Skocz do zawartości

Impi od lacroy chemicals


valery

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
Niedługo pojawi się coś znacznie ciekawszego... ;)

Możemy zacząć koncert życzeń?

 

W ofercie brakuje produktu bazującego głównie na androsteronie. Czytając Ferum można dojść do wniosku, że czegoś takiego nikt tutaj nie potrzebuje (bo przecież dzięki androsteronowi nie wyrwie i nie za**cha... i nie zadzwoni:). Niemniej jednak, wiele osób poszukuje czegoś co ułatwi im pracę zawodową albo polepszy stosunki z bliskimi. Socjalna Chikara problemu nie rozwiązuje, bo ma swój własny zapach (który nie przeszkadza niektórym mieszać go z własnymi perfumami), a wersja bezzapachowa z niewiadomych powodów nie jest dostępna...

Czego zatem oczekujemy (a pewnie nie dostaniemy)?

Alpha A314, Alter Ego, bezzapachowej Chikary (wiecie, że taka w ogóle istnieje?) i jej saszetek (żeby nie zastanawiać się więcej czy dorzucą czy nie do zamówienia), Liquid Trust (zawsze chciałem sprawdzić działanie oksytocyn) i w końcu Scent of Eros, którego brak w ofercie jest już kompletnie niezrozumiały. Czyżby w roku pańskim 2009 przyszło opamiętanie i już niebawem dane nam będzie zamówić kultowe SoE na legendarnym feromony.pl?

Z kategorii życzeń mniej ważnych, ucieszyłaby dostępność 10ml flakonu NPA (bo wychodzi taniej) oraz Perception w spreju (bo ładnie pachnie i w odróżnieniu od wersji saszetkowej - działa).

 

To tyle. Zimna woda w kuble sie skończyła.

Do roboty chłopcy, bycie liderem na rynku zobowiązuje.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę uprzedzać faktów, ale pewnie usłyszymy, że w Polsce rynek na takie produkty jest jeszcze zbyt mały, żeby tworzyć szeroką ofertę. Chyba, żeby www.feromony.pl zaczęło sprzedawać także poza Polskę...

 

Jeśli mieliby dorzucić jeden produkt do oferty to chciałbym, żeby to był własnie Liquid Trust. Dzialanie oksytocyna na człowieka jest o wiele lepiej udowodnione niż działanie jakichkolwiek feromonów. Myślę, że do budowania więzi przyjacielskich, koleżeńskich oksytocyna nadawałaby się o wiele lepiej niż jakiekolwiek feromony socjalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie usłyszymy, że w Polsce rynek na takie produkty jest jeszcze zbyt mały

 

 

 

 

W sumie bywalcy sklepu zostawiaja sporo kasy, więc cena nowych produktów na pewno nie odstraszy:)

Sporo osób już czeka i zbiera kaske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby mi cos poradzić, czy faktycznie są tam dostępne np. mocniejsze feromony czy o innym działaniu? Kupiłam pheromax, zależy mi na poznaniu jakiegos fajnego faceta, ale jakos nie widzę wielkiej róznicy po uzyciu, a do klubów nie chodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie mieli juz oksytocyny, to pls, dajcie znak jak działają. Już od poł roku chodzi za mną ich kupno.

 

Chciałam nawet z Lucky7 poeksperymentować, bo tam też, zdaje się, są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to mam już Liquid Trust. Na razie poczytałem sobie na forum USA, odpowiednikiem naszego Ferum. Oxytocyna jest hormonem wydzielanym generalnie i w uproszczeniu w czasie sexu. W medycynie uzywana jest do przyspieszania porodów poprzez wywołanie skurczów macicy.

Działanie „wdechowe” powoduje otwieranie się ludzi, zwierzanie się z sekretów. Trzeba pamiętać ze na nas tez to działa :)

LT aplikuje się na ubranie nie na skórę. 1 do 4 psiknięć. Wadą jest to że działa to przez ok. 1/2 godziny, potem oxytocyna się rozpada.( chyba dzieki roztworowi alkoholowemu może to przetrwac w butelce , bo czyste oxy musi być w lodówce, i nie wytrzymuje wiecej niż 8 mcy po pierwszym otwarciu) Jest całkowicie bez zapachu, w roztworze alkoholu , więc można powtarzać aplikacje.

 

Gdyby komuś się udało zdobyć info jakie proporcje Oxy są w LT to można poeksperymentować z medyczną oxytocyną :twisted:

 

CDN…..po próbach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No i jestem troch po testach:)

Mieszanka wybuchową na jakiejś tam konferencji był mix " 5xp10, 2xPHX, 1xNPA" 2 posmarowania za uszy z buteleczki 2 ml, plus psik Chikary z ucho..........plus LT ( czyli Oxy) 3 psiki na ubranie.

Ludzie sie klieili do rozmowy :) 2 panie non stop mieszczały we fryzurach gadając ze mną:) Trzeba tylko uważać bo faceci też się kleją :twisted:

 

Jeden dyrektor, ktorego w zasadzie nie znam tak sie rozgadał ze mną że po 10 min znałem historię jego rodziny:) A nie jest znany z bratania się z pracownikami:)

 

A wczoraj sie zapomniałem ze mam na sobie oxy + mix i sie tak rozgadałem u lekarza ze aż sie potem obśmiałem sam z siebie :)

 

Wg rozpiski LT działa przez 3-5 h, ale pewnie w praktyce jest to 1/2 h.Nie ma problemu z powtórna aplikacją bo jest bez zapachu po odparowaniu alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Na chwilę obecną nie planujemy jego wdrożenia. Niedługo pojawi się coś znacznie ciekawszego... ;)

 

Czy bezzapachowy Edge to jest wlasnie to "cos znacznie ciekawszego"? Jesli tak, to jestem zawiedziony. Przy niezbyt szerokiej ofercie (porownuje do www.love-scent.com), lepiej wprowadzic cos zupelnie nowego, np. slawny SoE czy tez W.A.G.G., a nie dorzucac bezzapachowy Edge, ktory i tak pewnie bedzie sie slabo sprzedawal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg rozpiski LT działa przez 3-5 h, ale pewnie w praktyce jest to 1/2 h.Nie ma problemu z powtórna aplikacją bo jest bez zapachu po odparowaniu alkoholu.

 

Hej Mac, dostales jakas instrukcje do swojego Liquid Trust? Ja dzisiaj otrzymalem przesylke i oprocz atomizera z Liquid Trust mam tylko generalne wskazowki dotyczace stosowania feromonow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Niedługo pojawi się coś znacznie ciekawszego...

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności