Skocz do zawartości

Chikara + lesbijki


Marta

Rekomendowane odpowiedzi

hej! witajcie :)

 

potrzebuję wszystkiego tego, co wywoluje Chikara, kiedy nosi ją na sobie mężczyzna. przeczytalam 3/4 forum i juz prawie kupilam fero, ALE

w ostatnim momencie przed wyslaniem przelewu przerazila mnei pierwsza linijka opisu - WYŁĄCZNIE DLA MĘŻCZYZN - dlaczego?

(zabrzmialo mi to, jakbym miala wywolac uzywajac ich jakas nieskoordynowana eksplozje :lol:)

 

proszę rozwiejcie moje wątpliwości. powiedzcie, ze chikara to dobry wybor, albo doradźcie coś innego prrrrroszę :)

 

 

jestem bi, bardzo kobiecą, a chcę na kobiety działać tak, jak facet, wywolywac w nich poczucie bezpieczenstwa, pewnosci, stałości, szaleństwo :D:roll:

ale szaleństwo prowadzące do tego, żeby się rozkochały, żeby chciały się związać a nie tylko prowadzące do seksu, bo z tym nie mam zazwyczaj problemów ;)

jednoczenie nie chcę zeby się zmienilo drastycznie to jak dzialam na facetów :wink: nie chce ich od siebie odstraszać, ani wywolywac jakichs negatywnych emocji etc :?

 

 

używałam RM Men, ale działa zbyt cienko, teraz chcę podobnego, ale mocniejszego efektu :)

z RM przez polowe czasu nie widzialam zdnego dzialania a przez druga polowe mam wrazenie, ze sporo w tym bylo autosugestii :?

 

z gory dziekuje za każdą radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wszystko napisane poszukaj feromonow sexshopach moze tam cos znajdziesz

marta napisala ;

ale szaleństwo prowadzące do tego, żeby się rozkochały, żeby chciały się związać a nie tylko prowadzące do seksu, bo z tym nie mam zazwyczaj problemów

kiedy 2 kobiety sie kochają to tego nie mozna nazwac sexem bo to jest wbrew ludzkiej biologii :D

ale ja glupi jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co? yyy. nie rozumiem. co wbrew biologii?

 

chociaż, coś w tym twoim rozumowaniu jest słusznego.... seks między kobietami faktycznie wykracza poza biologię, poza wszelką naukę. jak 14sty wymiar :D:roll:

 

off-topic.

 

 

w sexshopach? może w berlinie byłaby szansa cos znalezc ciekawego, ale nie w warszawie. niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności