Skocz do zawartości

Randka przy świecach,co najlepiej urzyć?Prosze o rade


Hot nights

Rekomendowane odpowiedzi

Zaniedługo będe mniał z jedną laską co mi się podoba od dawna romantyczną randkę u mnie w domu.Posiadam próbke pheromax,która mi się powoli kończy.Mam również 14 ml. flakon pheromax oraz jedną saszetkę chusteczki the edge i jakieś jeszcze perception sam nieweim co to jest dodam,ze dostałem to z dużym flakonem phx.Jak ktoś wie co to i testował to niech opowie relacje.Dodam,że przy urzywaniu phx zbytnich zmian tak naprawde nie widze .Mam więc takie pytania:

Co urzyć na to spotkanie,a może wszystko dać po trochu? W jakim miejscu ciała najlepiej to za aplikować? I ile tego dać na siebie? Chce,żeby ten wieczór był niezapomniany i laska coś wreszcie zaczeła mnieć do mnie.Prosze o szybką odpowiedź.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był na Twoi miejscu, użyłbym saszetki The Edge. Nasączoną chusteczką bezpośrednio przed przybyciem damy przetarłbym szyję, kark, ręce dookoła na wysokości nadgarstków i wierzchnią część dłoni. Powtórzyłbym to po około godzinie lub dwóch.

Stosując The Edge z saszetki masz pewność, że będziesz dobrze pachniał, co w wypadku Pheromaxa nie jest zawsze pewne (nawet po przykryciu innym zapachem), więc nic nie ryzykujesz - możesz tylko zyskać.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interstate - niby wszystko ok - a co jak "przedobrzy" ? nadal moze tylko zyskac? nie sadze.. sprawa jest dosyc delikatna wiec no tak jak kolega z gory , bym polecal the edge - tylko ostroznie - nie daj za duzo bo .. m ;) moze to sie przeistoczyc z randki w koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interstate - niby wszystko ok - a co jak "przedobrzy" ?

Często zdarzało mi się dobierać zbyt dużą dawkę androstenonu zawartego w mocno skoncentrowanym NPA (jedna kropla zwykle okazywało się ilością graniczną), natomiast ile bym The Edge nie nałożył na sobie za pomocą chusteczki z saszetki, efekty zawsze były pozytywne.

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności