Skocz do zawartości

Pheromax - efekty (nowy)


Morpher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Od jakiegos czasu śledziłem forum, i w koncu sam postanowiłem spróbować coś zakupic na próbe. Wybór padł na PHX 14ml :oops: (w koncu niby mozna zwrócić jeśli nie jest sie zadowolonym, czyli niby kasa w błoto nie pójdzie...). Dodam ze wybrałem je ze względu na "lubiany" styl życia :D ale puki co testuje je w pracy i na codzien wiec ten dział ;)

 

Zaczne od tego ze testowałem kiedyś jakies fery z allegro i oczywiscie nie widziałem zadnych efektów, ale przynajmniej mialy ładny zapaszek :)

Po zamówieniu PHX przesyłke dostałem w jakieś... :roll: 34h, całość wyniosła mnie 292zł :shock: (no ale raz sie zyje a jeśli można łatwiej to czemu nie....) paczka ładnie zapakowana chodz troszke bezmyślnie :P niby były "miękkie chrupki" w środku ale PXN i tak było w samym rogu paczki dotykajac jej scianki a nie pomiędzy "chrupkami".

 

Pierwszy "psik" na jabłko adama, ale był to niepełny psik... ( rurka podająca plyn do spryskiwacza musiala byc i pół pusta...) wiec czynnosc powtórzyłem ale na umywalke( i tym razem poszła ładna "chmura") i połowe z tego zebrałem palcem na szyje aby wyszła mniej wiecej 1 "porcja"

 

1szy dzien:

bez zauwazalnych efektów

 

Moje pytanie:

 

Przykrywam fero marco polo: pure green dodam ze wg mnie jest intensywny i przepiękny ! uwielbiam go

http://www.perfumy-perfumeria.pl/product-pol-10076-Marco-Polo-Pure-Green-75ml-M-Woda-toaletowa-Tester.html

Czytałem ze od perfumu wiele zależy... ale nie chciał bym wydawać kolejnych 300zł na perfum jesli okaze sie ze fero "mi nie podejdą".

Co sądzicie... czy naprawde od perfum zalezy sukces fero ? moze to błąd wiekszosci ludzi którzy mówia "nie działa" ?

nie wiem co robic z tym :P

pozdrawiam i lece na kolejne testowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się po pierwszym dniu niewiadomo jakich efektów, Potestuj przynajmniej dwa-trzy tygodnie i dopiero zastanów się czy i jakie są efekty.

 

Człowiek to istota myśląca logicznie i nie reaguje tak samo jak zwierzęta na substancje chemiczne, a pozatym to są feromony syntetyczne a nie naturalne czyli wytworzone przez organizm ludzki razem z potem.

Dlatego działania nie zobaczysz u każdej napotkanej przez siebie kobiety tylko u niektórych.

 

ps. powodzenia w testach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się po pierwszym dniu niewiadomo jakich efektów, Potestuj przynajmniej dwa-trzy tygodnie

 

Dokładnie tak planowałem ;) nie skarze sie na brak efektow, spedzilem wiele czasu na forum wiec zdaje sobie ze wszystkiego sprawe ;) po prostu chcialem dzien po dniu pisac czy cos "widac" :wink: oczywiscie nie skupiam sie na tym w ciagu dnia ( olewka) ale jak co noc/wieczór zasiadam przed monitorem i moge pisac spostrzezenia ;p

 

Dzień 2 ( 0,5 "psika" ):

hmm mozliwe ze cos cos tam by mozna wyciagnac z tego dnia, bo kolezanka spogladala dosc czesto... zobaczymy next day :roll: jutro full "psik"

 

Ponawiam pytanie o te perfumy... kupować coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności