Skocz do zawartości

Fajna Sprawa fero to dobra Zabawa ;)


Rocco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry napisze ze wczesniej slyszalem o tych całych feromonach ale jakos nie wierzylem.Jakis czas temu bodajze miesiac ,przegladalem sobie allego i znalazlem feromony L&D czytalem czytalem co tam kitowali nakrecilem sie wlasciwie..az nie poczytalem o tym na forach....nio i mysle lipa...fero to jednak sciema bo tych opiniach co przeczytalem ale jednak szukalem prawdy dalej no i trafilem wlasnie na stronke Feromony.pl hehe poczytalem o feromonach w ofercie i mysle 'pewnie znow sciema' hehe wpisalem w google pheromax wyszukalo mi z zapytania forum,..i odrazu mi sie lepiej zrobilo jak poczytalem opinie o tym produkcie i o innych z wczesniej podanej strony.No i wkoncu sie skusilem kupilem 2 probki phx .... .......

Rozpakowalem przelalem odrazu wszytsko z tych fiolek do 10 ml buteleczki i wymieszalem z 5 ml perfum UMBRO,,,,no i wkoncu stalo sie nalozylem na szyje i na nadgarstki..3 krople ogolem ..nic nie poczulem nic nic ....no wiec jak na mnie nie dziala pomyslalem to na rodzinke moze zadziala xD hhe poszedlem do salonu tam moja ciota i kuzynka<21lat> sobie siedzialy.Jak wszedlem po jakis 5 min moja kuzynka zaczela tak na mnie dziwnie lookac ukratkiem...hehe łacha mialem.............ale ogolnie to byl jedyny efekt jaki wtedy zauwazylem a nie byl to przypadek..

////////////////

Pozniej przerwa z fero bo wyjechalem na narty na poczatku feri

///////////////

Wrocilem :P<2 tydzien feri> ...juz nie mogac sie doczekac spotkania z fero i wyjscia gdzies z nimi po nowe efekty hehe.No wiec jak tylko wrocilem z nart odrazu do pokoju aplikacja feroo i na dwor wieczorkiem..;) wszedlem spotkalem kumpli...i jakos dziwnie jeden zareagowal, jak sie wital to sie rzucil na mnie heheh

/////

Dalsze testy .....przez pare nastepnych dni nie uzywalem fero bo stwierdzilem ze nie ma sensu jak i tak nie ma narazie za duzo znajomych bo wszyscy gdzies wyjechali.....Czekalem az zacznie sie szkola..:)

No i tak wyszlo ze po codziennym studiowaniu wszystkiego co jest na tym FErum ....skusilem sie jeszcze na "The Edge" z czego jestem bardzo zadowolony.... ;)

//////////

No wkoncu zaczela sie szkola ......czyli dokladniej wczoraj...:P

w pierwszym dniu szkoly przy fajnym polaczeniu z tego co wyczytalem i zaaplikowaniu <2 piski edge na szyje,i 2 krople mojej mieszanki phx + Umbro> poczylem fajnego kopa wlasnie jak po kawie i ogolnie fajnie podzialalo na mnie ,mialem caly czas usmiech na twarzyxDale poza tym

nie zauwazylem za bardzo efektow oprocz tego ze kolega nawijal ze mna jak szalony......

//////////////

Dzien dzisiejszy ;)

wstaje ,jem ,aplikacja taka sama jak wczoraj....tylko ze tym razem jeszcze do tego sie psiknolem Puma...

NO i zaczynaja sie lekcje ...na poczatku znow obserwowalem czy jakies laski sie na mnie nie gapia itd... no ale nic nie zauwazylem.......

Dopiero po 3 lekcji wogole zapomnialem ze mam fero i bylem soba ...bez obserwacji itd....

NO I SIE zaczelo..xD

Kolezanka na lekcji z ktora siedze obok Zaczela mi sadzic takie komplementy i teksty ze" cieszy sie ze ma takiego przyjaciela jak ja i ze zapomnaila mi powiedziec ze tesknila przez cale ferie" > lekcja minela przerwa siedze sobie pisze esska wokol mnie kumple ....i podchodzi do mnie inna kolezanka stala przy mnie i gadala z kims...po chwili do mnie z takimi wielkimi oczyma podchodzi wziela moja reke i powedrowala z nia prosto na swoje piersi !!!a ja SZOK lol kumple wokol kolezanki tez ...moja byla tez i sie gapia hehe łacha miałem...a ta co mi wziela reke jak gdyby nigdy nic . No wiec konczy sie przerwa ,idziemy na lekcje ....kolezanka ktora wczesniej sadzila mi komplementy siadla obok mnie i po jakims czasie wsadzila mi reke do kieszeni od spodni mowiac ze jej zimno a ja ok ...spoko...hhe i sobie tak trzymala pozniej zas wyjela reke i polozyla obie nogi na moich kolanach ...i glowie miala pochylona w moja strone i nawijala non stop..xD ahh i te jej wielkie oczy jak sie na mnie patrzyla...xD...

LEkcja sie skonczyla idziemy wszystcy pod inna sale ta o ktorej pisalem przedchwila nie odstapila odmnie na krok...:P....doszlismy juz pod sale ja sobie usiadlem zmeczony ostatnia lekcja :P ...i kolezaneczka ta sama co zwykle siadla obok mnie i sie na mnie polozyla .... przy wszystkich Ona zas zaczela mi mowic : jak to nie jest jej teraz wygodnie ,ze cieplutki jestem itd itp....a pozniej wyjechala z tekstem ale tak szeptem powiedziala ze chiala by sie ze mna przespac ;) XDD

//////////

JAK narazie koniec ...juz mnie palce bola od stukania w klawiature ale musialem sie tym z wami podzielic bo komu innemy

 

 

jezeli chodzi o mnie jestem jak szlyszalem od kolezanek przystojniakiem...mam ogromne poczucie humoru ..

no i na koniec mam 16 lat ;)chodze do LO ....POZDRO DLA WSZYSTKICH

 

 

Ps.Sorry wiem ze troche bledow itd ale nie chce mi sie juz tego sprawdzac ...hehhe i wogole chialem troche odswiezyc to forum bo ostatnio malo piszecie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mu wierze Rocco ,jak napisalem mowia o Tobie ze jestes przystojniakiem z poczuciem humoru a wlasnie poczucie humoru to jest niezla bron na kobiety ;) No cos zapewne i bez fero sobie radzisz ,ale wlasnie to ONE spotegowaly twoje dobre strony a kolezanki poprostu poczuly rowniez na sobie dzialanie fero czyli daly im pewnosc siebie ,szczerosc i otwartosc na Ciebie Pewnie dawno chcialy Ci dac do zrozumienia jaki z Ciebie fajny koles:) Hmm ja niestety juz sie nie czue w LO ,studiuje zaocznie i moge tam zauwazyc dzialanie fero Pozndalem w ostatni weekend niezle laseczke ,poprostu usiadla obok mnie na kanapach ,niechciala isc z kolenaki powiedzial ze woli tu posiedziec poczekac sobie spokojnie na zaliczenie przedmiotu a gdy to mowila kolezanek dawno juz nie bylo ; ..rozumiecie ? ;)))))))) Wtedy ja wkroczylem No cos gadka sie udala ale co z tego ,bylismy z innych miast a ja nie jestem typowym samcem napalencem ktory zadnej nie odpusci i sobie darowalem :) Drugi temat byl ciekawszy z tego wzgledu ze laska ktora dosiadla sie do mnie

i do kumpla porpostu wtracila sie nam w rozmowe ,zaczela mnie dotykac ale nie spodobalo mi sie to ,nie byla w moim ttypie ze tak sie grzecznie wyraze ;))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdan: jeśli chodzi o edge to dwa psikniecia to za dużo (ewentualnie zadymione pomieszczenia), jakbyś wsiadł do autobusu z dwoma dawkami to by faceci padli bo czuli by szambo :) wiem bo miałem tak sam :) do zamkniętych pomieszczeń to pól dawki za uszy i zamaskowac :) to jest chyba optymalne jeśli chodzi o niezapachowy edge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po 1,5 miesiąca zabawy czas na parę spostrzeżen z autopsji:)

 

W pierwszej kolejności szło : Chikara i PHX

- faktycznie działa to na mnie, dodaje kopa jak po paru kawach. CO prawda czesto doświadczałem tego po 2 - godzinach po aplikacji.

Małe psiki CHK za uszy, potem wytarcie rurki z PHX w to samo miejsce + pod nos. No i oczywiscie krycie perfumami.

 

- prawdą jest że trzeba dać się nawdychać lasce troszke bo samo przejście obok to za mało

- dałem koleżance w pracy do powąchania za uszami, zeby sprawdzila czy te perfumy są ok:) Chciałem sprawdzic czy czuje ten zapach phx. Powiedziala ze jest ok. Potem jej powiedzialem o co c`mon , i wtedy powiedziala ze jak sie sztachnela to jej sie w glowie zakrecilo.:)

 

- Byłem załątwiac sprawe w urzedzie, zimno, prosto z dworu, siedze przy biurku laski. NA poczatku nic, dopiero jak się troszke rozgrzałem bo w kurtce siedzialem, zaczela sie nachylać w moją strone i sie strasznie rozgadala:)

- poczta, mała kolejka. Stanalem sobie z metr od laski, i po minucie widze katem oka poprawianie wlosów, ciuchów, spojrzenia:)

- silownia : usiadlem na przyrzadzie obok laski, tak na 3 minuty, potem poszedłem na bieżnie ( jest ich z 10 na silowni w rzedzie ) Za pare minut ta laska przyszła pobiegac, i stanela na bierzni obok, choć miala z 8 wolnych po kolei :)

I oczywiscie pare innych:)

Teraz testuje mix : 1ml P10+04ml PHX +02ml NPA

 

Oczywiście współczynnik zauważania tego na co kiedyś się nie zwracało uwagi fałszuje troche wyniki:)

Ale generalnie dozo wiecej smialosci, wzrosla moja bezczelność:)

 

To niestety uzależnia :) I traktuje to jako switna zabawe :)

I jeszcze jedna rzecz: do tej pory zapodanie dezedorantu pod pachy spokojnie starczało na cały dzień w robocie. Teraz zauważam ze jak wracam do domu to wali troche potem :) Od razu zaznaczam że nie pogorszyły mi się warunki higieny :lol:

 

W sumie organizm zasysa fero przez skóre, i to moze wplywac na reakcje organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności