Skocz do zawartości

Łączenie feromonow z perfumami


StefaN1

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie jak w temacie...

 

Konkretnie chodzi mi o feromony Pheromax, z tego co czytalem posiadaja one specyficzny zapach ktory nie kazdemu moze sie podobac.

 

Czy mozliwe jest stosowanie tych feromonów z jakimis fajnymi perfumami ? aby zniwelowac zapach Pheromax ?

 

Czy to negatywnie wplynie na dzialanie feromonow ?

 

z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie stosowałem nigdy feromonów. jestem jakby to powiedzieć na pocżatku feromonowej przygody , ale z tego co do tej pory przeczytałem wynika że jest to bardzo wskazane. Same feromony niewiele tracą na swej mocy a dodatkowo jesteś lepiej odbierany przez otoczenie dzieki np. markowym perfumom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuj perfumy w miejsce wcześniej zastosowanych feromonów.

 

Nie wiem czy, ale chyba coś o tym już było na tym ferum :wink:

Także następnym razem użyj opcji "szukaj". 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

MIEJSZCE ZASTOSOWANIA PERFUM NIE MA ZNACZENIA ZADNEGO

 

ZALECANE JEST STOSOWANIE PERFUM + FEROMONY

 

PAMIETAJCIE ZE WŁOSY DOSYC MOCNO TRZYMAJA ZAPACH

 

KWESTIA DOBORYU ZAPACHU PERFUM MA BYĆ TO PRODUKT KTÓRY KRECI KOBIETY NP ARMANI AQUA DE GIO + PHEROMAX

PIERWSZY DOCIERA ZAPACH PERFUM JEZELI JEST ZARAZ POTEM VNO W NOSIE REAGUJE NA FEROMON LUB JEDNOCZEŚNIE CO DO TEGO NIE JESTEM PRZEKONANY FAKT JEST JEDEN FEROMONY DZIAŁAJA NA PODSWIADOMOŚĆ PRZEZ RECEPTOE VNO A PRZY PERFUMIE WYCZUWAMY KONKRETNY ZAPACH WIĘ WARTO ŁADNIE PACHNIEĆ TO BARDZO POMAGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY DOCIERA ZAPACH PERFUM JEZELI JEST ZARAZ POTEM VNO W NOSIE REAGUJE NA FEROMON

 

Może wyjaśnię. Feromony działają poprzez VNO zupełnie niezależnie od tradycyjnych perfum i co ważne, odczytywane są (poprzez podwzgórze) znacznie szybciej, niż tradycyjne zapachy.

 

Dla osób znających angielski, bezpośrednie źródło:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=16413793&query_hl=2&itool=pubmed_docsum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja dodam jeszcze, że moim zdaniem, negatywny zapach feromonów najlepiej niweluje świetny perfum Bruno Banani Pure Man. Po zastosowaniu tego zapachu nie czuję żadnej woni Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności