Skocz do zawartości

Saszetka DE EDGE


martini98

Rekomendowane odpowiedzi

Wcieraj na szyje i za uszy lub pod nos i na brode-praktycznie tam gdzie zwykle naklada sie feromony.Ja uzylem tego na 2 imprezy i efekty byly baardzo pozytywne, dlatego kupilem caly flakon The Edge bo jest to swietny produkt, duzym plusem jest to iz nie smierdzi potem jak Pheromax, a posiada swoj-bardzo ladny zapach.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....testuj THe E-e i opisuj efekty , zamierzal zakupic sobie je ...... chcialbym tez dowiedziec sie wiecej na jego temat nie z opisu na stronce ale z WASZYCH doświadczen.

Mowisz ze masz to jak bedziesz mial chcec to napisz cos tam o nim.

 

Czy jest porowynwalny w dzialaniu z NPA ( nie chodzi mi o zapach itp.)

tylko o dzialanie , efekty.....

 

pozdrawiam ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez z checia chcialbym sie dowiedziec jak dziala naprawde the edge czy mozna to porownac z dzialaniem npa które jest naprawde dobre

stosowalem chusteczki lecz przy tak niskim nakladzie który otrzymalem nie moge sie za bardzo wypowiedziac na temat tego fero

oczekuje odpowiedzi od uzytkownikow co stosowali edge w spreyu

a nie probki :D

i male pytanko czy np. 1 psik edge jest odpowiednikiem 0.5 kropli npa ;.

jezeli tak mozna to podzielic

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam zawsze 2 psikow The Edge, na szyje i na wlosy po 1 psiku.Jest sporo oznak dzialania owych feromonow, ostanio na imprezie siedze i rozmawiam z dobra kolezanka przy stole w odleglosci nie wiekszej niz 0,5m.Zaczela sie krecic poprawia wlosy, flirtowac ze mna, w sumie jak zawsze :) I w pewnym momencie powiedziala "kurde jak mi goraco sie zrobilo obob ciebie" i jeszce sie przysunela ze bylismy baaardzo blisko.A na inneoj jeszce domowce kolezanka zaczela sie wtulac we mnie i to nie bylo normalne wtulanie sie jakies kolezenskie;p jestem prawie pewoien zeby nie bylo w tym momencie kumpli i innych kolezanek to wydarzyloby sie os pieknego;D dodam ze u innych dziewczyn tez widzialem mocne zainteresowanie moja osoba;D Nie moge porownac tego z NPA poniewaz tego nie uzywalem ale The Edge mi sie podoba :D Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie The Edge ma mozliwy zapach, ale i tak uzywam swoich wlasnych perfum na to.Wiec nie musze sie marwic ze bede walil potem albo czyms w tym rodxaju jak w przypadku Pheromaxa lub NPA. Wydaje mi sie ze zapach z chusteczki byl ladniejszy i intensywniejszy, ale to moze byc tylko moje odczucie.W kazdym badz razie polecam the edge, widac bylo po kolezankach podniecenie i zainteresowanie itp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Po użyciu the edge saszetki w sylwka miałem odczucie po przykryciu perfumami przez kilka godzin że walę starymi skarpetami nawet jak psikałem kolejne razy, ciekawe czy kobiety siedzące obok mnie po obu stronach(jak na weselu)też to czuły,bo się tym stresowałem,natomiast nikt nie dałmi odczuć tego a nawet miałem dowody sympatii od niektórych kobitek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce zakupic the edge nie ma go w sprzedazy dla mezczyzn wiec moze seryjnie tak działa jak bedzie dostepny kupie go i przetestuje na jednej mojej kolezance ktora łatwo wkrecic w jakies ten teges wiec zobaczymy jak na nia to bedzie działac jak bedzie działac to bedzie lepsze chyba od pfer...maxu ale nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności