Skocz do zawartości

pytanie do ekspertów


merox

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem tu pierwszy raz. Może pytanie, która zadam bedzie bardzo ogolne, ale proszę o odpowiedx. Otóż ostatnio obejrzałem taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=WN_893IsjTM i szukam odpowiedzi: czy to tak właśnie dzialaja feromony? Jesteście gronem ekspertów, wiec chyba nareszcie dowiem się prawdy (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taK WLASNIE DZIALJA ale na ten filmik jest za bardzo wyrezyserowany :D

jak nie wiezysz idz do baru oblej barmanke napojem po dekolcie a ona za to pujdzie z toba do kibla na bara bara

1 scenka jest wiarygodna

noga zalozona na noge skierowna w kierunku obiektu zainteresowania

dotykanie reką dekoltu co za tym idzie zwiekszona ochota na sex

 

2 scenka taz typo pie**oli glupoty a laski słuchaja tego z zaciekawieniam poprawiaja wlosy i smmieja sie z byle czego feromony dzialaja przyciągaja słuchaczy zwiekszaja zainteresowanie wybraną osobą

wydaje mi sie ze zastosowal phx i chikare

:D

albo ten filmik to wilka sciema zaplanowana od a do z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ;jw. jezeli bedziesz sztywny i myslal ze jakas panienka sama podejdzie i zacznie cie wyrywac a ty puzniej zrobisz swoje to sie kolego troche pomyliles (chociaz moze i tak sie zdazyc )

feromony to nie jest jakis pewniak na przelecenie panienki ale na pewno pomaga i wart swojej ceny :D

 

cyt Feromony to nie "tabletka gwałtu" ,tylko komunikacja zapachowa

zgadzam sie dobrze powiedziane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne chcesz uzyc feromonów na podryw

czyli PHEROMAX sprawdza sie najlepiej (chociaz opinje są podzielone)

nastepnie na ogien idzie NPA (troche klopotliwe dawkowanie ale dziala rewelacja)

polecam tez the edge to samo co npa tylko rozcienczone latwiesze dawkowanie (mozna dostac zapachowe czego niema w przypadku phx i npa)

zostaje tylko kwestia ile mozesz wydac na feromony

najlepiej stosowac połaczenie

phx+npa

phx+the edge

mozesz jeszcze sprawdzic chikare ale raczej tobie nie bedzie potrzebne

ja tylko je dodaje dlatego ze ma zniewalajacy zapach który bardzo mi sie spodobał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest tu takie zacne grono ekspertów to je też skorzystam i zadam parę pytań :D a mianowicie na pewnej stronie znalazłem ostrzeżenie że na PHEROMAX jest ograniczenie od 18 roku życia i nie wiem czy to kwestia zdrowotna czy też to że niektórzy uważają to za towar erotyczny i tak jak playboy "nieletnim nie sprzedajemy" drugie pytanie dotyczy tego gdzie można to kupić poza sprzedażą internetową a trzecie czy PHEROMAX sprzedawany jest tylko w butelkach 14 ml czy są też mniejsze. Za odpowiedzi z góry bardzo dziękuję :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 .18 roku życia i nie wiem czy to kwestia zdrowotna czy też to że niektórzy uważają to za towar erotyczny i tak jak playboy "nieletnim nie sprzedajemy; feromony są nieszkodliwe dla zdrowia chyba ze zaczniesz je pic :D

; feromony są sprzedawane takze w sexshopach dlatego 18

 

2 w sexshopach ale najlepszym rozwiazaniem jest internet _ (dyskrecja)

 

3 jesli chodzi o orginalny pheromax jest sprzedawany tylko w 14 ml ale mozna dostac próbki 1 ml

wczesniej były próbki tez 2 ml bylo to bardzo dobre razwiazanie ale wycofali :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj jezeli nie zauwazysz zadnych efektów przez kilkanascie dni to sie niczym nie przejmuj feromony dzialaja spontanicznie a najlepiej jak zapomnisz ze je masz na sobie

:D i to jest w tym najfajniejsze

1 pełne psikniecie powinno byc odpowiednia dawka jezeli bedziesz czul sie nieswojo ,mial delikatne bule glowy i agresywna reakcja znajomych na twoją osobe zmniejsz dawke !!!

:D

zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności