Skocz do zawartości

Pierwsze testy probki Phx'u


Remi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na poczatku si eprzywitam, bo to moj pierwszy post. Mialem sie nie rejestrowac, ale po kilku dnaich testow postanowilem, ze jednak to zrobie gdyz zastanawia i troche niepokoi jedna kwestia po zastosowaniu phx. Mieszkam w niemczech wiec i tu zakupilem pheromax.(chyba to niemiecka produkcja wiec bylo szybciej) Do rzeczy: Zakupilem phx 1ml do testow i coz, nie wiem jak to opisac, ale efekty sa nieziemskie, ale jest maly problem. (Od razu zaznaczam, ze jestem hetero i kupilem phx "man".) Moj problem polega na tym, ze faceci sa strasznie dla mnie mili.Nie zybe mi to przeszkadzalo bo zalatwilem 2 wazne dla mnie rzeczy wczoraj, alr idac ulica, gapia sie na mnie.Nie mowie, ze kobiety nie, ale mniej (NIESTETY) nie wiem co robie nie tak, moze przedawkowalem, bo wczoraj zauwazylem reakcje odwrotna. Bedac w delikatesach znajduje sie tam pijalnia win. Chcialem kupic do domu jedno i przchodzac zauwazylem, ze patrza sie na mnie kobiety.Jesli dodam, ze jedna tak sie ogladala, ze spadla z krzesla to chyba wystarczy.Do tego byla z facetem! Pomyslalem, OK, fajnie, ale sprawdze jeszcze gdzie indziej bo wiecie, kobitki mogly byc podchmielone i moze dlatego. Na szczescie nie, wszedzie podobne reakcje. Nawet na ulicy kobiety sie na mnie wrecz wgapialy. SUPER, pomyslalem, nareszcie znalazlkem swoja dawke. Niestety radosc nie trwala dlugo, bo dzisiaj idac do restauracji na obiad efekty z facetami wrocily. Nie wiem, moze przedawkowalem, gdyz mialem na sobie koszule krora przed 3 dniami pokropilem 1 kropla phx a do tego dzisiaj przechylilem fiolke i jedna kropla posmarowalem sie pod nosem i na jablku Adama. Do tego w restauracji strasznie mi cieplo bylo i mialem wypieki (nic nie pislem oprocz wody mineralnej). Wracajac z miasta znow tylko praktycznie spojrzenia facetow. Powiedzcie mi prosze, co jest nie tak? Sam nie wiem jak to dawkowac. Wczoraj gdy patrzyly sie kobiety phx zastosowalem 2x, najpierw rano a pozniej pod wieczor tylko delikatnie pytyczkiem z fiolki.I tez mozny by pomyslec, ze bylo tego za duzo. Mial juz ktos tak? Troche nie bawi mnie, zeby sie faceci tak na mnie gapili. Zaznaczam, jestem hetero i zamowilem probke "man". To tyle na pierwszy post ode mnie. Juz nawet pomyslam, ze ci co i to wyslali poprostu sie pomylili, ale nie, bo wczoraj kobiety praktycznie pozeraly mnie wzrokiem, wiec dostalem dobra probke. Jutro sprobuje tylko patyczkiem pomazac sie pod nosem i dam znac jakie efekty.

 

P.S. Zapomnialem dodac, ze wczoraj majac jak najbardziej pozytywne reakcje kobiet a nie jak dotad mezczyzn, mialem swietny humor i bylem bardzo wesoly a dzisiaj po zastosowaniu czulem sie podenerwowyny i lekko mnie przez chwile zamroczylo. Nie wiem czy jestem jakis inny niz inni bo na koszuli ktora dotkalem krapla Phx czuje zapach fero do dzis. Niektorzy piszac tu na forum o swoich odczuciach pisali, z ewogole nic nie czuja. Czyzbym przesadzil z feromonami.Chmmm... Przetestuje z minimalna dawka i bez tej koszuli. Zobaczymy :-) Jedno jest pewne - feromony dzialaja niesamowicie. Mam naadzieje, ze wreszcie znajde zloty srodek w stosowaniu ich.

 

Przypomnialo mi sie cos jeszcze.Nie spotkalem na tym forum ludzi ktorzy uzywaliby takich perfum jak ja uzywam. Sa nimi bardzo dobre i dlugo trzymajace zapachy 1) Jean Paul Gaultier - "Le Male" a drugi to pierwszy zapach od Hugo Boss " Baldessarini" (pierwszy krtory wyszedl, nie ma nazwy jako takiej bo byl pierwszym od Baldessarini, czarne opakowanie.Pewnie wiecie) Moze tu lezy problem? Wczoraj nie przykrylem phx niczym. Co myslicie o tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm.... dzisiaj wlasciwie nie zaobserwowalem nic szczegolnego, bo mialem zapracowany dzien i troche brak humoru, ale po wyjsciu do miasta parenascie spojrzen i ogladniec sie za mna kobiet bylo. Zmniejszylem dawke i juz sie faceci mi tak nie przygladali.Uff... byli mili, ale tak jak powinno moim zdaniem byc. cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też własnie używał Le male są niesamiwite , maja mocny zapach ktory dlugo sie utrzymuje.Polecam .;d drugie to Oczywiscie Hugo Bossy szare takze ładne;p

a co do tych spojrzeń . Mi też sie zdaza ich mezczyzni gapia sie na mnie ale i tez kobiety czasami . Od jakiego czasu nawet moge powiedzeic ze to mezczyzni przeważaja.

Czasami to mnie nawet denerwuje jak ide chodnikiem i ludzie gapia sie na mnie Jak na niewiem co;d

Chcem podkreslic iz sa to nieznane osoby .....i własnie powtarzam na takich ludziach widac najlepiej efekty.;p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze ktos wreszcie odpowiedzial. Widze, ze nie tylko ja mam tak z facetami, chociaz musze przyznac, ze po zmniejszeniu dawki juz nie tak. Zobaczymy co bedzie dalej. Dobrze, ze mam tylko probke phx, bo szkoda byloby gdyby phx okazal sie dla nie dla mnie. Zamowilem NPA - zobaczymy jak bedzie z tym. Jak je dostane w swoje rece to opisze wrazenia. Na razie to tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj byl kolejny dzien testow i chyba EUREKA! Pisze chyba bo okaze sie jutro jak jeszcze raz potwierdze. Dzisiaj postanowilem udac sie do innego miasta. Wiadomo inni ludzie inna atmosfera itd. O.K. Pierwsze wrazenia juz w pociagu. Wszyscy mili i robili mi wolne miejsce. Pomyslalem: Jest dobrze! Dalej bylo juz talko lepiej. A na poczatek skaldniki, co i ile czego. Mialem na sobie te koszule ktora skropilem na samym poczatku jak dostalem probke. Nie jest biala wiec postanowilem ja 3 raz ubrac (nigdy tego nie robie: Biala max 1 raz a kolorowa max 2 razy, ale, poniewaz szkoda mi zapachu i phx'u czuc jescze bardzo intensywnie postanowilem jej nie prac. Nie pomylilem sie. To byl strzal w 10. Oczywiscie na skore juz niczego nie dawalem dzisiaj aby znowu nie przedobrzyc. Co sie dzisiaj dzialo to szok. Wchodze do restauracji wloskiej na kawe. Zamawiam i troche pechowo bo wybralem rejon kelnera a nie kelnerki, ale jak sie pozniej okazalo nawet lepiej bo efekty byly bardziej widoczne. Przychodzi kelner i widze, ze bardzo mily i nie moze wzroku oderwac. Zamowilem, przyniosl. Niesamowicie mily, ale to mnie nie dziwilo bo na facetow jak juz pisalem dzialalo dotychczas bardziej. Patrze i ni z gruszki ni z pietruszki leci jakas kelnerka, ze niby cos mi chce poprawic z talezem /W mojej glowie BANG BANG!!!/ Bardzo mila i sie wlepia we mnie. Teraz juz mam 100% pewnosci, ze ta dawka jest dla mnie idealna i to, ze PHX to niesamowicie mocne dla mnie feromony. Dobra. Poszla do innego stolika do swojego rejonu, ale podajac do innego stolika widze ze sie oglada na mnie. /Wszystko jasne pomyslalem/ Za chwile przychodzi kelner i pyta sie czy wszystko OK - mowie, ze jak najbardziej. Teraz najlepsze: widze, ze wchodzi szef /bywam tam co jakis czas wiec wiem/ Normalnie pogadal z pracownikami i patrze idzie w moim kierunku. KLANIA MI SIE I MOWI DZIEN DOBRY!!! BANG! BANG! BANG! Wszyscy sie patrza na mnie a ja malo nie parsknalem smiechem. Cudem sie powstrzymalem. OK. Prosze o rachunek i wiadomo, kelner bardzo mily. Wstaje od stolika i wszystki kelnerki usmiech i mowia mi pa pa! Wyszedlem, ide po ulicy a ludzie mi ustepuja miejsca i kobieta sie patrzyly bardzo intensywnie na mnie. Wchodze do sklepu ze spodnaiami, podchodzi pani bardzo piekna dziewczyna i zaczyna, czy mi pomoc. Ja mowie, ze nie bo sie tylko rozgladam, a ona, ze chetnie mi pomoze. :-)) Gadka szmatka i widze, ze sie lala rozkreca i strasznie oczka jej sie blyszcza, bawi sie wlosami i nie wiadomo co ma z rekoma zrobic. No nareszcie. Umowilem sie, ze wpadne za tydzien. Sprobuje ja nakrecic na cos wiecej. Wychodze i idac ulica znowu wszyscy mili i wogole. OK. 18 poszedlaem do pizzeri. Nie bylo miejsca, ale nie na dlugo bo mi ludzie w zajetym stoliku chetnie miesce zrobili !!! Ufff.... tyle razy pod rzad, to juz nie przypadek. W pociagu w drodze powrotnej jakas mila pani sama zaczela rozmowe. Teraz siedze w domu i podsumowywuje dzien. Chyba znalazlem swoja dawke phx. Widocznie dla mnie potrzeba tylko odrobinke, gdyz nie raz nie majac jeszcze feromaxu mialem wiele spojrzen kobiet. Widocznie wydzielam swoich troszke wiecej i to dlatego. Acha, zapomnialem: W sklepie ze spodniami z piekna pania, siedzial sobie tam jakis Pan i mial ze soba psa. Pies jak mnie zobaczyl to od razu przyszedl i chcial aby go glaskac. No tak, to juz dobitny dowod na dzialanie phx'u. Psy jaki wech maja nie musze pisac. Czytalem na ulotce gdy dostalem probke, zeby uwazac na psy gdy sie przesadzi, wiec na poczatku sie wystraszlem, aby mnie nie uzarl, ale widocznie dawka byla odpowiednia i tylko mnie bardziej poczul. To tyle na dzis. Jutro dotrze do mnie paczka z Polski z NPA. Zrobie maly miks i napisze jak to dziala. Do uslyszenie feromaniacy.Pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczylem dzisiaj te 2 skladniki jak w temacie. * pol kropli NPA + Pol kropli Pheromaxu. Poszedlem w miasto. Efekty bylo widac po 10 minutach spaceru. Ludzie zatzrymywali sie i usmiechali do mnie, pytajac o droge. Kobiety sie ogladaly raz za razem. No musze powiedziec, ze jestem z efektow bardzo zadowolony. Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie do znawcow i starych wyjadaczy. Zaznacze, ze szukalem na forum, ale nic na ten temat nie znalazlem. Moje pytanie brzmi: czy moge polaczyc PHX i NPA + Dolac to do perfum, aby nie zaglowac ciagle tymi buteleczkami? Chcialbym zrobic taki mix, ale nie wiem czy byloby to wskazane. Napisze co i ile dokladnie. 0,5 ml Pheromaxu + 1 ml NPA dolane do 15 ml perfum. Co myslicie o tym. Bardzo prosze o info, bo nie chce tego popsuc.Z gory dziekuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM, ale czy moglby mi ktos z adminow odpowiedziec? To dosyc wazne. Zamowilem produkt wiec bardzo prosze o odpowiedz na pytanie powyzej, gdyz nie chce tego popsuc. Szukalem na forum, ale dokladnej odpowiedzi nie ma na moje pytanie. A teraz wrazenia z dnia wczorajszego i dzisiejszego. Nie wiem co u mnie wywoluje NPA, ale uzylem wczoraj i dzisiaj pol kropli pod nos i poza tym, ze bylem lekko podenerwowany a pozniej stalem sie senny i opadl mi humor. Chmmm... wszyscy pisza, ze po zastosowaniu NPA pod nos byli raczej zabawowi a u mni ejakos na odwrot. Mial ktos juz tez tak jak ja? Nie mowie, ze nie bylo efektow, tylko, ze ja stalem sie raczej malo skory do zabawy czy rozgadany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy mówią, że stosowali pod nos i robili się też nerwowi

 

jeśli zastosujesz około 3ml Npa na 15 ml perfumów to będziesz miał takie stężenie jak w Edge więc śmiało możesz nalać te 3ml i jeszcze 0,5-1ml Pheromaxa

 

też się ostatnio zastanawiam nad takim mixem tylko, że jeszcze dobieram odpowiednie perfumki:)

 

mix bedzie taki: do atomizera 10ml wleje 2-2,5 ml NPA+cała próbka Pheromaxa 1ml +reszta czyli perfumy = zobaczymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za informacje. A jeli bym zrobil 1:10 tak jak pisalem wczesniej to byloby za slabe? Na ulotce probki Pheromaxu jest informacja aby do perfum rozrabiac 1:10 wiec nie wiem. Nie chcialbym przesadzic. oczywiscie mozna zrobic 1,5 ml + 15 ml perfum (1ml NPA + 0,5ml PHX) i dolac ewentualnie pozniej jesli bedzie za malo. Juz nawet strzykawke kupilem aby dobre proporcje byly. A pro pos. Wiecie moze jakim cudem z nieotwieralnej butelki perfum wyciagnac strzykawka z igla perfumy nie psujac butelki i rozpylacza oczywiscie. To ptanie na marginesie bo nie potrafie sobie z tym poradzic. Mam lejek, ale wiecej sie narozlewa niz wleje, a ile przy tym sie perfum zniszczy to juz nie mowie. Szkoda troche drogich perfum wiec mam nadzieje, ze moje pytanie nie wyda sie smieszne. Uzywam Baldessarini Hugo Boss'a i LeMale - Jean Paul Gaultiera, nie sa one tanie, ale za to sa niesamowite. Musze na ktores sie zdecydowac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie wytrzymalem i rozmieszalem juz. Mialem taki duzy lejek do przelewania perfum i wszystko poszlo O.K. Do okolo 6 ml LE MALE - J.P.Gaultiera dolalem ok 1 ml Pheromaxu. Na razie NPA zostawie na stosowanie osobne. Zobacze jak to podziala. Jutro dam znac co bylo widac na uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy dzisiaj to zbieg okolicznosci czy naprawde bylo tak czuc feromony. Tak jak napisalem, zrobilem mieszanke z J.P.Gaultier + 1 ml Pheromaxu. Dzisiaj na skore pol kropli NPA i jeden psik ta wlasnie mieszanka. No i wlasnie, stoje dzisiaj w metrze do wyjscia i stoi dziewczyna z chlopakiem. Po chwili slysze jak mowi do niego: czy sie kapal?

:shock::shock::shock: A on, ze codziennie. UPSSSSSSSSSSSSSS.... nawet nie wiecie jak sie zmieszalem, chociaz nie dalem tego po sobie poznac. Mam nadzieje, ze to nie chodzilo o mnie i nie przesadzilem z feromonami. A moze ta dziewczyna miala owulacje i bardiej wyczuwala zapachy? CHmmmm.... Co myslicie o tym? Bo mam dylemat. Dodam, aby nie bylo watpliwosci, ze ja nigdy w zyciu nie uslyszalem takiego stwierdzenia pod moim adresem. Jestem, mozna by powiedziec bardzo czyscioszek az nawet pedant.Wiec, nie wiem czy to chodzilo o mnie czy rzeczywiscie o niego. Nie wyobrazam sobie aby sie codziennie nie wykapac, wiec moj szok byl tym bardziej wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Testy twaja i jest coraz to lepiej. zastanawia mnie czy jest sens abym dalej opisywal swoje doswiadczenia, bo z tego co wodac, malo kogo to interesuje i nikt nie kwapi sie do wymiany ze mna swojego zdania. No coz... Ja czytalem posty innych bardzo wnikliwie i przekonalo mnie to do zakupu feromonow, co mnie bardzo cieszy. Za jakis czas sie znowu odezwe. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stosowania to stosowalem na ciuchy, co zreszta opisalem juz wyzej. Dzialanie bardzo dobre, tylko trzeba pamietac, aby gdy sie zalozy ten ciuch ponownie nie stosowac na cialo. Efekt przedawkowania murowany i efekt odwrotny do oczekiwanego a tego przeciez nie chcemy bo ni epoto placimy za feromony aby wywolywac reakcje negatywne tylko pozytywne. Ja na razie zauwazylem, ze chyba NPA bardziej dziala na niektory kobiety a PHX na inne. DOswiadczylem tego gdyz od jakiegos czasu mam na oku pewna kobiete. Wiem, ze sie jej podobam i to bardzo. Sprawdzilem to jeszcze bez dzialania feromonow, ale po zakupie probki phx bylo wiadomo, ze lepiej. Pozniej natomiast kupilem NPA i zastosowalem je i reakcje tej kobiety mnie powalila a raczej zaniepokoila. Kobieta ta, byla tak nerwowa, ze nawet przestala na mnie patrzec i wrecz odwracala wzrok. Tego nie chcialem, ale dobrze ze tak wyszlo bo jak sie okazuje i jak pisza inni nie wszystkie fero na wszystkich jednakowo dzialaja. Zauwazylem zakze, ze moja eks po zastosowaniu NPA jest negatywnie do mnie nastawiona - no negatywnie to za duze slowo, ale staje sie bardzo nerowa i prowokuje do klotni.Mozecie pomyslec, ze dlatego ze jest moja eks - NO NIE DO KONCA bo ona dalej ma do mnie slabosc i sie jej barzo podobam. Jedynie efekt uboczny (ze sie tak wyraze) byl po zastosowaniu NPA. Wczoraj na wieczor bylem w ulunionej kawiarni i po wejsciu twarze 80% siedzacych tam kobiet byly zwrocone na mnie, za 20 minut weszla moja eks i zaczela byc strasznie nerwowa. No coz. Wyglada to na razie tak jak napisalem. Dzisiaj wychodze do miasta i mam zamiar uzyc PHX. Pisalem rowniez, o tym, ze mam zamiar zrobic mieszanke. Tak jak juz pisalem tak zrobilem. Efelty sa bardzo faje i nie musze pamietac o tym aby przykrywac fero. Do 10 ml J.P.Gaultiera - "Le Male" dolalem 1 ml z probki pheromaxu + okolo 1,5ml NPA. To tyle na dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odezwalem sie boo nigdzie juz pozniej nie wychodzilem. Za to mam wrazenia z dzisiaj. Rano, jak zwykle po ubraniu sie i przygotowaniu do wyjscia 1 psik na jablko Adama moja mikstura J.P.Gaultier... + delikatnie otarlem malym palcem butelke NPA bez przechylania i pomazalem pod nosem. Chmmmm.... efekty piekne. Kobiety to juz wogole, ale koledzy programisci ktorzy normalnie siedza w klasie i sie gapia w monitory wyszli do holu i nagle wszyscy zaczeli gadac jak najeci. Oolnie bardzo milo i przyjemnie. No wlasnie, ale nie do konca. Po powrocie ze szkoly postanowilem wyjsc do miasta i kupic wyciskarke do cytrusow. Nie wiem co mi odbilo i pol kropli Pheromaxu pod nos. TO NIE BYL NAJLEPSZY POMYSL I JUZ NIGDY TEGO NIE ZROBIE. Tak naprawde byl to drugi raz, ale myslalem, ze za pierwszym razem mi sie wydaje. Nie wiem jak wy, ale moze u mnie feromony trzymaja sie na ciele dluzej niz to wynika z opisu, a moze i dlatego, ze jest zimno na dworze. Prawie zjadly mnie 3 kobiety.TAK TAK. Jedna to tak na mnie wyskoczyla bez powodu i sie klocila, ze pomyslam: "oho, przesadzilem z Pheromaxem" Usmiechnalem sie i poszedlem dalej aby nie miec nigdzie na ciele jej paznokci, bo jeszcze chwila i nie wiem co by bylo (dodam, ze to pani ekspednientka a ja zapytalem tylko gdzie maja wyciskarki do cytrusow!!! To chyba tlumaczy wszystko) Druga Pani w kasie w drogerii to samo, tzn moze nie krzyczala, ale mila to ona nie byla. Zawsze jak mnie widzi to usmiech i sie gapi (wczesnie bez stosowania feromonow) Wiec jestem tego pewien. Pozniej inny sklep i pani w kasie to samo. Wiec sprawa jest prosta. Nigdy nie zastosuje feromonow 2 razy w ciagu jednego dnia mimo, ze na ulotce i ludzie pisza, ze feromony moga sie utzrmywac maksymalnie do 6 godzin. Jak widac, nie w moim przypadku. To tyle. Do nastepnego postu. Co sadzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Swoje pierwsze feromony kupiłem jakiś rok temu. Jest to dobrze znany NPA i od razu przyznam się, że nie stosowałem ich regularnie, a w ciągu ostatnich 6 miesięcy praktycznie w ogóle. Na dniach postanowiłem do nich wrócić - mam ich jeszcze lekko ponad pół buteleczki. Zamówiłem także próbkę Pheromax'u.

 

Co do moich wcześniejszych doświadczeń... Sporadycznie dwa razy w tygodniu smarowałem się NPA (pół kropli pod nos lub na szyję) i jakiś większych zmian nie zauważyłem (może za mało/dużo tego było?). Jednak największego powera odczułem po połączeniu NPA (pół kropli pod nos i kolejne pół kropli na szyję) i Chikary (połowa próbki). Byłem wtedy bardzo poddenerwowany i jakiś strasznie nakręcony, odważny. Otoczenie również wtedy zwracało na mnie większą uwagę, natomiast spojrzenie pewnej dziewczyny było wówczas, że tak napiszę, bardzo jednoznaczne (zjadała mnie wzrokiem i od tamtej pory, mimo przerwania stosowania feromonów, przy każdym spotkaniu wyraźnie odczuwam zainteresowanie z jej strony).

 

A teraz ciekawostka... Wiele osób nie czuje zapachu NPA jednak ja bardzo go odczuwam. Mało tego... przypomina mi on bardzo zapach mojego taty (!!!), który zawsze miał wielkie powodzenie u kobiet (co zresztą doprowadziło w końcu do rozwodu z moją mamą, ale było to dawno i nie prawda). Tak więc wnioski wyciągnijcie sami.

 

Za jakiś czas napiszę coś o połączeniu NPA z Pheromax'em. Pozdro! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz rozumiem, dlaczego u mnie tak latwo przedawkowac gdy piszesz o zapachu swojego ojca. Ja mam podobnie gdybym sie 1 dzien nie wykapal, lub gdy cos robie i sie spoce. Moja zapach (na szczescie tylko spod pach) jest prawie identyczny jak NPA, ale NPA daje wg mnie niesamowicie. Ja gdy zastosowalem 1 krople pod nos nie moglem wytrzymac, tak mi "smierdzialo" dlatego postanowilem zrobic wczesniej juz opisana przeze mnie miksture. Wracajac do tego co napislaes, to ja tez nie mialem raczej problemu z kobietami i co dziwne i wiem, ze to glupio zabrzmi, mialem zawsze wieksze powodzenie latem niz zima. Wszystko jasne dlaczego. Nie bez powodu Napoleon gdy wysylal list do Juzefiny o swoim powrocie pisal, aby nie myla sie 3 dni przed tym. No coz, teraz mamy 21 wiek i nie wyobrazam sobie aby sie codzienie nie wykapac a latem dodatkowo antyperspirant lub deo. Trzeba sobie wiec feromonami w plynie pomagac :P Widoczeni wydzielam wystarczajaco duzo wlasnych feromonow, ze z przedawkowaniem u mnie nie problem. Na razie to widze, ze moja mikstura dziala wysmienicie i jak mi sie skonczy to zrobie nastepna. + pol kropli pod nos. Pozdrawiam wszystkich testujacych i przyszlych feromaniakow :) Bardzo sie ciesze, ze mozna sobie tak pomoc w zyciu w ten sposob. Acha, zapomnialem. Dzisiaj w szkole na korytarzu zaczepila mnie pani nauczycielka a bylo juz pusto gdyz wszyscy siedzieli na zajeciach. Mowi do mnie: "Pan zawsze jest taki mily i wogole..." Nic dodac nic ujac. Pozniej schodze na dol zaniesc 2 komputery do innej pracowni i piekna dziewczyna, ktora na ogol na nikogo nie zwraca uwagi przytrzymuje mi drzwi i patrzy mi sie gleboko w oczy. Mowie jej: wielkie dzieki. Ona: nie ma za co, moge jeszcze w czyms pomoc? Czy trzeba cos dodawac wiecej? Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam, od 3 dni testuje PHX i NPA. Pierwszego dnia zaraz po otrzymaniu przesyłki w pracy postanowiłem wypróbować ewentualne efekty, jeden psik PHX + kropla NPA, efekt ból głowy przez godzinę (chyba przedawkowałem), a później zdziwiłem się jak szef z wszystkimi sprawami przychodził do mnie a nie do kumpla który się tym normalnie zajmuje, kobiety z pracy tak jakby zamilkły i dały mi spokój przez resztę dnia. Sam nie wiem co o tym myślec

Dzień 2: PHX - wężykiem po szyi + NPA pół kropli za uszy i na to perfumy, w pracy spokojnie, dziewczyny jak nigdy przychodziły do mnie z faktycznymi problemami a nie "męczącym" gadaniem a po opowiedzeniu jakichś pieprznych dowcipów nie reagowały sztucznym oburzeniem ale śmiechem itd..., faceci przy rozmowie byli konkretni. Po pracy siłownia, powtórzyłem dawkę, no i było co najmniej zadowalająco. Trener sam zaczął rozmowę, normalnie jest tylko cześć, a kobiety tak jakby zaczynały okupować wszystkie przyrządy wokół mnie, dziwne to było bo siłownia była prawie pusta i wcześniej czegoś takiego nie zaobserwowałem.

Dzisiaj: PHX - wężykiem po szyi + pół kropli NPA i perfum. W pracy dziewczyny co najmniej podejrzanie miłe, po tekście jednej "nie patrz na mnie takim uwodzicielskim wzrokiem" mało nie padłem, kolejne dwie zaprosiły mnie na imprezę w weekend, na Bóg wie co nie liczę ale chyba będzie dobry śmiech :D

 

Jutro spróbuje sam PHX bez NPA. Póki co to co doświadczyłem zaliczam na + Cudów nie ma ale różnica jest widoczna jak dla mnie, pozostaje dobranie optymalnej dawki, dalsze testowanie i zastosowań w życiu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności