Skocz do zawartości

mętlik w głowie


sutysut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przeczytałem większość postów i co post to inne opinie. Jako mega początkujący użytkownik fero mam oczywiście kilka pytań. Ale najpierw może przedstawię swoją sytuacje. Otóż byłem kiedyś z pewną dziewczyną ale byliśmy młodzi głupi i się zepsuło. Teraz po 3 latach od rozstania nie mogę o niej przestać myśleć. Mieliśmy przerwę w kontaktach między sobą dość znaczną. Jakieś półtora roku. Ale ostatnio zaczęliśmy znowu rozmawiać i pojąłem że to jest ta jedyna :D w rozmowie zeszliśmy na ten temat i powiedziałem jej co czuje. Jednak coś jakby z jej strony było to obojętne. Mamy się spotkać za jakiś czas więc chciałbym wywrzeć jak najlepsze wrażenie. I tu się nasuwa moje pytanie. Których fero użyć bo nie mam zielonego pojęcia. Nie jestem przekonany co do Pheromax bo są one bardzo mocne a tak mocnego efektu narazie chyba nie potrzebuje. Jednakże kusi mnie niska cena testera. Myślałem też o The Edge lub NPA ale tu już pojawiłby się wydatek większy niż testera Pheromax. Uważacie żeby spróbowaćz tym testerem Pheromax czy jednak postawić na NPA lub The Edge? I ostatnie pytanie jakie perfumy najbardziej polecacie żeby zakryć fero? Czy Puma jamajka byłaby odpowiednia? Proszę pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tester Pheromaxa jeśli nie chcesz wydawać więcej pieniędzy - starczy na jakieś 7-10 użyć.

Puma Jamaica jest ok; ktoś tu na forum też chyba używał jej jeśli dobrze pamiętam.

 

Jeśli ona jest obojętna i niechętna to nie wiem czy feromony mogą coś tu zdziałać. Mogą pomóc - podkreślą Twoją osobowość, ale nie ukrywajmy musisz sam jej pokazać, że Ty to najlepszy dla niej wybór :)

Mam podobną sytuację do Twojej, ale ona po kilku latach sama chce coś spróbować.

Nie znam Twojej sytuacji więc ciężko mi się tu wypowiadać.

 

 

Na podstawie moich doświadczeń feromony podkreślają moją osobę w 10-25%. Feromony to takie podświadome perfumy i tak też je traktuje.

 

Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Długo to trwało ale dzisiaj w końcu udało mi się przetestować zakupioną próbkę Pheromax. I powiem tak. Szału nie ma ale widać pewne efekty działania. Ogólnie większe zainteresowanie bawienie się włosami (nigdy wcześniej tego nie robiła) zaciekawienie tym co mówię itd. Czekam do następnego spotkania i zobaczymy co z tego dalej wyjdzie bo widzę duże szanse. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No facet, jesteś na dobrej drodze. Ino błagam, nie mów jej co czujesz.

 

I przeczytaj te artykuły ;)

 

http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/index.php/jak-kobiety-okazuja-zainteresowanie-mezczyzna/

 

http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/index.php/jak-poderwac-przyjaciolke/

 

Ogólnie polecam ten blog, choć nie tylko ten ale na "początek" jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności