Skocz do zawartości

pierwsze testy


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

w tym temacie bede sie z Wami dzielil swoimi doswiadczeniami, spostrzezeniami i pytaniami.

 

mam nadzieje, ze komus sie moje wypociny przydadza, a sam dostane jakies ciekawe rady ;)

 

na poczatek o samym dystrybutorze (oczywiscie feromony.pl). beda to same superlatywy, wiec mozecie od razu przejsc dalej ;)

 

dobry kontakt (walnalem sie w adresie poczty), szybka wysylka paczki post restante. swietnie zapakowane, nawet pocztowcy, ktorzy sa wyjatkowo zdolni w tej materii, musieliby niezle powalczyc zeby cokolwiek uszkodzic.

kolejny plus to zainteresowanie ze strony sklepu czy przesylka dotarla. jestem pewny, ze w razie problemow szybko zrobiliby wszystko zeby je naprawic.

podsumowujac sprawe samego sklepu - na poczatku troszke sie obawialem, ze to zwykle naciaganie, ale zwracam honor - ze strony dystrybutora pelen profesjonalizm.

 

 

teraz do rzeczy:

zakup phx byl dobrym pretekstem, zeby wybrac sie do drogerii po jakis dobry perfum do zakrycia. nie moglem sie powstrzymac, zeby przy tej okazji nie sprawdzic dzialania feromonow.

 

aplikacja:

po pierwsze, odnosnie zapachu pheromaxu - sporo mozna przeczytac o zapachu pizmu, starych skarpetek, zgnilych ryb i innych dziwnych rzeczy. osobiscie czuje sam alkohol. z jednej strony dobrze - wiadomo, nic mi nie smierdzi. z drugiej strony zle - latwiej przedawkowac, troche strachu, ze to po prostu odrobina spirytusu (a raczej wodki i to nawet rozcienczonej, bo zapach alkoholu nie jest bardzo intesywny) ;)

 

a po nawachaniu sie odrobina phx za uszy i jakis tani perfum adidasa do przykrycia (seria na euro 2008, nic ciekawszego w szafie nie znalazlem).

 

i tu problem z ta 'odrobina'. jak to aplikowac? wszyscy okreslaja ilosc w kroplach/psikach, ale probke mozna nakladac tylko za pomoca plastikowej paleczki.

jako wejsciowa ilosc wybralem po 2 zanurzenia paleczki w preparacie i wytarcie za uchem. i to samo z drugiej strony.

patrzac po ilosci, jaka zniknela z flakonika - bylo to raczej bardzo malo.

 

i tu moje pierwsze pytanie: jak sobie poradziliscie z problemem 'paleczki' ;)? jak przelozyc to na ilosc kropli/psikniec ?

 

 

i teraz najwazniejsze, dzialanie:

nie zaobserwowalem nic, co bezwzglednie wskazywaloby na dzialanie phx'a.

ale:

- ogarnelo mnie uczucie pewnosci siebie, taka delikatna euforia - bez wyraznego powodu usmieszek nie schodzil mi z twarzy. moze to byc efekt placebo, swiadomosc, ze mam na sobie 'cudowny specyfik'

 

zachowanie ekspedientek w drogerii:

wiadomo, ze ich zadaniem jest byc milym, pozytywnie nastawionym do klienta.

mimo tego jedna z nich byla nadzwyczaj pomocna kiedy wybieralem perfum. nawet bez mojej prosby poleciala i przyniosla mi papierki do testerow. niby nic, ale w sklepie bylo sporo ludzi, a to ja zostalem wyrozniony i otrzymalem zainteresowanie, o ktore w zaden sposob nie prosilem.

 

druga sytuacja, przy kasie.

stalem w kolejce i obserwowalem zachowanie ekspedientki w stosunku do innych klientow. nic szczegolnego, male zainteresowanie, byle wykonac swoja robote. natomiast kiedy nadeszla moja kolej zostalem obdarzony usmiechem, pytaniami o siateczke. znowu nic szczegolnego, ale w czulem, ze bylem lepiej potraktowany niz pozostali.

 

ostatnia sprawa:

zachowanie siostry. spedzilem z nia troche czasu i byla bardzo gadatliwa, rozesmiana (nawet z dowcipow, ktore specjalnie zabawne nie byly) i ogolnie dobrze sie gadalo. moze ma po prostu dobry dzien?

 

 

podsumowujac ten przydlugi tekst (sam sie dziwie, ze chcialo mi sie tyle klepac w klawiature):

-niestety nie spotkalem zadnej fajnej dziewczyny w podobnym wieku. pojedyncze minalem na ulicy, ale nie przykulem ich uwagi. a szkoda, bo to bylby najlepszy test.

-wychwycilem pare zastanawiajacych zachowan, ale nie wie na ile to efekt placebo, doszukiwania sie na sile tego typu rzeczy, a na ile dzialanie fero.

-zakochalem sie w perfumie ferrari black. nabylem i mam nadzieje, ze bedzie ladnie przykrywal phx'a.

 

wybaczcie za tak dlugiego posta. mam nadzieje, ze nie zanudzilem i dotarliscie szczesliwie do konca. czekam na komentarze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też pheromax to zapach alkoholu, musiałem go odstawić bo moja dziewczyna wciąż miała pretensje że piję :/ heh ale nie żałowałem bo i efektów było mało

 

 

a jakie teraz testujesz feromony? ja od 2 miesięcy chakre i IMHO jest jak narazie najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładam do nadgarstka buteleczkę i przechylam do góry a później odrazu na dól by nic nie wyleciało. i rozcieram na nadgarstki i za szyję

 

Odnośnie PHX to ja go czuję, alko niby jest ale jak założy się na to perfumy to nic nie czuć. Tylko niech będą to perfumy ;) nie Adaś. Jak miałem na sobie z Adasiem to jakoś efekt był trochę inny, sam czułem w większości PHX. Jak przykryłem perfumami t było ok (sam się czułem lepiej bo zapach był "zamaskowany").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade samochodem psy mnie zatrzymuja i natychmiast test alkoholowy mi zrobili a nic nie piłem wiec racja zaapach alkoholu zapomniałem go przykryc a miałem troche od kolegi test nic specjalnego zadne lachony mi sie nie kłaniały a nieraz tak bez ferom robia. w domu i u kolezanki efekt dobry usmiech byłem pewien siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , ja tam testuje chikare - tez jak narazie efekt "placebo" zobacze za kilka dni jak sie przyzwyczaje - jak narazie ladnie mi pachna te Fero (Chikara) , chociaz nie wiem czemu zajezdza mi takim gryfem od olowka .. xD (ale porownania zapachow hehe)

 

 

tez cos wrzuce od siebie za kilka dni , jak pojde na jakas wieksza impreze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności