Skocz do zawartości

Kilka pytań;)


lilo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej;) Jestem tu nowa i mam kilka pytań co do feromonów

 

1. Gdzie najlepiej kupić?

2. Jakie będą dla mnie najbardziej odpowiednie (mam 16 lat, chciałabym żeby były bezzapachowe)...wolałabym, żeby "wabiły" raczej osoby w moim wieku niż dziadków koło 50;), chciałabym ich używać na codzień proszę o jakieś nazwy

3. Jak one dokładnie działają i czy działanie jest gwarantowane

4. Czy po spryskaniu feromonami nie będą się gryźć z perfumami?

5. Czy jeśli na jednych działają przyciągająco to czy innych mogą odstraszać?

6. Gdzie znajdują się sklepy z feromonami? (internet raczej odpada, bo rodzice się skapną jak przyjdzie przesyłka i wyjdzie trochę głupia sytuacja;)

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-j.w

2- the edge lub phx powinno byc dobre dla twojej osoby feromony dzialaja prawie na wszystkich od 16 lat do 50 :D

3-dają ci wiecej pewnosci siebie i stajesz sie osobą bardziej pozadaną interesujaca i zjawiskawą ludzie bardziej sie tobie przgladaja i chce przebywac w twoim otoczeniu bardziej płec przeciwna .dzialanie jest gwarantowane albo zwrot pieniedzy przez firme feromony.pl

4-nie

przy zastosowaniu dobrych perfum feromony mogą byc jeszcze bardziej pozytywnie odbierane przez plec przeciwną nawet bez fero dobre perfumy dzialaja niesamowicie

5-moze tak byc , na jednych bedzie dzialac przyciagajaco a innych odstraszac ale niema co sie przejmowac :)

najczesciej to przedawkowanie ma taki odwrotny efek :D

6-j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szczerze mówiac mam te same problemy i jeszcze kilka innych... Może ktoś mi pomoże?

A więc chodzi o to,że mam 14 lat. I w mojej klasie jest taki chłopak ktory mi sie bardzo podoba ale raczej chlopcy w klasie nie zwracają na mnie uwagi I zastanawiam sie nad kupnem próbki pheromaxu. Ale mam kilka pytań dotyczących jego:

1.Czy mogę go zastosowac w tym wieku?

2.Czy on zadziala na tego chłopaka?

3.Czy mam uzyc na niego jakis perfum?

4.Czy dzięki niemu jest szansa ze ten chlopak poprosi mnie o chodzenie?

5.Jak się będzie ten chłopak zachowywał w stosunku do mnie? Oraz inni? chodzi mi o to czy bardziej będą mnie chcieli "zwabić" do łożka czy poderwać?

6.Czy u mnie w domu po tym specyfiku rodzice beda sie jakos inaczej zachowywali?

7.Czy ten preparat pomoze mi na problem jaki mam? Czyli że chcialabym aby ten chlopak mnie uwodził, podrywał aż w koncu poprosil o chodzenie?

8. A będę mogła odebrać na poczcie w koncu jestem niepełnoletnia?

9.Jak by co to na kogo wypisać zamówienie? Na mnie czy na rodzica? Nie chcialabym aby o tym zamowieniu wiedzieli moi rodzice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Możesz, ale moim zdaniem może lepiej poczekac.Jesteś bardzo młoda :)

2. Mogą ale nie muszą. Feromony działają na każdego inaczej.

3. To zależy. Są feromony zapachowe i bezwonne. Oczywiscie pobawic sie zapachami:)

4. Feromony nie działają jak magiczny elksir. One tylko troche pomogą w kontaktach.

5. Może zwróci na ciebieuwagą, bedzie bardziej gadatliwy, zagada. Może byc tez tak, że w ogole na Ciebie nie spojzy.

6. Mogą byc mili, agresywni lub obojetni.

 

Jesli chcesz wiedziec wiecej to poczytaj sobie forum :)

Życze powodzenia i większej wiaryw siebie. Spróbuj zagadac. Może feromony nie będą Ci potrzebne :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności