Skocz do zawartości

połączenie npa, phx i perception


mabh

Rekomendowane odpowiedzi

czy połączenie phx npa i perception to dobre rozwiązanie? spotykam się dzisiaj z chłopakiem, ale on najprawdopodobniej ze mną zerwie :( choć go kocham nie mam zamiaru ponownie zatrzymywać (trzeci raz nie zniosłabym rozstania) po phx zawsze podgrzewało atmosferę miedzy nami, po npa nie zauważyłam żadnych zmian, a perception chce wypróbować pierwszy raz... myślicie, że to nie jest zbyt duża dawka fero? zastanawiam się jak on na nią zareaguje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobowac nie zaszkodzi. ja osobiscie jestem w bardzo podobnej sytuacji co ty (moj ukochany zerwal ze mna po raz drugi, a ja usiluje teraz cos naprawic i go odzyskac). nie wiem nic o npa, phx i perception juz mieszalam. po tym jak uzylam perception moj facet stal sie bardziej otwarty i rozgadany. nie byl juz do mnie tak negatywnie nastawiony. skoro phx i npa masz juz przetestowane i znasz odpowiednie dawki (npa nie daje efektow) moja rada jest taka, abys uzyla tylko phx i perception. powodzenia, i napisz pozniej jak sie sytuacja rozwinela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, intuicja mnie po raz pierwszy zawiodła, nie zerwał ze mną ani tez jak twierdzi nie miał zamiaru, nie wiem, może to fero na niego podziałały, bo ostatnio zbyt mocno czułam, że rozstanie wisi na włosku, przynajmniej schemat jego zachowań, unikania mnie itp. się powtarzał... Phx zawsze podgrzewało atmosferę i tym razem tez tak było, zawsze gdy go używam on prawie rzuca się na mnie, tym razem połączyłam phx i perception - było warto, przeżyłam fantastyczny dzień i wieczór... a zaczęło się od spaceru po mieście i wizyty u naszych wspólnych znajomych, od których szybko wyszliśmy pod zmyślonym na szybko głupim pretekstem aby dalszą część dnia spędzić tylko we dwoje :)

nie wiem jak perception (musiałabym użyć kiedyś nie mieszając z niczym) ale na pewno wiem, że phx jest rewelacyjne :) Na razie jeszcze mnie nie zawiodło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności