Skocz do zawartości

PHEROMAX i ogólnie feromony pomożecie?


karolina_las

Rekomendowane odpowiedzi

A więc chodzi o to,że mam 14 lat. I w mojej klasie jest taki chłopak ktory mi sie bardzo podoba ale raczej chlopcy w klasie nie zwracają na mnie uwagi I zastanawiam sie nad kupnem próbki pheromaxu. Ale mam kilka pytań dotyczących jego:

1.Czy mogę go zastosowac w tym wieku?

2.Czy on zadziala na tego chłopaka?

3.Czy mam uzyc na niego jakis perfum?

4.Czy dzięki niemu jest szansa ze ten chlopak poprosi mnie o chodzenie?

5.Jak się będzie ten chłopak zachowywał w stosunku do mnie? Oraz inni? chodzi mi o to czy bardziej będą mnie chcieli "zwabić" do łożka czy poderwać?

6.Czy u mnie w domu po tym specyfiku rodzice beda sie jakos inaczej zachowywali?

7.Czy ten preparat pomoze mi na problem jaki mam? Czyli że chcialabym aby ten chlopak mnie uwodził, podrywał aż w koncu poprosil o chodzenie?

8.Czy tylko kurier może przynieść tą przesyłke bo nie chcialabym aby dowiedzieli sie o tym rodzice.

9.Moge na siebie wypisać zamówienie czy na rodzica?

Napiszcie jeszcze od siebie jakieś rady, i opiszcie tak dokładnie co wam sie przytrafiało po feromonach oraz jak WY sami się po nich zachowywaliście??

 

Prosze odpowiedźcie na moje pytania to dla mnie ważne... I nie piszcie odpowiedzi typu "dziecko ty za nauke sie lepiej wez(...)" tylko mi pomóżcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w wieku 14 lat, to jest gimnazjum ... hmmm ... ja zacząłem stosować w liceum i efekty były , więc możesz spróbować ;)

2. Od tego czy fero zadziała zależy wiele czynników , polecam lekture na forum bo chyba był gdzieś taki temat.

3. Tak, możesz przykryć feromony jakimś dezodorantem .

4. Feromony nie załatwią wszyskiego za Ciebie i nie licz na to że się spryskasz i już poprosi o chodzenie , feromony pomagają, a reszta w stu procentach zalezy tylko i wyłącznie od Ciebie.

5. Zależy od sytuacji .

6. Ja nie zauważyłem czegoś takiego , aczkolwiek moja mama tak jakby zachowuje się troche inaczej w stosunku do mnie kiedy mam na sobie fero , inaczej to znaczy lepiej ale po prostu nie potrafie tego opisać bo to jest całkiem inaczej niż ze zwykłymi dziewczynami ;)

7. Odpowiedź masz w punkcie 4 ;)

8. Jeśli zamówisz na feromony.pl to może przynieśc kurier lub listonosz , musisz wybrać formę zamówienia . Jak chcesz żeby listonosz nie przyniósł to spytaj o możliwość wysyłki "Poste restante" ( co to jest to się dowiesz dzięki google ) .

9. Teoretycznie możesz i nikt się nie dowie , bo nie będą tego sprawdzać ale czy to nie jest czasami od 18 lat ?

 

Co mi się przytrafiło po feromonach ... ? Nikt nie spytał się mnie o chodzenie , ale wyraźnie widać różnice w zachowaniu dziewczyn w stosunku do mnie . Są bardziej otwarte , ostatnio nawet miałem taką ciekawa sytuacje ;) Feromony nie załatwią niczego za Ciebie aczkolwiek mogą pomóc . Osobiście nigdy nie używałem PHX ale MYIOSHI i to po nich zauważyłem takie efekty. Teraz jestem na etapie testowania The Edge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności