Skocz do zawartości

The Edge w ofercie sklepu


interstate

Rekomendowane odpowiedzi

Miło zobaczyć nowy produkt w ofercie MOCNEferomony.pl, tym bardziej, że jest to The Edge z którego działania saszetek byłem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że zapach jest identyczny oraz że ta nowość to tylko zapowiedź kolejnych premier w sklepie. Produktów dostępnych na rynku zagranicznym jest wiele, na pewno systematyczne wzbogacanie oferty sklepu wpłynełoby jedynie na jego korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa ok już doczytałem :oops:

 

jaki ma zapach ten Edge ??

 

Dobrze by było gdyby ktoś się wypowiedział z doświadczonych użytkowników lub ferum jak to dozować??

Ile psiknięć przeciętnie przy założeniu, że używamy tylko tego produktu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech sa tez w ofercie w wersji bezzapachowej. Pewnie to to samo. Podam linka: Bezzapachowe Dziwne, bo wygladaja inaczej niz na feromony.pl tzn butelka. Reszta feromonow oferowanych tam jest wygladem identyczna. Wie ktos moze czy to nie podrobka? Bo chcialem takze zamowic, ale sie boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myslałam, że to będzie fero tej formie edge_man.gif ale to jest zupełnie nowa forma produktu, zarówno zawartości, jak i design (to "psikacz" i nowej buteleczce, wyprodukowany specjalnie dla Inter Technologie).

A to na rysunku, to mniejsza szklana buteleczka z żelową zawartością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam okazję zarówno je powąchać, jak i użyć ich na sobie.

 

 

A to czy czujesz zapach fero, czy nie, to sprawa osobnicza (uwarunkowanie genetyczne).

 

Ja czuję specyficzny zapach NPA i bezzapachowego The Edge, ale akurat mi on sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zastanawiałem się nad zakupem The Edge,ale po dokładnym prześledzeniu i porównaniu NPA i The Edge doszedłem do moim zdaniem najbardziej logicznego zakupu.Mianowicie za kwotą 126 złotych można nabyć NPA 5 ml

flakon 5ml zaopatrzony jest w specjalistyczny dozownik umożliwiający dolanie NPA do własnych perfum (maksymalnie 35ml

),a The Edge gdzie mamy 2,5 ml czystego Npa w 25 ml czyli skala 1:10 gdzie przy NPA pisze żeby maksymalnie rozcieńczyć w 35 ml perfum.Oczywiście ja nie mam zamiaru tego robić,tylko kwestia jest taka że przy takich proporcjach i mając swoje dobre zapachowe perfumy można zrobić za tą samą cene 50 ml The Edge własnej produkcji :D.Pozdrawiam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge ma taką samą ilośc feromonów jak NPA tylko że bardziej jest rozcieńczone co dla niektórych ułatwia po prostu aplikacje. Można się wtedy psiknąć 2-3 razy na większej powierzchni co rozprowadza równomierniej cała aplikacje. NPA ma większe stężenie więc trzeba go używać "z głową" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge ma taką samą ilośc feromonów jak NPA tylko że bardziej jest rozcieńczone co dla niektórych ułatwia po prostu aplikacje. Można się wtedy psiknąć 2-3 razy na większej powierzchni co rozprowadza równomierniej cała aplikacje. NPA ma większe stężenie więc trzeba go używać "z głową" :)

 

 

 

Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie
The Edge

 

Bardzo wydajny. Flakon 5ml zawiera ok. 90 kropel czystej substancji aktywnej i wystarcza na wiele tygodni częstego stosowania. 
NPA

Jak dla mnie jest drobna różnica między 2,5 a 5 ml:).Co do samego stosowania NPA to na pewno się zgodzę.Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma 5ml czystej substancji tylko 2,4 mg, a reszta to pewnie alkohol

Na feromony.pl nie ma podanego stężenia Edge, ale w ofercie przecież mają napisane:

 

"Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie..."

 

Natomiast o NPA:

"Bardzo wysoka jakość, ekstremalne stężenie feromonów w wysokości 0,048% (0.48mg/ml)..."

 

Ponieważ NPA zawiera 0,48 mg/ml czystych feromonów:

jest tu 5 ml czyli 5*0,48=2,4 mg ( tyle czystych feromonów zawiera)

 

Edge też tyle zawiera (2,5mg) ale w 25 ml

zobacz sobie poza tym strony:

 

http://pherolibrary.com/pheromone-guide/products/mens/the-edge.htm

http://www.lovesolutionsstore.com/shoppingcart/products/Edge-Men's-Pheromone-Product.html

http://www.love-scent.com/product_info.php/c/mens-pheromones/p/edge-essentials-for-men/cPath/6/products_id/6

 

Tylko, że za granicą mają buteleczki o 1ml mniejsze więc u nich jest 2,4mg a tutaj 2,5mg ale stężenie to samo.

Wychodzi więc, że stężenie The Edge to około 0,01%. :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, ja mam The Edge Woman (bezzapachowe podobno..) i dla mnie to smierdzi niesamowicie :( caly dzien to czulam na sobie (psiknelam sie 2 razy), ale jak pytalam kolegi, czy cos czuje to stwierdzil, ze nie... moze za daleko siedzial, zeby poczuc, a moze rzeczywiscie rozne osoby roznie to odczuwaja.. dla mnie zapach the edge przypomina zapach potu.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności