Skocz do zawartości

Pytanie,PILNE !!


Maksik

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj kolego jedyne comoge Ci doradzić to daj sobie spokuj z takim podejściem cchial bys odzyskac dziewczyne tylko za pomoca feromonów, nie da rady. Ja z 5 miesiecy temu przreabiałem to co ty teraz tyle że byłem z nia 7 lat i juz mieliśmy wziąc śłub ale tez cos poszło nietak tez myślałem zeby jąodzyskac ale jeśli zadłużyła sie w kims innym to zapomnij że wróci dla niej to nowość kobiety tak mają jak im ktoś zawroci w głowie to sa wstanie rozwalic wszystko. Moja rada baw sie i testuj feromony na inych kobietach ja tak zrobiłem stosuje PHX i NPA i super sprawa. Co do kobiet które potrzafią rozwalic wszystko i zapomniec o bozym świecie to tez niedawno przeorbiłem to poznałem i spędziłem intymne chwile z dziewczynąktóra ma chłopaka a to wszystko tez po feromonach oczywiście doba gadka podejście i poszło. Takze nie zawracaj sobie głowy tylko powiedz chasta lawista baby i NEXT. ja próbowałem2 miesiace odzyskac moją miość ale nic nie dało rady, teraz sie ciesze z prespektywy czsau.Bo przeciez tego kwiatujest pół światu. Zycze powodzenia poczatki sa tródne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to co napisłąem może brzmić ostro i dosadnie ale co Cię ni ezabije to Cię wzmocni ja tez byłem załamany i nic mi sie nie chciało myśłałem ze już nic mnie nie spotka miłego ale czas i jeszcze raz czas ja poprostu zaczołem pozanawac inne osoby min na dyskotekach i wiesz nawet fajnie jest, ja z perspetywy czasu patrze że nawet dobrze że tak sie stało, oczywiście są chcwile gdzie teskno jest ale to tylko chwile już teraz. Także feromony dobry nastrój luzik i na imprezki lub w miasto. Pozdrawim i czas eczy rany, moim zdaniem jak zakochał sie twoja dziewczyna w kim innym to znaczy że nie była warta Ciebie , ja tak stwiedziąłem ze swoją. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności