Skocz do zawartości

Chikara - zapach piżma?


student2707

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zapach Chikary ostro zapodaje piżmem? Generalnie zamówiłem i dzisiaj przyszło mi Chickara + probka PHX + pare pierdół w postaci The Edge i Perception. Jak dla mnie Chickara ma trochę dziwny zapach i stąd moje pytanie czy to jest piżmo bo osoba, na której mi zależy uwielbie zapach piżma.

 

Aha, to jest mój pierwszy post i witam wszystkich serdecznie.

 

Ps. Aha, dzisiaj testowałam PHX i jak dla mnie on w ogole nie śmierdzi, może to nie jest do końca obiektywne, bo jestem chory, ale Chickare wyczuwam wyraźnie, nawet zbyt wyraźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zapach Chikary to nie jest zapach piżma. Są to po prostu feromony perfumowane.

Zapach piżma zawiera większość męskich perfumów np:

http://www.dolce.pl/carolina_herrera/212_men/131.php5

http://www.dolce.pl/dolce_gabbana/pour_homme/97.php5

Jeśli chodzi o piżmo to polecam ten drugi:)

Pheromax prosto z butelki wąchając można nie czuć za specjalnie, ale na skórze już tak. Peromax koniecznie przykryj jakimś perfumem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Nowy na forum, obcykany w postach z tego forum od 3 mcy, od niedawna szczęsliwy posiadacz CHK i PHX :)

Po paru próbach spryskania materiału Chikarą i PHX, dałem kilku osobom do powąchania. Zapach który był najczesciej określany to: pot z moczem.

tak że teraz czas na ekserymenty z najbardziej odpowiednią perfumą :)

 

Nie ukrywam, że tez wyczuwam to pod oryginalnym zapachem Chikary jak zapodam sobie na szyję. I żeby nie było......kąpie sie często :)

Po pary godzinach jak perfuma zniknie ze skóry i przetrę ręką po szyi czuć ten ostrzejszy zapach.

 

Na szczęście te opinie były tylko na spryskany materiał :) Mi nikt jeszcze nic nie powiedział na dawki ze skóry :) Mam nadzieje że nie z grzeczności :twisted:

 

No ale po to jest cover z perfum żeby było miło i przyjemnie :)

 

Testowałem na sobie chikare, w pracy:) Działa....dookólna sympatia.

Czas na PHX

 

Mam też Pheromone essence i Pure Instinct z innej firmy, ale jakoś nie mam do nich jeszcze przekonania. Ma ktoś jakies doświadczenia z powyższymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności