Skocz do zawartości

Feromony? prawda czy sciema?


bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym uzytkownikiem i jestem zainteresowany kupnem feromonu... chciałbym zaczac od kupna NPA. Czytajac opis produktu, wasze historyjki i inne posty na tym forum kazdego mozna by bylo nabrac na dzialanie tych "magicznych plynow". Wiec sam juz nie wiem czy wierzyć w te wszystkie bajki niczym z fantazji.... Jezeli te feromony naprawde dzialaja to powinny mieć niesamowity popyt, a jednak zapytajac sie kogos na ulicy czy wie co to sa feromony, wiekszosc odpowiedzialaby ze nie ma pojecia. Naprawde czytajac wasze wszystkie posty bylem gotow zaplacic za ten specjał... ale znam dwie osoby ktore to zrobily wczesniej ode mnie, a gdy pytam sie ich o opinie, mowia do mnie: "nie kupuj tego... Bogdan, szkoda kasy". Te wszystkie wasze posty sa do siebie podobne... wszystkie napisane ladnie, zgrabnie... jezykiem reklamowym, byle zachecić nieswiadomych uzytkowniow... pewnie jest to jakaś kryptoreklama... Za takie NPA 126 zl to niby nie duzo... a jego dzialanie jest wspaniale... przeciez gdyby tak bylo co drugi polak by go mial u siebie w domu...

 

Mozecie mi to wytlumaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet możnaby tak pomyslec gdyby te specyfiki były wyłacznie u nas w kraju sprzedawane - NPA, Pheromax to specyfiki sprzedawane i cenione na całym świecie.

Ja stosuje te specyfiki od jakies pół roku i zauważyłem, że nie na wszystkich tak samo działaja. Niektórzy czytając te opowieści chyba troche za dużo oczekują.

Zajrzyj sobie na wielkie forum na www.love-scent.com tam jest spore feromonowe forum. NPA jest tam przodującym specyfikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie niebardzo wiem czy jest sens odpisywania na ten post Bo wiele razy takowe pytania się pojawiały wystarczy poszperać :P Na każdego działa inaczej, każdy też ma inne oczekiwania co do tego produktu. To nie jest cud w płynie, który sprawi że staniesz się ideałem dla każdej panny na ulicy, to nawet nie jest produkt który zapewni Ci dziki sex co noc z inna kobieta. Moim zdaniem dużo zależy od nastawienia np. "nie wierze w to ale kupie" ----- nawet nie zauważysz rożnicy :P A kryptoreklama hmmm coś co dla mnie jest dobre na pewno będzie przezemnie reklamowane ;) to nie znaczy ze musisz mi wierzyć tudzież mnie słuchac hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiii wiec czym sa dla ciebie feromony? bo na stronie feromony.pl pisza, ze zainteresowanie twoja osoba wzrosnie, rozbudzisz uczucia partnerki, wzniecisz podniecenie seksualne czyli co? nie cud w plynie? I czemu nie dzialaja na moich znajomych...? oni nie zakladali z gory ze nie bedzie dzialac... a jednak nie dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie ryzykujesz kupujac feromony jezeli bedziesz niezadowolony firma zwraca ci caly koszt za produkt

 

jezeli chodzi o dzialanie ;dziala ! moze nie na wszystkich ale dziala

wlasnie tacy jak ty spodziewaja sie ogromnych zmian

to niejest magiczny srodek którym spryskasz sie i wszystkie beda twoje

dzialanie feromonów jest spontaniczne nigdy nie zgadnesz kiedy ta chemia zadziala

 

nie musisz wierzyc kazdemu slowu co jest napisane na ferum

ja zaryzykowalem i wiem ze to dziala :D

na początku bylem nastawiony sceptycznie na dzialanie teraz zyc bez tego nie moge jak gdzies wychodze :twisted:

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie oczekuje za duzo od tych feromonow... ale chce miec pewnosc ze chociaz odrobine dzialaja ;) nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto... Mówiac ze dzialanie feromonow jest spontaniczne, chcesz mi powiedziec ze musze uzywac codziennie zeby zauwazyc roznice??

 

 

aaaa i mam jeszcze takie pytanie :) jak uzyje NPA to musze potem zastosowac perfumy w tym samym miejscu gdzie nalozylem NPA? Bo nie widzi mi sie jakos psikanie perfumem pod nos :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaleca sie stosowanie perfum npa troche smierdzi alkoholem i potem ,ja nie wyczuwam tego ale inni moga czuc nieprzyjemna won npa

perfumy nie mysza byc stosowane w te same miejsce co feromony ja daje troche na wlosy i na ubrania albo na szyje jak kto woli

poczytaj troche o feromonach the edge to moze byc lepszy wybór niz npa

z takiego wzgledu ze mozna dostac zapachowe i są w sreyu a dzialnie takie samo jak w przypadku npa poprostu rozcieczone npa

:D

npa tez mozna rozcienczyc z wlasnymi perfumami niema zadnej przeszkody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten the edge ma strasznie niskie stezenie czystych feromonow... 0.01% Przeciez juz Alchemy maja wieksze steżenie :)

 

A jezeli juz mam te the edge? To ile tego stosowac? Bo w opisie produktu nic nie pisze na ten temat... Jesli chodzi o NPA to wiadomo zaczac od pol kropli i uzyc wiecej niz 2 krople. A jak jest z the edge?? I jesli ten the edge jest zapachowy to czy moge uzyc do nich wlasny perfum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie psikac tym the edge?? Jak to jest zapachowe to pod nos raczej nie? czy tez mozna? Najlepszym rozwiazaniem byloby chyba na szyje? Ale czy moge potem uzyc na to swoich perfum w te samo miejsce? czy raczej w inne czy w ogole nie uzywac wlasnych perfum? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyja ,nadgarstki za uszami, wszedzie gdzie stosujesz zwykle perfumymozesz dawac tez na włosy wtedy utrzymuje sie dluzej

perfumy mozna stosowac na edge ale nie muszisz zalezy czy :D ci sie zapach spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiii wiec czym sa dla ciebie feromony?

bo na stronie feromony.pl pisza, ze zainteresowanie twoja

osoba wzrosnie, rozbudzisz uczucia partnerki, wzniecisz podniecenie

seksualne czyli co? nie cud w plynie? I czemu nie dzialaja na moich

znajomych...? oni nie zakladali z gory ze nie bedzie dzialac... a

jednak nie dziala...

 

:P Dodają mi pewności siebie, zwiększają poczucie wartości Może to

kogoś zaskoczy na codzień staram się nie stosować fero bo nieczuje

już tak dużej potrzeby, wkońcu po ciagłym stosowaniu przez jakies 6-7

miesięcy człowiek wkońcu sam się przyzwyczaja do podniesionej

atrakcyjności ;) Jednak zawsze mam ze sobą w torebce trzy małe

buteleczki: Alchemy , próbke Love&Desire i 13ml PH nr 4. Powiem

tak w zależności od potrzeby

-Alchemy gdy mam do czynienia z nowym klientem którego chcem

przekonać do moich racji - moim zdaniem wpływa poztywnie na ludzi

z którymi masz do czynienia ;) staja się bardziej przychylni

- Love&Desire - poprostu lubie ten zapach i wpływa na mnie pozytywnie

do tego na ogół 70% ludzi z którymi miałam do czynienia też uważa ten

zapach za bardzo ładny Taki jakby łagodzacy obyczaje nie zauwazyłam

pociągu większego ze strony mężczyzn

- PH nr 4 - to dziwne bo jakos nie wierze ze takowe mają w sobie

fero, ale dają mi lekkiego pałera i wprawiąją w dobry nastrój Maźne

sie 4-5 razy za uchem i raz pod nosem wezme kilka mocnych wdechów i

świat jest różowy UWAGAAA !!!! zakładam że w tym wypadku to nie

działanie fero ale zapach, jest to odpowiednik OPIUM Bardzo

silny skoncentrowany zapach, którego jeśli użyjesz zbyt dużo głowa

pęka niemiłosiernie i stajesz się wrecz nerwowo-podrażniony.

 

Obecnie czekam na przesyłke nowych fero LURE ;/ nie wiem jak

zadziałają Poprostu spodobały mi sie wypowiedzi Cassi na ich temat

i postanowiłam sprubować, choć troche się boje że znajdzie się grono

mężczyzn rozkochanych No ale zobaczymy jak sprubuje dam znać Ogólnie

fero pomagają mi zarabiać większą kase I stąd mogę śmiało powiedziec

ze dla mnie to ósmy cud :) Żarty żartami ale poważnie jak uwierzysz

w nie to na pewno zadziałają Sceptycyzm powali naśmielsze teorie

wszelkich geniuszy !!

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany w 100% ze feroomny dzialaja! Ale nie tak jak iniektorzy to sobie wyobrazaja! To jest tylko dodatek do tego kim jestesmy! Moim zdaniem fero wyciaga z nas to co najlepsze:) Ostatecznie od nas samych zalezy co osiagniemy i w jakim stopniu :) Na mnie dobrze dziala Pheromax:) Kiedy je nakladam na siebie(14 ml buteleczke przechylam na palec i smaruje za uchem ,potem to samo powtarzam na drugie) po kilkunastu wdeechach czuje uderzenie za mostkiem:) Cos jakbym strzelil mocna kawke, dodatkowo ogarnia mnie lekki stan ekstazy ;) Trzeba samemu sprobowac ,nie czekac niecierpliwie na szybkie i jakies wielkei efekty To samo przyjdzie:P Nie od razu ale z czasem ;) Ja juz sie bawie z fero dwa miesiace i jestem zadowolony ,to jest jak nrkotyk lub wladza dla polityka ,wciaga i wydaje mi sie ze nie poprzestane na Pheromaxie ,nastpnym zakupem bedzie NPA lub the Edge z uwagi na cene :) Pozdrawiam niedowiarkow ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
emiii wiec czym sa dla ciebie feromony? bo na stronie feromony.pl pisza, ze zainteresowanie twoja osoba wzrosnie, rozbudzisz uczucia partnerki, wzniecisz podniecenie seksualne czyli co? nie cud w plynie? I czemu nie dzialaja na moich znajomych...? oni nie zakladali z gory ze nie bedzie dzialac... a jednak nie dziala...

 

Bogdan ja sie z tobą nie zgodze bo moje zdanie jest takie fero wzbudzi twoje zainteresowanie i poped do sexu u kobiety itd ale kobiety są takie ze "gdy bedziesz "gdzieś" w poblizu kobiety ktora wyraznie wyczuje w tobie fero a nie znacie sie i jeszcze jestescie w miejscu publicznym to ona bedzie czuła do Ciebie ogromny ciąg ale jak Ty nic nie zrobisz to ona niestety tez i przejdziecie obok siebie " no niestety takie sa kobiety moze nie wszystkie ale na pewno znaczna wiekszosc a wiele osob kupuje fero maze sie i idzie do klubu postac i popatrzec na dziewczyny i co?? i lipa bo czekają az same podejdą... a potem wypisuja na forach ze fero to wielka sciema no niestety jak tak myslą nikt ich nie bedzie przekonywał do zmiany zdania to oni tracą a nie my. Sprobuj z pzytywnym nastawieniem nie boj sie niczego w koncu masz na sobie fero. Ono ma ci dodac odwagi chocby tylko tej psychicznej. Tez nie jestem doswiadczony w fero ale widze ze działa, ale trzeba mu pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności