Skocz do zawartości

jaki następny zakup? Pomocy!


keyko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłam próbkę PHX Woman i niestety myślę, że to na mnie nie działa. No może była jedna sytuacja, którą "na siłę" mogłabym przypisać działaniu feromonu. A mianowicie po przedstawieniu mojego projektu na zajęciach, prowadząca bardzo go zachwalała, powtarzała to kilkakrotnie i dała maksymalną ilość punktów (tylko mi), mimo że było kilka projektów naprawdę o wiele lepszych od mojego. Ale może to przypadek? I czy to możliwe żeby zadziało na kobietę? Co o tym myślicie? Co do facetów - nie zauważyłam żadnych zmian w ich zachowaniu. Nawet faceci, którym wiem, że się podobam zachowywali się normalnie, tak jak zawsze. W związku z tym myślę nad zakupem jakiegoś innego feromonu. Zostalo mi jeszcze trochę phx i 1 saszetka Perception, także mogę łączyć. Co polecacie? Dodam, że zależy mi na podniesieniu mojej pewności siebie (trochę słabo z tym u mnie...) i zainteresowaniu ze strony facetów.

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki paweł25 za odpowiedz :) Teraz sie waham ktory z tych feremonow bedzie dla mnie lepszy, skoro sklad jest ten sam i stezenie tez podobne. The Edge jest w sumie wiecej wiec mozna psikac na wiecej czesci ciala/ubran, ale z drugiej strony NPA jest w buteleczce, wiec mozna precyzyjniej zaaplikowac. Moze ktos doradzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybral bym the edge poniewaz ;

feromon posiada zapach wiec nie ma potrzeby maskowac perfumami

mozna stosowac praktycznie w kazdej sytuacji

z dozownika zawsze uzuskasz taka samą dawke nie jak w przypadku npa w buteleczce gdzie mozna przedawkowac bo sie wyleje zbyt duzo (mialem czasami takie sytuacje )

 

ale npa wydaje mi sie bardziej skuteczniejszyw dzialaniu i daje wiecej pewnoscie siebie

mieszajac phx i the edge bedzie to doskonale rozwiazanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... akurat The Edge Woman, który jest teraz sprzedawany jest bezzapachowy. I dlaczego NPA wydaje Ci sie skuteczniejsze skoro sklad tych feromonow jest taki sam?

Może dlatego że nie jest rozcieńczony tak jak The Edge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności