Skocz do zawartości

pol psikniecia. ABSTRAKCJA


annuska

Rekomendowane odpowiedzi

od wczoraj jestem szczesliwa posiadaczka pheromax woman. poki co udalo mi sie przedawkowac specyfik, nie wiem czy jakies efekty jesli czodzi o plec przeciwna byly czy nie, glowa bolala mnie okrutnie i bylam jakas taka strasznie otepiala. zobaczymuy co sie bedzie dzialo pozniej. wydaje mi sie ze powinnam uzyc mniejszej dawki, ale jak to zrobic?? pol psikniecia z tego atomizera to wyczyn olimpijski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, podejscie nr 2 juz bez bolu glowy, ale zeby jakies specjalne reakcje byly to niekoniecznie. ale z drugiej strony.... szef w pracy byl jakis taki mily, w pozytywnym znaczeniu, usmiechniety i przyjazny co mu sie nieczesto zdarza. jeden z kolegow troche marudzil ze sie nie usmiecham a po chwili na mnie najechal ze sie usmiecham jak rozmawiam z szefem (moj stosunek do menagera jest taki ze lepiej jak go nie ma, a jak jest to trzeba scierpiec z usmiechem na ustach, niech mysli ze czlowiek go lubi). zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej. w sumie idzie tak sobie, ale jakies tam reakcje sa, wiec trzeba nad tym wszystkim popracowac. nie od razu krakow zbudowano jak mowi przyslowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem o tym pół psiknięciu i na razie teoretycznie wykombinowałem żeby ograniczyć czymś ruch atomizera do połowy. Na razie nie wiem czym zblokować. Jak wrócę do domu to popróbuję, może coś z tego wyjdzie.

W każdym razie jeden psik the EDGE i czuje looz i świat jest lepszy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co testuje jedno psikniecie. pheromax zakupilam ze wzgledu na mojego mezczyzne, wszystko nam sie posypalo i chce naprawic co sie da. wiem ze feromony to tylko pomoc nie zalatwia sprawy, ale kazda pomoc sie liczy :D:D:D w sumie nie rzucil sie na mnie, ale jest taki troszeczke inny. jakby bardziej ulegly, (??) sam nie wykazuje zadnej inicjatywy, ale tak jakby przestal sie bronic przede mna. hmmm oprocz feromonow to jeszcze ksiazka z psychologii by sie przydala. bryk ewentualnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie dalam sobie spokoj z uzyskaniem pol psikniecia i sprawdzam wieksze ilosci. wczoraj przed wyjsciem do pracy uzylam pmx dwa psikniecia. przedawkowalam z premedytacja, chcialam zobaczyc co sie bedzie dzialo. po jakiejs godzinie pojawily sie znajome objawy, bol glowy i takie otepienie jakies. jednak juz nie tak silne jak za pierwszym razem, ustapily tez zdecydowanie szybciej. efekty dzialania feromonow byly tez bardziej zauwazalne. faceci zwracali na mnie zdecydowanie wieksza uwage, kolega w pracy ciagle za mna lazil. gdzie sie nie ruszylam za chwile byl tam tez, chociaz sam nie wiedzial po co.

dzisiaj po raz kolejny bede testowac na moim facecie. troche sie jednak obawiam ze 2 psikniecia to za duzo, mamy dosc napieta sytuacje i nie chcialabym zeby mu sie agresor wlaczyl. chyba wiec phx 1 psik plus perception (dostalam probki razem z phx) tak zeby sie rozluznil. a moze ktos z was ma lepszy pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja koncze fiolke Relationship Magic i tez boli mnie glowa po ich zastosowaniu i troszke piecze skora :) Ale pewne efekty mozna zauwazyc najlepiej je widac jak jest sie sam na sam z kolezanka albo z kims kogo sie dopiero poznaje :) Ja mialem ubaw jak wracalem autobanem z kolezanka siedzaca obok mnie ,poprostu nie dawala mi spokoju :) Mam zamiar teraz wybrac cos mocniejszego np NPA albo Phx:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

poki co samo rm uzylam. bardziej z ciekawosci jak to pachnie niz do testow, bo testowac nie mialam okazji. jedna rzecz mnie zaciekawila. mianowicie bylam u kolezanki, ktora ma 4 letniego synka. chlopczyk mnie zna, juz nie raz mial ze mna kontakt, ale nie byl nigdy jakos szczegolnie ze mna zaprzyjazniony. z reszta dzieci nigdy nie okazywaly mi szczegolnych wzgledow. raczej trzymaja dystans. a dzisiaj cuda niewidy, danielek ciagle mnie zaczepial, chcial zebym sie z nim bawila, skakala, laskotala, non stop piszczal z uciechy jak tylko do niego mrugnelam okiem. rm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności