od Was dowiedzieć jakie były wasze spostrzeżenia po użyciu NPA, bo ja np. nie zauważam żadnej zmiany w swoim wyglądzie, a czytałem, że po zastosowaniu tych feromonów wydaje się nam, że jesteśmy bardziej atrakcyjni. Mam też pytanie do bardziej doświadczonych, kiedy można sądzić, że podobam się dziewczynie? Gdy na mnie co chwilę patrzy? szuka znajomości? poprawia włosy? wstydzi się?

 

To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam!!

 

Dzisiaj odebrałem z poczty NPA i odrazu je zaaplikowałem. chyba około 1kropi. Miały zapach troszkę podobny do potu. Więc nie mając inne perfumowane fero jakoś go przykryłem.

 

No i fru do Czwórki (takie delikatesy u mnie). Wchodzę patrzę na zegarek i mysle"o tej porze robią zakupy tylko mamusie;/" Skoro już tam jestem to przynajmniej się troszke pobawię. Stanołem tak lekko przy wejsciu na sklep obok miejsca w którym mozna wybrać sobie gazetę. Dorwałem coś co mnie interesowało i przegladam. Ktoś podchodzi a po mojej prawicy jakaś kobitka około 35 latek zatrzymała się bardzo blisko mnie i przegląda gazety sama chyba nie wiedząc dlaczego po około 30s odchodzi, chwilę potem przechodzi obok mnie kobitka jakieś 45-50lat i tak około 1,5m za mna zatrzymuje się i patrzy na gazety również sama nie widząc dlaczego akurat teraz się zatrzymała.

No ale kto by w moim wieku próbował podrywać i zagadywać do tych kobitek śmiem twierdzic że były zadbane;)

 

No to odkładam gazetkę dreptając po sklepie biorę "grześka bez czzekolady" i do kasy. A tam lepszego poligony chyba być nie mogło(śednia wieku to okło 30-34lat)jakieś trzy kobitki przed i 4 za. i jedna przy kasie. Na początku całkiem przywoita blondyneczka nie zwracała na mnie wogule uwagi po jakimś czasie zauwazyłem jak kątem oka spojrzała na mnie może raz może trzy razy ale praktycznie to było nie zauwazalne. więc nie wiem czy to fero:D kiedy już muj grzesio przesuwał się po kasie kobieta za mną chyba z zdenerwowania przewróciła stojak z lizakami;) To juz było fero;D Dożuciłem kilka słów i smieją się prawie wszystkie. Szkoda tylko że kasjerka jaby się mnie troszkę przestraszyła ładniutka z niej panna;)

 

To wszytko tylko moje spostrzeżenia może chwilami brzmiące mało wiarygodnie ale za to szczere , Tobie zastawiam ocenę;)

 

 

Zapomniałbym jeśli nie zagadasz i nie zbajerujesz to fero ci nie pomoże, ono pomaga tym którzy chcą sobie pomóc i próbują

 

Jeśli boisz się podejść do dziewczyny to czytaj dalej:

 

To jedna z histori która zmieniła moje życie i może zrobi to samo z Twoim. W akwarium była sobie rybka, akwarium było duże i nie miała powodów do narzekań, cieszyła się z swojego zycia. Pewnego dnia jednak ktoś wsadził szklaną szybę do akwarium dzieląc je na pół. rybka na początku próbowała dostać się na drugą stronę akwarium, za każdym razem mniej lub bardziej. Rybka była rozgoryczona, czuła powiększajacy się ból, cierpiała naprawdę mocno, dlatego po nawet krótkim czasie przestała próbować i kiedy zbliżała się do szyby zwalniałą i zawracała przywyczajając się do tego że już nigdy nie będzie miała okazji pływac po całym akwarium. Lecz wyciągnięto ten kawałek szyby dzielący akwarium.

Jakież było zakoczenie że rybka pomimo tego że już miała całe akwarium dla siebie, To pływała tylko do miejsca gdzie była dzieląca szyba i zawracała. Bałą się prażki tego że znowu kolejne zderzenie z szybą może zaboleć. Resztę życia spędziła w monotni nudzie i cerpienia z powodu ograniczeń które już wcale nie istniały.

 

Jak sądzisz co powinna zrobić ta rybka i dlaczego?

 

 

A może drugie zakończnie??

 

Rybka cały czas próbowała czasem porażka była bolesna, lecz rybka wiedziała, że się uda a ćwiczenie czyni z Pana rybki mistrza i jeśli nie zaryzykuje to na zwsze będzie musiał w tej wąskiej brzydszej części akwarium zamieszkać.Nie miał nic do srtacenia i próbował. Pewnego dnia ktoś wyciągną szybę dzielącą akwarium a Pan rybka spróbował i przepłyną był tak szczęśiwy i dumny z siebie że Ciężko mi to opisac słowami.

 

Którą rybką chesz być? Której rybki postawę chesz przyjąć?

 

Masz wybór!! Wierzę, że Podjołeś właściwą decyzję!

 

To się sprawdzało zanim zaczołem stosować fero i co lepsze dalej się spradzwa, dlatego często przypominam sobię tę opowieść.

 

Ps.

Ta opowieść i wile innych znajduje się na czele moich ulubionych, oddaje ona naturę człowieka w sposób naturalny wraz z tym jak nalezy postępować:D Bo każdy ma wybór i warto czasem ryzykować!

Tę opowieść mi przekazno gdy bałem się działania, pomogła mi, pomoże Tobie!!

 

Powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę poraz pierwszy udałem się z dobrym znajomym na pierwszą lekcję Tańca. Oczywiście zaaplikowałem na ubranko fero potem 0,5kropli NPA i czekam na niego. Czekam na niego, czekam, czekam....

Przyjeżdża i przedstawia mnie swojej partnerce do tańca, jadąc miałem czas aby fero zaczęło działać, byłem ulokowany na tylnym siedzeniu więc nie miałem zbytnio możliwości by zobaczyć dokładniej jej reakcję. Ale wiedząc że nic nie dzieje się bez akcji zaczynam zadawać pytania nowej koleżance. co mnie teraz miło zaskakuje odpowiadała na nie bez większych zachamowań uśmiechając się. Dodam również że cały czas w rozmowie uczestniczył dobry kolega, ale on zaaplikował słabsze fero :twisted:

Wspominałem że w aucie spędziliśmy jakieś 30 mni bo cały czas czekaliśmy na moją partnerkę? ;p Żeby nie było siostra najlepszego przyjaciela. No i wracając do partnerki kolegi zauwazyłem jakby się denerwowała w dodatku bawiąc się obudową swojego telefonu na moje oko chyba czuła lekkie podniecenie gdyż tym telefonem bawiła się w specyficzny sposób. Była zdenerwowana bo pierwszy raz udawała się na takie zajęcia i mnie jeszcze nie znała. więc mamy tu dwa warianty do wyboru.

 

Przychodzi moja partnerka i na kurs tańca. Tutaj zauważam znaczącą przychylność ze strony kilku facetów obecnych na kursie :shock: Nawet prowadzący te zajęcia częściej podchodzili do mnie i mojej partnerki niż do kolegi a szło mu znacznie gorzej. Może było to spowodowane, że ja i moja partnerka chętnie próbowaliśmy nowych kroków i chyba nawet nieźle nam to szło. Zauważyłem że na początku partnerka była znacznie brardziej podantna na moje sugestie niż mógłbym się spodziewać nie wspominajac o powiększonych źerenicach, nie bała się próbować czasem ryzykownych"nie wiem czy można nazwać to akrobacjami" i zastanawiam się czy inna dziewczyna w takich warunkach bez fero by się odwazyła . Koleznka mnie również bardzo miło zaskozyła bo naprawdę bardzo szybko łapała kroki a wcześniej w przeciwieństwie do mnie nie miała styczności z tańcem, wiem że jest inteligętna ale czy intelekt pomaga uczyć się w takim tempie??. Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu miałem możliwość wytestowania NPA!!:D

 

Godzina 20;05 aplikuję z kroplę fero na ubrania i pół kropli na nadgarstki, pół kropli ablikuje za uszy i jabłko adama) i W drogę!!

Jadąc po pierwszego kolegę poczułem ogromna poprawę chumoru i pewnośc siebie, chyba fero zaczęło działać zabieram go i w drogę po następnego.

Nie zdążyłem daleko ujechać a tu ktoś dzwoni obieram a tu kumpela którą poznałem kiedyś przez fotkę chce pogadac bo przejeżdża akurat przez moją miejscowość i tu dzięki fero mając już więcej pewności uprzejmie odmawiam mówiąc że jestem umówiony i nie chcę sie spóźnić. Co z resztą było prawdą. (To że koleżanka którą znam wyłącznie przez neta dzwoni do mnie to tylko zmbieg okoliczność moja reakcja już nie)

 

No to zapieramy kolejnego kolegę i jedziemy jeszcze po ich kumpla z koleżanką. Jadąc już w aucie zauwazyłem, że wszyscy miali naprawdę dobre samopoczucie i nawijali bez przerwy, koleżanka była naprawdę wygadana i rozmawiała ze mną bez większych zakłopotań, tu fero na pewno pomogło :wink: zakładam też że była a rzczej jest naprawde wygadana więc działanie fero chyba było w jej wypadku subtelne.

 

Pojechaliśmy na dni bełchatowa gram tam dość znany zespół, za dłucgo tam nie pobylismy bo w sumie grał jak dla nas troszkę smenty i pojechaliśmy na dysko.

 

Wchodzę po schodach w górę i ku mojemu zdziwieniu spotykam koleżankę(nazwijmy ją Patrycja) z którą byłem na weselu (w sumie to ona mnie zaprosiła,ale tylko dlatego że jej chłopak był na innym z inną dziewczyną, a nikt inny nie chiał się zgodzić Dziwne niby para a tu takie manewry ale wracamy z czsu przeszłego do rzeczywistego),i jej najlepszą przyjaciółkę(Asię) cześć cześć po buziaku kupuje wejście i wchodzmy z chłpakami a Salę gdyż ta imreza odbywała się w dużej sali strażackiej gdzie przygrywał zespól nawet nieźle:D.

 

Tak sobie stoimy, jakąś chwilkę patrzę te dwie koleżanki Pati i Asia bawią się niedaleko, skoro je znam co mam się czaić podchodzę i tańczę z Pati ale jakoś jakby trochę oziębła oziębła i trzymała dystans, no cóż potem tańczę Asią i tak na przemian przez jakiś czas. Pojawia się kumpel z którego poznałem na weselu kilka uprzejmości a raczej z jego strony dużo;) Widzę że dziewczyny się zmęczyły więc wracam do swoich znajmowych i troszkę z nimi gadam, a że nie lubię stać za długo bezczynie wedle bajki z rybkami "czytaj wyżej;D" więc rundka po sali podchodzę do znajomej koleżanki mojego dobrego znajmoego akórat stoich z kilkoma dziewczynami a że laska naprawdę niezła to się witam kilka słów i bawię się ale już jedną z ich koleżanek porostu nie potrafiła mni oddmówić :roll: to już fero podczas rozmowy była otwarta i śmiała. Potem kilka tańców i dalej zatańczyłem jeszcze z jedną dziewczyną.

 

Można było zauważyć iż gdy do nich podchodziłem jakoś nie mogły mi odmówić jakby autorytet jakiś albo coś w tym stylu to działanie fero Dodam też że aplikując fero do czsu w pojawienia w zadymoinej sali i wietrząc się na powietrzu minęło jakieś 2-3h więc mając zestwik pefumy i fero skczyłem do auta "akórat byłem kierowcą więc obyło się bez pytań po co 8) " no to dalej 0,5 kropli na nadgarstki i 0,5 kropli jabłko adama z uszami(mam tu na mysli smarowanie za uszami). Podchodzę do swojej ekipy która stała obok ekipy Pati i Asi oczywiście spijając napój bezaklochowy (prowadzę) piłem go chyba jakieś 5 minut nie spieszyło mi się po aplikacji fero. Widząc kontem oka że Asia chyba nawet ładniejsza o Pati poprawia podświadomie włosy i ukradkiem spogladając w moją stronę kątem się uśmiecha.

 

Wypiłem do końca i zaczynam się bawić z Pati, ale ta jakoś niemrawie tańczy jaby od niechcenia. Nie pamiętam czy to ona powiedziała czy to tylko moja podświadość mi mówiła baw się z Asią.

 

Wspomnę że na początku bawiąc się z Patki jakiś koleś na mnie się gapił z wilka i jak widac było był równo "dźabnięty" gdy się z nią bawiłem przeszedł między nami a ona podeszła i coś mu powiedziała, jak się okazało był to braciszek jej chłopaka który pusza dziewczyną na zabawę.

Fero tutaj nie działało bo był tak pijany że ledwie chodził, ale jego kumple z buku nie :? ale na tamtych fero działało i mieli mnie za osobę wporządku.

 

Wracając do myśli baw się z Asią, poeszłem do niej i zaczynamy tańczyć, jakoś w czasi tańca nigdy nie jestm zbyt rozmowny (pracuję nad tym) ale im więcej się pytam i rozmawiam widzę więcej jej uśmiechów na twarzy, podczas tańca była o wiele śmielsza i pozwalała więcej niż kiedy kolwiek. Czasem miałem wrażenie jakby sama skracała dystans a kiedy byliśmy już blisko jakby chwilami jej swiadomość mówiła "co ty robisz, odsuń się a zaraz potem przytul się:D" W czasie wolnych piosenek nie miała szans z fero i naprawdę fajnie się z nią gdało tańczyło i tak dalej. Nie wiem czemu ale po jakiejś godzinie ona i ja byliśmy tak tym wszystkim zmęczeni że nawet się przeszliśmy. Potem na salę znowu czując już naprawdę zmęczenie chciałem zaańczyć coś wolniejszego ale nie wiem ale chyba zaczynala czuć jakiś dziwny zapach fero dlatego się tak odsuwała, ale co do tego nie jestem przekonany. Więc jak to w psychologia podrywu mówi odejdź pierwszy. Uprzejmie ją przepraszam ale mam musze jeszcze załatwić kilka spraw.

 

I podchodzę do znajmego strażaka i zaczynam z nim rozmmowe, zawsze go lubiłem był sympatyczny i miły ale tym razem jakieś 30-40 % więcej niż zwykle. No i po jakis 7 min mykam do bufetu szukajac kumpli. Pogadałem z nimi i spowrotem na parkiet. Koleżanek już nie było ale się tym nie zmartwiłem. Stoję sobie i widzę jak jakaś dziewczyna mój tym podeszła dwa razy do naszego kółka i tak się rozgląda jakby nie wiedziała co tu robi. Fero na nią nieźle wpłynęło, a ja dupa stałem jak ta lampa teraz już wiem co ona tam roba :roll:

 

Później moja paczka pojechała i musiałem czekac nakumpla z którym przyjechałem. i tak stoaję sobie w miejscu patrzę dość sporo miejsca obok mnie a mimo to niedaleko mnie staneła niezła dupcia, więc tym razem już nie myśląc podchodzę bliżej i zaczynamy tańczyć i naprawdę świetnie tańczyła, szkoda tylko że była z dość daleka a takie odjazy do dziewczyny mi się nie kwapiły.

 

 

Z tego co zdołałm zauważyć NPA działa i nie mam co do tego wątpliwości wczesniej używałem słabszych fero a efekt był słabszy poza jednym wypadkiem gdy tańczyłem z moją ulubioną koleżanką. Gdy mi i jej zrobiło się słabo po wczesniejszym pomódzeniu i tu kłania się fero;)

że działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Wczoraj kolejne testy na polu boju!! NPA zatem przed wyjazdem czyli około 18;30 pół kropli za uszy i na jabłko adama potem przykrywa perpumami w miejsca inne niż aplikuje Fero przynajmniej próbuje;P

 

I razem z kumplem do koleżanki:D A raczej na przesłuchanie, w którym grała głowną rolę Jej MamusiA Wrrr ale ku mojemu zdziwieniu trwało ono tylko 15 min i było tylko związane z warunkami puszczenia córki na kurs tańca. Później nawet nie chciała zostac gdy ją o to poprosiłem:D W każdym razie tak nawijałem że nie wiedziała o co spytać to nie było fero, to że słuchała uwaznie i nie atakowała było fero;;D

 

Najgorsze że prawie 1/3 imprezy spędziłem przy wejsciu bo kumple nie mogli się zdecydowac czy wejść czy nie;/

Na imprezie próbowałem poderwać dwie kolezanki ale jedyne co udao mi się uzyskać to uwagę i zainteresowanie ale nad nr tel będe musiał popracowac na nastepnej zabawie:D

 

Zapomniałbym że tak koło godz 23;20 zaplikowałem sobie kolejne pół kropli na nadgarstek i za uszami z jabłkiem adama:D Perumy i zabwa zaczęła się kręcić. Wtedy zaczęło się dopiero dziać;)

 

A taraz wspomnę o dwóch godynch uwagi przypadkach, co mi się wcześniej nie zdazało:D No więc podchodzę do niej i zagaduje kilka sekund i tańczymy, nawet nieźle wymiatała koniec poisenki, później mówi zebym podszedł później bo jest zmęczona i daje buzikaka w policzek, to raczej nie był przypadek. No to ja sobie czmych i mnie już nie ma dalej na parkiecie wypatruje kolejnego obiektu doświadczalnego. Przechodząc spotykam koleżanke a że się nawineła no to tańczymy oczywiście wcześniej żadnej spoufałości. po tańcu dostaje buziaka ale tym razem sam sie zbieram;P Jakiś czas później widze tę zmęczoną i do niej podchodzę i zaczynamy się bawić po chwili widze znowu męczona ale tym razem mówi żebyśmy poszli na zewnątrz odetchnąć no to dawaj...

 

Na zewnątrz wymian kilku zdań i zanim zdążyłem się spytać pyta się o nr tel. to juz nie przypadek fero;D póxniej jeszcze dodała że mam ładne perumy;P Ja śmiem twierdzić że przykuwajće uwagę Zresztą wiecie jakie;D

 

Zapomniałbym że tak koło godz 23;20 zaplikowałem sobie kolejne pół kropli na nadgarstek i za uszami z jabłkiem adama:D Perumy i zabwa zaczęła się kręcić. Wtedy zaczęło się dopiero dziać;)

 

 

I jeszcze jedno zauwazyłe stojąc jak lapa fero się nie sprawdzają trzeba zagadać, pobawić. Jest bardzo dobrym narzędziem. Ale co Ci po narzedziu gdy go nie stosujesz;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym dodać bo z niezależnych obserwacji wyglądało na to że te dwie laski chyba mnie olały;p no cóż nie ma to jak obiektywne spojrzenie trzeciej osoby:D

 

Jak już mówiłem nie można mieć wszystkiego, ale jakby nie było poćwiczyłem sobie gadke, ale musze nad tym jeszcze sporo popracować;)

 

Zauważyłem też że pod koniec imprezy kiedy już wszystko towarzystwo się zaczęło przeżedzać było największe pole do popisu, kusiło mnie aby sobie zaplikować jeszcze jedną kropelkę ale stwierdziłę że nie ryzykuje więcej nie znaczy lepiej.

 

Jak wspoiminałem już dziewczyny jakby nie potrafiły mi odmówić jak by chciała tańczyć ale coś ją chciało postrzymać ale to się jej nie udaje bo zaraz mykamy. Jestem praktykującym podywaczem, a nauka potrafi być bolesna;P za to jaka ucząca. no dobra nie zanudzam :D

 

Jeszcze sie odezwę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemka!

 

Dodam że nie testowałem NPA na żadnej imprezie tylko w nowej pracy dość specyficznej;) Gdzie nieprzyjemny zapach jest normą;/ dodam że ten zapach jest napradę intensywn i niektórzy mogliby odrazu puścić chafta!

 

Dlatego nazwijmy te warunki do tródnych i wartych przdstawienia!;) Otórz stosująć 0,5 kropli NPA tuż przed wyjśćiem do pracy, zauważyłem że w pracy wszyscy podchodzą do mnie z pewnym dystansem i jakby szacunkiem no i są rozgadani(nie sprawdzałem jak się zachowywali kiedy nie aplikowałem fero gdyż może to być nieco niebezpieczne) Jest to grupa symptyczneych osób, kiedy mam fero ale z tego co się dowiedziałem nie zawsze tacy są bo potrafią być naprawdę Sadystami (Jak na chwilę obecną są napradę sympatyczni;) )uzywając różnych do tego metod.

 

Mi się to nie zdażyło żebym ucierpiał, dlatego nie ryzykuje. Pracuje tam jedna kobitka ale jak na chwilę obecną chyba już odczuła jak reaguje na mnie, usmiecha się i jakby była nieco milsza. Ale kto to wie czy to jest fero.

 

Ogólnie stwierdzam że w mojej pracy panują podobne warunki do dyskotekowych a fero działają, ludzie mają więcej szacunku są milsi, a ja korzystam z fero i nie mam zamiaru ryzykowac nie uzywania;D

 

 

Aha zapomniałbym ostatnio mykam na kurs tańca z kumplem i 2 koleżankami. Zauważyłem również że stosując 0,5 kropli NPA koleznaka z którą tańczę zaczyna na mnie patrzeć jako na coraz bardziej interesującą osobę. Normalnie ucząc się cały czas stara się utrzymać połączone dłonie jak najdłużej nawet gdy nie tańczymy. To mnie troszkę przeraża i wacham się by nie używać fero na zajęciach;D

To ma też plus kobitka która je prowadzi jak na moje oko zdecydowanie cześciej podchodzi do nas niż do innych przynajmniej tak mi się wydaje. Jest bardzo miła i sympatyczna ale jak na moje oko ma taką naturę. Jak mnie pamięć nie myli już o tym wcześniej wspominałem ale nie szkodzi troszkę uaktualnić wiedzę.

 

Teraz wybieram się na imprezkę w sobotę i na pewno Przetestuje NPA w dawkach bojowych na dysko. Czyli 0,5 kropli na jabłko adama i za uszy łącznie plus 0,5 kroplo na nadgarstki. Jak na razie ta mieszka w moim przypadku się sprawdzała.

Udanych łowów;)!!! :twisted::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!

 

wczoraj była sobota imprezka"dysko" i kolejny raz testowałem NPA na placu boju;D !!

 

Dobra do rzeczy dawka , Na kołnieżyk 0,5 kropli , nadgarstki 0,5 kropli , za uszy i jabłko adama 0,5 kropli. około 21;00 transport przyjechał jakieś 20min przed 22;00 i długa, no cóż dodam że jakby bardziej mnie wszyscy słuchali i zero dogryzania. Potem pojechaliśmy po jakąś koleżnakę kolegi. siedziałem z tyłu z kumplem a ona siadła z tyłu, przez całą drogę mialem wrażenie że nie świadomie siedzi znacznie bliżej mnie niż kumpla:D

 

Na miejscu dysko, kiedy spotkałem znajomą jakby była zainteresowana moją osobą czyli normalna gadka i nic więcej nawet sama się o coś zapytała, pochwaliła mój komentarz na jej zdjątku z młodziutkim kuzynem;) O którym już dawno zapomniałem Taniec i długa! Kumpel do niej startuje a ja nawet nie zamierzam ryzykować wejścia mu w drogę(za długo się przyjaźnimy;))

 

Przechadzając się przez salę jakaś dziewczyna się dziwnie spoglądała, więc jak to ja już po dwóch browcach poprostu podszedłem i pytam się czy może przypomnieć mi swoje imie, no i okazuje się że się znamy :D od dość dawna kilka słów pytanko o chłopaka ;/ no cóż była z nim więc życzyłem miłej zabawy i kolejny cel;) (W sumie szkoda że się nie spytałem który to i poprostu nie pogratulowałem mu tej dziewczyny zawsze tojest mile widziane) no i dalej.

 

Na swojej drodze wyczaiłem starą znajomą której nie widziałem jakiś rok poczęstowała mnie swoim browarem, tańec no nie powiem fajie się z nią tańczyło ale po jednym tańcu długa, tu mój błąd bo na niej mogłem przetestować dokładniej fero wrrr no cóż chętnie bym pograł jej troszkę na emocjach.

 

Przechadzam się po sali i zagaduje dziewczynę okazuje się że jest duuużo starsza odemnie ale jakoś ja tego nie zauwazyłem no bywa. Chyba dzięki fero była dość rozmowana i fajnie się znią tańczyło a dzięki fero nie bała się odważniejszych pozycji(to tylko tańec i bez poddekstó;))Zamieniliśmy kilka słów mały spacerek i nasze drogi się rozchodzą (muszę poracować nad śmiałeym seksownym głosem i kilkoma opowieściami)

 

No i ta kumpela która siedziała obok mnie w aucie też już na dysko była dość rozmowna zadawała pytanka, czyli wzbudziłem zainteresowanie, może bym coś podziałał ale kuratora na karku nie potrzebuje;D

 

Ogólna ocena wieczoru i fero!!:

Lepiej NPA aplikować tuż przed wejściem na salę.

W moim przypadku alkochol zamracza trzeźwe myślenie i dlatego chyba lepiej będzie jak pić będe po dysko;P

Fero działa dodaje pewności Siebie po kilko browcach z fero widzisz dziewcznę która Ci się podoba i do niej podchodzisz ze spokoje i pewnością.

Ja z kolei wolę czuć adrenalinkę i spokój/pewność dlateg na trzeźwo lepiej wyyrywać.

Miałem wrażenie jakbym dała za małomfero ale moge się mylić bo wcześniej ten wariant się sprawdzał. Z tą różnicą że zawsze po 4h działąnia kiedy aplikowałem ponownie wyżej wymienone dawki na nadgarzstki i jabłko adama i za uszami. Efekt był na początku piorunujący;DTylko chyba było to już po około 30 min ciut za dużo; :roll:

 

No troszkę tego nadziergałem ale z pewnością kotoś kto chciał się czegoś dowiedzieć to otrzyma odpowiedzi;)

 

Udanych łowów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemka!!

 

No cóż w sobotę byłem na dysko i kolejne testy;D

 

Tym razem dem jakąś godzinkę przed wypadem 0,5 kropli na koszulę i 0,5 za uszy i jabłko adama.

 

Uwagi do wieczoru:

 

No cóż chyba przywykłem do fero bo jakoś juz nie zauważam żeby dziwczyny mi sie przyglądały.

 

Będąc na sali zrobiłem sobie rundkę do okła i zawsze gdy się zatrzymałem jakby niektóre dziewczyny zaczyanały się w tym czasie nieco przybliżać;) Ale najlepsze efekty widziałem pod koniec zabawy;) Gdy wszyscy zaczeli odjeżdżać, gdyż na sali się przeżedziło.

 

Na począstku kiedy stanołem zaczęła zalotnie tańczyć obk mnie dziewczyna włosy krótki ładana i szczuplutka z jedną wadą ;/ Małolata;) więc dalej

 

Jakiś czas później stanołem z kumplem obok kilku lasek tylko ze względu na tę jedną która mi się podobała (Kasia) nie myśląc za długo bo to mnie gubi zagadałem i zaczeliśmy tańczyć i zauważyłem jakby coś do mnie miała odczas kilku manewrów tańca miała do mnie duże zaufanie hm... Nawet gdy koleżanki mówiły że idą na chwilkę miała dyleat czy iśc z nimi czy nie;D no i ostaecznie zoastała kilka tańców i dalej fjaniutka .

 

Pźniej tańczyłem z blondynką normalnie prawie ledwo na nogach się trzymała ładniutka i niezła szprycha tyle że nie było mowy o tańcu z nią bo sama nie wiedziała co się z nią dzieje Karolinka po dłuższym jednej iosence jakoś nasze drogi się rozeszły później widziałem jak z innymi tańczyła dość wyzywająco ale co dziwniejsze puszaczała mi kilka razy oczko może fero przy jej stani resetuje hamulce;P

 

Była tam kumpela od której dostałem buziaka ładna i zgrabna ale nie wiem czemu trzyamałem się od niej zdaleka może wolałem inne;D

 

 

No i zaczeliśmy wyrywać laski tańczące z kolezankami takie które raczej nie chcą się bawić z chłopakami bo są tylko dwie a samej raczej się nie da bawić patrząc na kumpele, z tego co mi wiadomo kobitki są na siebie dużo bardziej cięte i zazdrosne niż faceci;p Do rzeczy Dwie dziewczyn jedna blondynka i czarnulka Agnieszka hm... jak zwylke ja podcodzę a kumpel za mną i zagadujemy na początku mały opór ale po chwili smigamy i się kręcimy rozmowna otwarta to już zasługa fero;D Szkoda że tylko jeden taniec bo potem się zmyły z transportem do Domu

i tak klika razy z rzędu;) Przy którymś tam razie postanowiłem dłużej potańczyć z moja nowo poznaną Kamilką i zauważyłem ze na początku tańczyła dobrze a dzięki fero się naprawdę nakręciła śmiagała przyznaje dawno mi się tk dobrze nie tańczyło;) Ale jak to bywa cierpliwośc nie wytrzymała i myk na pepsi z kumplem na browara. Fero zadzaiłało wyśmienicie ale mószę jeszcze popracować nad bajerem;)

 

 

Później dziabłem sobie pół kropli na tylko na nagarstek 5h od poprzedniej aplikacji no i mnie przymulliło może ta dawka trszkę źle na mnie wpłynęła ale na dziewczyny jeszcze jakoś działała, ale chyba ciut gorzej dopiero pod koniec było ciekawiej;D

 

No reszetę dopisze później bo od stukania już się zmęczyłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemka;)

 

Sobotnia imprezka na spokonej potupajce;)

 

Dziś testowałem NPA. Początek tuż przed wyjściem jakieś 30 min 0,5 kropli za uszy i na jabłko adama i 0,5 na nadgarstki. I Długa;)

 

Jak śmiem zauważyć a byłem trzeźwy że dzałają i to bradzo dobrze podchodząć do dziewczyny robie to w tak naturalny sposób że nie ma siły mi odmówić w (większości przypadków) Może to działanie NPA na moją osobę, chyba jak ktoś mnie nie zna albo wogóle nie zna to fero działa na niego skuteczniej więcej i otwarciej mówi lepiej słucha i naprawdę dobrze się rozmawia. podrywa ale jak byba dziś zauważyłem trzeba być z dziewczyną jakiś czas aby zaczeła bardziej odczuwać działanie;)

 

Do rzeczy! Mam koleżankę i jak mniemam podobam się jej a ona mi;) Już bez fero co mnie bardziej dziwi chyba była bardziej zainteesowana moją osobą wcześniej gdy nie używałem fero, to troszkę dziwne ale chyba moje naturalne fero ją skuteczniej nęciły;) rozmawiając dobrze jet gestykulować gdyż fero na nadgarstkach sybciej się rozprzestrzenia;)

 

Bawiąc się z innymi dziewczynami będąc już blisko nich zauważyłem ze mówią naprawdę więcej i to mi się podoba niestety chyba muszę poracować nad bajerem bo jak samemu zauważyłem jest nijaka. Porpacować należałoby nad gestykulacją i intonacją użwanych przezemnie słow;)

 

Podsumówując stosowanie fero działa dobrze na dziewczyny pod wpływem alkocholu ale chyba ja troszkę za dużo daje tego fero bo na odległość działą zadawalająco ale później jakby uciekały chyba przedawkowanie;) Ale efekt początkowy zadowalający;)

 

Trzymnie się;)! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Bardziej działa niż nie działa;) Poprostu dobierz dawke dla siebie, można jeszcze swoją koszulę namoczyć lekko na kołnieżyku a potem wpakować do worka foliowego na jakiś czas;P Taka mała rada:) Pozatym zwróć uwage na to jak ludzie zachowują się względem Ciebie po zaaplikowaniu, swego czasu miałęm do czynienia z ludźmi pykatymi i złosliwymi a po zastosowanu NPA czy czasem BTB bylo mozna wyraźnie odczuć różnice/

 

Dziewczyny to nieco inny temat, jedno jest pewne nie na każdą działają tak samo jedna nie wie co zrobić inna pozostaje nie wzruszona:)

 

Ps. jeśli jest zdrowo wcięta to już jest dużo łatwieszcza z fero, to takie spostrzerzenie. Tylko czy warto trenować na pijanych laskach?;P

Trzym się ! I daj znać jak tam efekty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ja wam powiem że na mnie niestety feromony nie działają, aplikujowałem przez 2 miesiące różne ilości NPA, pół kropli, krople, nawet wiecej, pod nos, szyja, resztki na ręce... zero efektów. jedna wielka strata kasy i naprawde trudno mi uwierzyć że nie, mimo ze nadal mysle o zakupie 1ml Pheromax na próbe jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdążyłem się zapoznać z działaniem fero w różnych sytuacjach i jak do tej pory zawsze jestem zadowolony z jego działania:) Szkoda tylko, że dziewczyny odrazu nie wskakują do .....

 

Zanim zacząłem je stosować sporo czasu poświęciłem na obserwacji zachowań ludzi wraz z tym jak najlepiej z nimi rozmawiać. Nie zawsze mi szło po mojej myśli, za to dzięki fero mam łatwiej co nie oznacza ze dużo łatwiej;)

 

Obecnie mam dziewczynę i już nie muszę używać fero do podrywu, ona już i tak na mnie leci bez fero:) Tak więc PX będzie dla ciebie lepszym rozwiązaniem.

 

(co do fero to gdy go nie stosowałem nadrabiałem gadką, gdy używam jakby gadka już mi nieco osłabła za to pewność siebie skocze wysoko w górę I to działa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności