Skocz do zawartości

jakie fero do pracy ???????


piopis

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem przesyłke :D no i odrazu testujemy tak jak było opisane 1 kropla na palec i wtarta w szyje i za uszy przykryte zapachem adidas active bodies lubie ten zapach i od dawna go mam wiec zobaczymy jak to bedzie dzialac na pewno napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po zmianach dalej zadnych efektów tylko kolezanka jak byla u nas w pokoju powiedziala ze smierdzi nie mytymi facetami to chyba oddaje moc pheromaxu juz teraz nie wiem co o tym myśleć a do tego jeszcze glowa mnie lekko rozbolala wiec sam juz nie wiem jak to stosowac i czy stosowac moze ktos cos podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec ze dwie krople nie daly poządanego efektu a wrecz odwrotnie postanowilem przeprowadzic jeszcze jedną próbe ostatnią albo w tą albo w tą no wiec musialem podjechac na poczte postanowilem zaaplikowac jedna krople pheromax i do tego the edge po jednym potarciu za uchem i teraz to co mnie zaskoczylo po zastosowaniu na poczcie panie mi sie troche dziwnie przygladaly poprawialy wlosy usmieszki postanowilem isc za ciosem i z poczty wpadlem do sklepu akurat byla zmiana na kasie i pani odchodzaca wrocila i zaczela zagadywac zeby drobnych poszukac i takie tam znaczy ze cos sie dzieje no bo ona juz po pracy wiec na co jej drobne zaciekawiony po powrocie do pracy udalem sie do pokoju pan zaowazylem lekkie poruszenie a jedna z pan taka niedostepna przyszla za mna do kuchni i zaczela zagadywac z tego wszystkiego stlukla kubek ale caly czas podtrzymywala rozmowe. Jutro kolejny dzien taki sam zestaw jak beda efekty to biore po flakonie tych 2 fero jutro opisze nastepne doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis od rana testuje ten zestaw co wczoraj i mam mieszane uczucia troche dziala troche nie ale ryzykuje i zamawiam po flakonie zobaczymy co dalej jeszcze moze dawki zle mam prosbe wpisujcie swoje przemyslenia i doswiadczenia moze czegos sie nauczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówilęm oba specyfiki i zaczynam testy z dużej butelki łatwiej stosowac wiem na pewno ze troche jakies zmiany po fero sa ta kolezanka co pisalem wczesniej teraz do pracy przychodzi dosc skapo ubrana do tego zawsze zamieni jakies slowo wiec tu jest cos u innych pan zmian nie widze a jak sa to chwilowe a potem wraca do normy wiec nie wiem czy tak krótko fero dziala czy zamala dawka ale testuje dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótki opis jak po testach myśle że działanie fero jest bardzo słabe jak wogóle działają zmieniam proporcje i nic sie nie zmienia chyba ze przesadze i mnie glowa boli. Jestem człowiekiem dość śmiałym i rozgadanym nigdy nie miałem problemu z kobietami ale mysle ze fero jednak mi nic nie daje. postanowiłem potestować jeszcze ten tydzien i jak nic sie nie zmieni to rezygnuje z fero. Jestem lekko zawiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, szkoda ze nikt nic nie wpisuje ja sprawdzam dalej i tak jak pisalem wczesniej nic powalajacego sam nie wiem co o tym myslec bo te zmiany i sa i niema skoncze obie butle fero i zobacze jak bedzie czy jak bede bez to cos bedzie inaczej. No i moze piszcie co wy o tym myslicie swoje spostrzezenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności