Skocz do zawartości

Na romantyczną kolację.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo zależy mi na pewnej dziewczynie. Jest bardzo delikatna, wrażliwa i intelektualna. Wybieramy sie do gustownej restauracyjki na kolację przy świecach. Rozmowy o sztuce i o zyciu, w tle muzyka jazzowa i romantyczna atmosfera. Jaki feromon najlepiej zastosować? Gdzieś tu przeczytałem, że dla romantyków najlepiej nadaje się Chikara? Może dodać do niej troche Pheromax? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabierz ja lepiej gdzie indziej np do centrum albo do zoo niewiem gdzie kolwiek byle nie restauracja albo kino to jest miejscce dla zakochanych a nie dla nowo poznanych ludzi takie jest moje zdanie :D

a jesli chodzi o twoje pytanie to tak chikara byla by najlepsza jesli chodzi o phx to tak mozesz tez uzyc tego fero zeby podkrecic atmosfere 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej zgadzam sie z pawlem chikara w polaczeniu z phx jest dobrym pomyslem zamiast phx moze byc the edge sam mieszam na zmiane te produkty i jestem zadowolony z ich dzialania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o to gdzie ją zabrać to jeżeli ona jest taka jak piszesz to myślę że romantyczna kolacja przy świecach jest dobrym wyjściem ale pod warunkiem że ona leci na ciebie bo jeżeli ona cię traktuje jak zwykłego kumpla i nic do ciebie specjalnego nie czuje to tylko się zbłaźnisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzizys a ile masz lat jesli mozna wiedziec ,ze wybieracie sie na gustowna kolacje rozmawiac o sztuce;) Ja bym wolal laske ktora mi sie podoba zabrac do gustownego Clubu aby nasze ciala mogly sobie porozmawiac na parkiecie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie! Otóż jestem już po spotkaniu. Wszystko poszło cudownie! Dziękuje wam za rady. Tak jak mówiliście zastosowałem dwa psiknięcia Chikary i dosłownie minimalną, śladową ilość Phero. Po około godzinie od rozpoczecia spotkania zaczeło działac. Nawet nie wiem kiedy zaczęliśmy siedzieć przy stoliku bardzo blisko siebie. Rozmowy o literaturze powoli zaczęły się przekształcac w szepty i widziałem jak ona zaczyna się podniecać (kręciła dupką na krześle jakby było jej niewygodnie itp.). Zacząłem gładzić ją dłonią po plecach a ona zamykała oczy. W pewnym momencie stwierdziła ze cudownie pachnę! Wtedy juz miałem pewność że chemia działa, poszedłem na całość.

Tego wieczoru kochałem się z nią jak jeszcze nigdy z nikim. Sam byłem nienaturalnie podniecony.

Kocham pheromony! Otworzyły mi szanse na wspaniałą znajomość!

Pozdrawiam

 

P.S.

Ja mam 24 lata a ona jest o rok młodsza. Studiujemy polonistyke. Oboje nie cierpimy głosnych klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol: nie no teraz pojechałeś jak nic .... tego to chyba jeszcze nie grali aby się tam po to psikać ;) Jaki przeskok od gustownej kolacji i rozmów o sztuce do miłości francuzkiej ;) No coż jak nie sprawdzisz nie bedziesz wiedział :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy feromonu można użyć na okolice łonowe? Chciałem się tam spryskać aby spotęgować uczucia partnerki podczas seksu francuskiego. Boje się tylko jakiś reakcji alergicznych. Pozdrawiam.

 

ja tam nie wiem ale jezeli sprawdzisz niewatpliwie zdaj relacje na forum :D8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Doktorze,

Czy mógłby Pan w formie krótkiej prelekcji wyjaśnić na czym polega "efekt sympatycznych genitalii" ? Przyznam, że jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy łóżkowe. Mam niewiele ponad 20 lat i od niedawna dopiero współżyję seksualnie. Jestem studentem i większość czasu spędzałem w książkach. Teraz chcę nadrobić.

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysł z feromonami z okolice genitaliów jest wręcz genialny.

 

Optuję za testem - jak będę miał na kim to przeprowadzę eksperymenta - ale, stary, nie wahaj się ani chwili - tylko idź na całość. Ja osobiście polecałbym PHX, a nie chikarę, ale to tylko moja sugestia. :idea:

 

Koniecznie spóbuj i opisz czy dało to spodziewane efekty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Okolice wokół genitalii obfitują w feromony(włosy łonowe) oraz występują bakterie,większość kulturalnych kobiet pokroju romantycznego z reguły wzdraga się przed "miłością francuską". Kobiety mają delikatniejszy zmysł powonienia niż płeć męska,zapach generowany przez genitalia w którym składnikiem jest pot z tzw.zapachową nutą bazową (odczuwana na poziomie podświadomości) Panie odbierają jako nutę wysoką(na poziomie "świadomości").

Chikara może zamazać nieprzyjemny zapach zabijając nieprzyjemne skojarzenia kobiety dotyczące kontaktu z "brudnym" obiektem.

Pamiętajmy że narządy płciowe wydalają mocz,czyli substancję z dużą ilością bakterii,substancji toksycznych itd.

 

pozdrawiam serdecznie:

 

Tadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie trzeba sobie jednak odpuścić wszystkie eksperymenty i stosować się ściśle do tego co jest na ulotce, jako że jest to substancja czynna chemicznie i nieodpowiednio stosowana może być szkodliwa dla zdrowia.

 

Mam pytanie w imieniu kolegi mojego. Czy wg. was Chikara może pomóc w egzaminach wstępnych do szkoły teatralnej? Kolega zdaje w czerwcu. Egazminy do tego typu szkół polegają na tym że się stoi na scenie i coś recytuje lub odgrywa a komisja egzaminacyjna siedzi w odległości od sceny. Tak więc czy Chikara w takiej sytuacji zadziała?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie egzaminy itp. rzeczy bardzo dobrze sie spisuja fero. oczywiscie nie przedawkowac bo moze byc jeszcze gorzej , lepiej mniej. i tyle;p

 

CHikara BTB badz Preperaction one wszystkie dzialaj socjalnie;p ( ze wskazaniem na Chikare i BTB ).

 

 

pozdrawiam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności