Skocz do zawartości

JAK JĄ ZDOBYĆ?


zdzichurychu2

Rekomendowane odpowiedzi

Hej a co zrobić żeby zdobyć uczucie pewnej dziewczyny która już od dawna mi sie podoba lecz niestety bez wzajemności :( Chodzę za nią już ponad rok i nic. Jestem dla niej tylko przyjacielem a na dodatek ostatnio przeżyła zawód miłosny i jest załamana. Warto w takiej sytuacji próbować z PHX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He tylko że ja już za nią latam 1,5 roku i już bym najchętniej dał spokój ale jakoś nie potrafie :/ Postanowiłem że skończę te fero które mam (próbka PHX, NPA i Chikarę) a jak dalej nie będzie efektów to koniec.

 

a nie próbowałeś PHEROMONE ESSENCE męskich? - bezzapachowe ale podobno skuteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

w aptece raczej tego nie dostaniesz są tam tylko lekarstwa i suplementy diety

jezeli miłosc jest chorobą to mozesz sie zapytac o npa :D

feromony mozesz dostac w sexshopach ale najlepszym wyjsciem bedzie zamówic przez neta

strona feromony .pl jest najlepszym sklepem int... do takich zakupów

gwarancja zwrotu produktu dodatkowo daje duzy plus dla tej firmy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję ale tutaj pisze że mozna odebrać samemu na poczcie a ja jestem niepełnoletnia :(

I mam jeszcze kilka pytań:

więc chodzi o to,że mam 14 lat. I w mojej klasie jest taki chłopak ktory mi sie bardzo podoba ale raczej chlopcy w klasie nie zwracają na mnie uwagi I zastanawiam sie nad kupnem próbki pheromaxu. Ale mam kilka pytań dotyczących jego:

1.Czy mogę go zastosowac w tym wieku?

2.Czy on zadziala na tego chłopaka?

3.Czy mam uzyc na niego jakis perfum? (i jakich, najlepiej nazwa i cena)

4.Czy dzięki niemu jest szansa ze ten chlopak poprosi mnie o chodzenie?

5.Jak się będzie ten chłopak zachowywał w stosunku do mnie? Oraz inni? chodzi mi o to czy bardziej będą mnie chcieli "zwabić" do łożka czy poderwać?

6.Czy u mnie w domu po tym specyfiku rodzice beda sie jakos inaczej zachowywali?

7.Czy ten preparat pomoze mi na problem jaki mam? Czyli że chcialabym aby ten chlopak mnie uwodził, podrywał aż w koncu poprosil o chodzenie?

8. A będę mogła odebrać na poczcie w koncu jestem niepełnoletnia?

9.Jak by co to na kogo wypisać zamówienie? Na mnie czy na rodzica? Nie chcialabym aby o tym zamowieniu wiedzieli moi rodzice...

 

I byłabym wdzięczna za odpowiedzenie na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taka sprawa,umówiłem się z byłą dziewczyną na 26 lutego na kawe...akurat taka data,bo teoretycznie stuknęło by nam trzy lata,czy jeżeli wypsikam się Pheromaxem,to w minimalnym stopniu pomoże mi jakoś ją "przestawic" żeby dała mi jeszcze jedną szanse,nie oczekuje oczywiście cudów po pierwszym spotkaniu,ale chodzi mi na dobry początek,prosze pomóżcie to dla mnie dość ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze fero ma poprawic nasze samopoczucie np. mozesz sie popsikac byle dyzodorantem wmowisz sobie ze to fero i bedzie to działas na ciebie bo zmienisz nastawienie ja sie nigdy kobietami nie brzydziłem chyba ze kurw..szczami tymi sie brzydze bo znam troche panienek na raz dwa ale sa takie i takie potrzebne osobiscie wole takie i takie i nie polecam fero to uzalerznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnia psychicznie wszystko co daje nam przyjemnosc,lepsze samopoczucie.

ozesz sie popsikac byle dyzodorantem wmowisz sobie ze to fero i bedzie to działas na ciebie bo zmienisz nastawienie

Pewnosci siebie moze i to doda ale nie zmieni wizerunku jaki beda w tobie spostrzegac ludzie.Przypomnie ze fermony sluza do komunikacji zapachowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa,umówiłem się z byłą dziewczyną na 26 lutego na kawe...akurat taka data,bo teoretycznie stuknęło by nam trzy lata,czy jeżeli wypsikam się Pheromaxem,to w minimalnym stopniu pomoże mi jakoś ją "przestawic" żeby dała mi jeszcze jedną szanse,nie oczekuje oczywiście cudów po pierwszym spotkaniu,ale chodzi mi na dobry początek,prosze pomóżcie to dla mnie dość ważne.

 

mógłbym uzyskać jakąś odpowiedz,to dla mnie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksik - da rade - ale to nie pheromax , uzyj raczej czegos bardziej socjalnego - wlasnie w stylu Chikara ;) mysle ze to bardziej pomoze , aczkolwiek JEZELI juz kupiles ten pheromax , to go uzyj :) ja na taka sytuacje bym uzyl Chikare , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności