Skocz do zawartości

Feromon, który ?


chudy2001

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 18 lat, , jestem niesmialy, niepewny siebie. Mysle ze dałbym rade z pomocą feromonów.

 

I teraz krótki opis sytuacji. Mam pewną kumpele, bardzo dobra kolezanke, swietnie sie dogadujemy, ale jesli tylko wspomne o niej (np kiedys powiedzialem, ze mysle o niej i nie moge sie uwolnic od tego), to sie denerwuje i juz nam rozmowa sie nie klei. Ale do rzeczy, ona często zaprasza mnie do siebie do domu, ale kurde jako kolege, pouczymy sie pogadamy, a ja nigdy nie jestem taki że wezme ją na kolana i zaczne dotykać jak to robią niektorzy moi kumple, ba, nawet jej nie dam buziaka w policzek na zakonczenie spotkania, ale wazne ze w ogole sie z nia spotykam i ona tego chce, tylko czemu nie moge byc z nią ?

 

I teraz potrzeba mi feromonu, nie takiego zeby dodac mi pewnosci siebie, tylko zeby ona jakos inaczej na mnie spojrzała, jako obiekt ktoremu moze zaufac, wzbudzic jakies tam pożądanie, wiem ze Pheromax jest dobry, ale naprawde drogi, dlatego chcialbym cos tanszego, Chikara, tez drogie ale widze ze nie mozna próbek kupic, wiec co Alchemy? Ale czy to zadziala na nią, przeciez znam ją juz ok 2 lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak. Też miałem taką sytuację. No bardzo podobną .Tyle że miałem 17 lat. Kupiłem feromony Phx i Npa na początek,po kilku miechach także chikarę. Też chciałem poczarować koleżankę.Radzę ci kupić próbkę pHX jednak jeśli masz kasę spróbuj też Npa .To mimo wszystko trochę inne działanie tych fero.Jeśli chcesz zastosować Npa na osobe nieśmiałą to lepiej jednak phx. Jednak nie nastawiaj się na ogromne zmiany. Musisz sam troche pocisnąć, Ale na pewno ci się uda . dobierz tylko do siebie odpowiednią dawkę. W przypadku fero zasada mniej niż więcej skutkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczek a co powiesz o the edge jakie masz po tym wrazenie.oa tak wogule to jakie fero połaczone najlepiej działają na kobiety myslałem o the edge to nowy srodek nie wiem jakie wy macie odczucia.pfx brałem i nic.ps.co do tematu rozmawiaj normalnie z nia tyko zejdz troche na temat wy ze chciał bys byc niej blizej i bajeruj jak ja bajerowałem dziewczyny gadałem z nimi o tym co ona lubi i tp. Poradzisz sobie jak cos walnij 100mil wódki i bez fero pujdzie tylko zeby nie wyczuła bo będzie lipa i nie bedzie cie na powage brała tylko na lajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi, bo ja z nia umiem rozmawiac o wszystkim i o niczym, tu nie chodzi o niesmialosc (w jej przypadku) tylko o to ze traktuje mnie jak kolege i nie zanosi sie zeby to miało sie zmienic, ba, ona chłopaka chyba nigdy nie miała, a jak miała to z 3 lata temu i wczesniej, więc jest ciezki orzech do zgryzienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/index.php/jak-poderwac-przyjaciolke/

 

Przeczytaj.

Fero na pewno pomoże, ja widzę jak moja dobra przyjaciółka reaguje na fero. Choć ja mam z nią dość bliski kontakt (przytulanie, siadanie na kolanach itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ona pewnie tez jest niesmiała skoro nie ma chłopaka tez kiedys miałem ten sam orzech porozmawiaj ja przytul ja do siebie i poczytaj kilka forow o uwodzeniu nawet fero nie bedzie potrzebne tylko mow od serca to co czujesz nie oszukuj bo sam to przerobiłem i wiem jak to zostac zranionym i zranic co o tym the edge sadzicie nie ma go dla mężczyzn pozdrawiam smiałosci chłopie pamietaj ze to jeszcze dziewica :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prubowałes ją mocno przytulic popatrz jej w oczy złap ją za reke pocałuj ją narpier w ręke a puzniej patrz jej w oczy i pocałuj ją albo zacznie cie całowac jak cos to powiez ze nie jestes swinia i ze ja kochasz oczy pamietaj musisz nawiązac z nią kontak wzrokowy jak bedzie unikac to znaczy ze moze miec cos do ukrycia ale raczej nie ukrywa.Ja tak robie i nigdy mnie to nie zawodzi a fero chciał bym sprobowac to cos nowego wiadomo a bajerowac kobiety juz tyle ich rozgryzłem haah :lol: pamietaj pocałuj ja i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym całowaniem i przytulaniem to poczekaj, niech się stęskni.

Powiedz jej, że idziesz do innej koleżanki jak ona będzie chciała się spotkać. Jak ogranicz kontakt via gg/sms. Wspomnij o jakiejś "bardzo intrygjącej dziewczynie" która Ci się spodobała, ale nie mów nic więcej.

A jak będziesz miał fero to sama zacznie cos odczuwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj z całowanie a jak cos to na zazdrosc ze masz inna kolezanke ktore tez jest toba zainteresowała ale jeszcze ci na niej zalerzy troche o tym wiem i zazdrosc jest dobra chociasz ja zawsze sie patrze w oczy a jak dziewczyna nie chce mi spojrzec w oczy to na nia leje ostatnio moja randeczka co prawda mam dziewczyne ale juz jest nudna skonczyła sie tym ze nie chciałas sie całowac ani mi w oczy popatrzec to ja olałem i nadaol sie mecze z moja stara dziewczyna tylko troche inny ma do mnie stosunek i jest oki bez fero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołaj w niej jak największą ilość uczuć

1. śmiech

2. smutek

3. poczucie bezpieczeństwa

4. zazdrość

5. zaufanie

6. poświęcenie

7. pożądanie

 

Ja stosuję je na dłuższą metę bo na dyskotece praktycznie tylko pozytywne uczucia wchodzą w grę. To tylko porada, Ty najlepiej z nas znasz dziewczynę i pewnie wyciągniesz jakieś wnioski z tych postów i posklejasz je w całość. Ja w swoich związkach zauważyłem, że im bardziej olewczo podchodziłem do dziewczyny to większe zaangażowanie widziałem z jej strony. Stań przed lustrem poćwicz uwodzicielskie spojrzenie, i nie mów nigdy "ja nie jestem świnią" ale "jestem dobrym chłopcem, o co Ty mnie podejrzewasz"- odwróć sytuacje tak aby to ona dążyła do spotkania, bądź dla niej troche niedostępny :) 3mam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności