Skocz do zawartości

test


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nie mozesz miec respektu do samego siebie przynajmniej tak mi sie wydaje :D bo jak przykladowo mozesz bac sie samego siebie głupie ,tacy ludzie jak sa to polecam psychiatre bo moze sobie zrobic krzywde

ja wiem ze dziala na innych samcow poprostu lubia mnie nieweidzac sami dlaczego nie wchodza zemna w niepotrzebne konflikty mialem przypadki ze doslownie bali sie mnie

ja kiedys sam odczuwalem strach przed kolesiem chociaz byl odemnie młodszy i na pewno słabszy ale mialel do niego jakis respect

poprostu agresywne meskie feromony

moze to co napisalem jest glupie ale ja mam takie podejscie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Jestem tu nowy i jeszcze nie używałem feromonów. Jednak cały czas się zastanawiam nad kupnem i mam pewne wątpliwości, a właściwie to wątpliwość...

 

W opisie działanie niektórych z feromonów jest napisane, że przyciągają kobiety, dodają tobie pewności siebie, a inni faceci czują respekt.

Co do przyciągania kobiet to sprawa jasna, nic w tekście nie wskazuje na to że tak nie jest :)

 

Ale dlaczego użytkownik tych feromonów ma się po nich czuć bardziej pewnie a u innych kolesi ma to wywoływać respekt skoro wszyscy czują to samo ?

Przez to uważam, że pewność siebie i respekt to ściema. Tylko że jak ten fragment opisu jest nieprawdziwy to czemu reszta miała by być prawdziwa ?

 

Może mi ktoś wytknąć błędy w rozumowaniu, bo naprawdę chciałbym wierzyć że to działa :)

 

Faktycznie @_@ sam jestem świezo po kupnie ale nie wypatrzyłem tej luki wcześniej... (ale to kapke inna sprawa bo ja phx mam, chodz jak by na to nie patrzec wszystkim facetom w towarzystwie w tym momecie zapewniam wieksze powodzenie...)

Moze jest to tak ze trzeba samemu w pewien sposob przejac inicjatywe, np jesli inni dostaja wieksze szanse od nas na do uwodzenia, musimy ich przebic (wiecej "słówek", zagadywek, rozmowy, lepszy ubiór etc) i wtedy my dostajemy "pałeczke" do ręki...

Moze i tak samo jest z tymi fero od dominacji... sami musimy sprobowac przejac inicjatywe "przywódcy"(czy tam jak to kto nazywa) a potem "reszta" sie dostosowuje.... ?

 

*takie tylko moje gdybanie...*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj pierwszy raz uzylam miyoshi miyagi instinct. zapach jest bardzo ladny. niestety, po jakiejs godzinie od psikniecia, zlapalam totalnego dola, ktory trzyma mnie caly dzien,

do tego bylam jakas rozkojarzona, zapominalam o wszystkim itp.

nie wiem czy to wina tego zapachu?

stezenie fero to 3:5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności