Skocz do zawartości

Pomoc w doborze


malisha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie

 

Mam kilka pytan. Duzo czytalam, ale niestety pozostal jeden wielki metlik w glowie i pytania.

 

Najprawdopodobniej zdecyduje sie na zakup Pheromaxu. Lubie eksperymetowac i w zasadzie chce kupic feromony aby zobaczyc jak to dziala.

I teraz pytanie pierwsze - gdzie moge zakupic feromony w Wielkiej Brytani (tak zebym sie nie naciela, albo zeby mi nie sprzedali jakiegos bubla). Jezeli nie, to jakie polskie strony internetowe sa pewne i czy nie bedzie problemu z wysylka tego za granice?

 

Z tego co czytalam feromony potrafia miec niekiedy przykry zapach. Pytanie drugie: z jakimi kobiecymi perfumami najlepiej laczyc Pheromax?

 

Zdecydowalam sie na ten produkt gdyz chce sprawdzic jego skutecznosc w uwodzeniu i poswieceniu mi wiekszej uwagi (zwlaszcza jednego osobnika plci meskiej :P). Myslicie, ze to dobry wybor?

 

Mam nadzieje, ze ktos odpisze w miare szybko, bo chetnie kupie to juz dzisiaj :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zgodnie z regulaminem, nie tworzę nowego tematu. Jestem absolutnym laikiem jeśli chodzi o feromony. Szukam jakiś skutecznych, sprawdzonych produktów, które pomogłyby w utrzymaniu zainteresowania chłopaka i służyły odświeżeniu naszych relacji (jestem w stałym związku ponad 3 lata) Mam nadzieję, że ktoś będzie mógł mi coś polecić. Z góry dziękuję za pomoc! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałam je pod uwagę, ale zastanawiam się poważnie nad Pheromaxem. Chociaż, nie zawsze chciałabym budzić w swoim partnerze przede wszystkim podniecenie seksualne. Trochę się boję, że Phx odniesie taki skutek. Hm, chyba skończy się za zakupie obu produktów i po prostu przetestowaniu jakie skutki odnoszą. W chwilach intymnych Phx, a kiedy indziej RM. Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Też jestem z UK. Kupiłem tutaj:

http://kentare.co.uk/

 

Zamówiłem w poniedziałek z samego rano, miałem je w czwartek przed południem.

 

I nawet jakaś sympatyczna p. Ewa dopisąła na Invoice 'Pozdrowienia' i domalowała uśmiechniętą buźkę.

 

Skąd jesteś w UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałam się, naczytałam i efekt jest taki, że już zupełnie nic nie wiem... Byłam przekonana, że zamówię PHX, póki nie zaczęłam czytać o BTB i NPA. I tu się pojawił dylemat... Czy któreś z tych substancji można ze sobą łączyć i jaki jest efekt ? BTB są podobno o charakterze socjalnym, a nie tylko seksualnym, więc pomogły by trochę w związku. Z drugiej strony, tak mocno zachwalany jest Pheromax. NPA to podobno najlpesze feromony do uwodzenia, a to też by poszłużyło związkowi. No i co tu robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności