Skocz do zawartości

Do wszystkich uzytkowników Pheromax


Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zrobic cos takiego. Niech kazdy pisze ile psikniec stosuje Pheromax, i czym przykrywa.

 

na pewno to interesuje duzo osob i może pomoc poczatkujacym, a wlasnie te feromony chyba sa najbardziej skuteczne. Pozdrawiam.

 

 

Ja dzis pierwszy raz zastosuje jedno psikniecie na szyje rozsmaruje nadgarstkiem, przykryje Givenchy, zobaczymy czy bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy efekt mialem stosujac 1 pelne psikniecie z próbki 2 ml

z duzego flakonu 14 bylo zbyt wysokie

fero dozowalem na nadgarstek po czym rozcierajac za uszami

nie napisze ze byly spojrzenia ze strony kobiet to jest cos wiecej

mozna to nazwac chemia od pierwszego spojrzenia

czasami to robilo sie az dziwne jak kobieta moze sie wpatrywac prosto w oczy :roll: od szalonych pietnastek po dojrzale czterdziestki :D

ale jak wiekszosc same spojrzenia to nie wszystko troche inicjatywy i sukces gwarantowany

 

jeszcze lepsze efekty dostrzegam po uzyciu

0.5 npa i 1 psik chikary i psik phx lecz czasami przesadzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy , na mnie fero działa bardzo dziwnie :wink: , pól roku temu kupiłem npa, i stosowałem rożne dawki , efekty jakieś tam były np :spojrzenia :) , ale jeśli chodzi o mnie to na mnie fero działa bardzo słabo , jak stosowałem npa to tylko 2 razy dostałem fajnej fazy a tak to nigdy(dawki od 0.5 do 1 kropli) , teraz kupiłem pheromax ful opcja i tak samo mam , cieszyłem sie bo w pierwsze 2 dni działało na mnie i na otoczenie , teraz stosuje tę samą dawkę i prawie nic nie czuję po sobie , tak ze nie wiem o co chodzi , stosowałem jedno psiknięcie , później zmniejszałem dawkę ale to nic nie dało, co wy na to :?: jak to możliwe ze przy tej samej dawce w jeden dzień mam dużą pewność siebie , dobrze mi sie gada , a w drugi dzień nic nie czuje , na dziewczyny działa tak mi sie przynajmniej wydaje , zapachu pheromaxu nie czuję, npa też nie czułem, a boję sie stosować większą dawkę bo podobno te fero śmierdzą, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzac do klubu jedno pelne psikniecie pheromaxa 14ml na jablko adama i nic nie rozsmarowywuje , przykrywam to roznymi zapachami , obecnie D&G The One , lub 212 herrera sexy man

 

po 2-3 godzinach pobytu w klubie wyjscie do toalaet y i jeszcze jeden psik na jablko adama i tyle

 

z mniejszymi dawkami nie probowalem , caly czas czuje na sobie ferro , natomiast poznane dziewczyny mowia mi ze super pachne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności