Skocz do zawartości

The Edge - teraz moja kolei


bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... the edge to moj pierwszy zakup i pierwsza stycznosc z feromonami. Uzywam ich juz od 4 dni... i jak na razie zadnych efektow... probowalem 1 psikniecia oraz 2 psiknieć... nie wiem czy zaczac psikac 3 razy? czy nie bedzie to za duzo zeby dostrzec jakies efekty?? doradzi mi ktos bardziej doswiadczony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci pół dawki za uszy i przymaskować to perfumami :)

efekt jest pioronujący. jeżdze codziennie autobusami i nie moge się odgonić od panien :) Jedna prawie zemdlala na ulicy jak poczula taka mieszanke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez the edge jest zapachowy... nie trzeba perfumami maskowac... pol dawki za uszy, tzn mam sobie psiknac za ucho? czy na nadgarstek i rozsmarowac za uchem?? :)) Jutro mam spotkanie z pewna kolezanka... i chce zobaczyc wkoncu jakis efekt feromownow... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam edga w wersji bez zapachowej, to daje wiekszę możliwości, bo możesz zmixować z różnymi perfumami :)

 

Na palec psikasz połowę dawki i wcierasz delikatnie za ucho nic się nie stanie jak CI palec zjedzie trochę na szyję. To samo z drugim :)

Co do nadgarstków to raczej nie polecałbym, w moim przypadku to było już za dużo szczęscia :) Owszem kobiety reagowały tak jak powinny, natomiast ponowie mowili, że wyczuwają jakieś antybiotyki czy nawet szambo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowe dawki = polowe psikniecia.

 

Co do szyi to tak. Próbuje rozetrzeć od ucha aż po szyje, z obu stron :)

 

Co do odległości to psikam z bardzo bliska żeby nic nie uleciało :)

 

W te sposób codziennie się różne miłe rzeczy przydażają, poczynając od przystanku na którym czekam na autobus, aż do powrotu do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... testuje mojego the edge juz drugi tydzien.... jedno psikniecie i zadnych efektow.... dwa psikniecia... rowniez nic.... :(:( ani w miejscach publicznych nie zauwazylem zadnych efektow... ani przy spotkaniu z "kolezanka" po prostu ZERO :( co mam teraz robic? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj zaaplikuj fero i wogule zapomnij o tym. Jak skupiasz się tylko na konkretnej rzeczy to nic nie zyskasz. Jeśli chodzi o dawkę to dozownik do psikania jest najlepszy spróbuj nawet 3 psiknięcia. Naprawdę nic się nie stanie. The edge to to samo co Npa więc nie ma bata żeby nie działał a dawka w nim jest identyczna tylko fero to jest wykonane w innych proporcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

The Edge sprawia, ze ludzie czuja przed tobą dystans i respekt. Nie odezwą się raczej jako pierwsi, chyba, że są dostatecznie silni. Dla mnie to takie fero do straszenia i liderowania, nie do tworzenia sympatycznych relacji. Oczywiście wszystko zależy od twojego charakteru i tego, jak jakie sytuacje wykorzystujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo narazie zrobie sobie dluga przerwe w uzywaniu moje the edge... zobaczymy w wakacje jak bedzie wiecej imprez i wiecej okazji do testowania... wkoncu gwarancje mam na rok :P

 

 

btw. Kruk, ja nawet nie zauwazylem takich efektow o ktorych napisales 2 posty wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

w końcu przekonałem sie na wlasnej skorze, ze feromony to jedna wielka bajka... naprawde szkoda na to kasy, bo feromony nic nie daja, a jesli uwazacie ze dzialaja to tylko wasza wyobraźnia...

 

za te pieniadze lepiej kupic markowe oryginalne perfumy, ktore zapewniam was ze zrobia wieksze wrazenie na dziewczynie niz jakies tam feromony...

 

Na szczescie jest mozliwosc oddania feromonow... i za to wam chwałą..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie po to zrobili możliwosc oddania żeby ludzie myśleli że jeśli oni to robią to znaczy zę feromony działają i w ten sposób kazdy kto zakupił myśli że jak nie ma żadnych efektów to nie zwala na produkt tylko myśli że źle stosuje i kupuje dalej i dalej żeby zaczęło w końcu działać...takie moje zdanie bo też uważam że to jest kwas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchat ma racje...

 

dowodem jest wlasnie emoSwinka... ktore uwaza ze feromony musza dzialac, bo masz gwarancje na rok i mozesz oddac... i pewnie sam sobie wkrecil ze jak uzyje feromonow to bedzie lepiej odbierany przez innych ludzi.. a wcale tak nie jest...

 

tak jak mowilem wyzej.. za tak duze pieniadze to lepiej isc do jakies prefumeri i wybrac fajny zapach, na pewno zadziala bardziej niz feromony:)

wiem to z doswiadczenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności