Skocz do zawartości

Zaskakujące zdarzenie ;/


Rekomendowane odpowiedzi

I stało się dostałam LURE :) pachnie bardzo ładnie to nowe różowe takie śmieszne Od razu chciałam je sprubować ale niebardzo miałam jak tzn na kim Więc niestety padło na sąsiada, co prawda wiedziałam że niekoniecznie coś osiągne tudzież przekonam się o czymklowiek Bo sąsiad ma żone i na ogół jest wyjątkowo rozgadany w stosunku do mnie i bardzo mnie lubi :P:twisted: No ale niebyło wyjścia Siem psikłam dwa razy raz z jednej strony raz z drugiej strony na szyjce :P i się wybrałam do sąsiadki na pogaduchy Mineła jakas godzinka zanim pojawił się mój obiekt testowania Co ważne sasiadka bywała dla mnie ironizna wkońcu dwie kobity zawsze sie gryza hihi A tym razem była milutka jak do rany przyłoż chciała mi wszystko oddawać No ale coż może miała dobry dzień :twisted: Tak czy siak wpada sąsiad z swoją żona Uśmiech z daleka szeroki "cześć" przechodzi koło mnie i ..... popatrzał mi w oczy i wyszedł Usiadł w pokoju obok głowa na doł i ani słowem Pytam jak było w pracy a ten "dobrze dzieki" i nic zero słowem się wiecej nieodezwał i niepodniósł wzroku Za to jego żona i jej siostra normalnie miłe jak niewiem co słodkie i wogóle mało nie tupały jak powiedziałam że wychodze !!!!!!!! A facet się speszył a może wręcz był przestraszony Jeszcze nigdy taki do mnie niebył :( Sama nie wiem co o tym myśleć .... i aż się boje pryskać tym No jak wszyscy będą tak reagować ??!! Co o tym sądzicie?? Dziwne nie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty masz pheromon for man anie woman:)

A tak na poważnie, ja po zaaplikowaniu alchemy też obserwuje zwiększenie ochotu na rozmowę nawet u największych milczków, i to obydwu płci.

Ciekawi mnie tylko dlaczego twój sąsiad tak zamilkł.

Napisz jak dalej potoczyła się ta historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty masz pheromon for man anie woman:)

 

Ciekawi mnie tylko dlaczego twój sąsiad tak zamilkł.

 

A wiesz maciek88 że też już o tym myślałam że może to for men :evil: no ale nie to te różowe dla kobiet tylko jakby inaczej działają :? przynajmniej na tego osobnika. No więc tak powiedziałam że to nie może być tak i postanowiłam się spotkać na kawe z ex chłopakiem Nie jesteśmy już razem kilka dobrych lat a byliśmy ze sobą bardzoooo dłogo prawie 8 lat No i .... hmmm w sumie na Niego działaja wzorowo Nawet powiedział mi ze bycie z kimś innym niż ja było największym błędem w jego życiu Bo wciąż go bardzoooo do mnie ciagnie i jeszcze nigdy nie wyglądałam tak "kusząco" i że niby co zmieniłam :twisted::twisted::twisted::twisted: To był ubaw na maxa :D A więć działają te feromonki jestem dobrym przykładem hihi Co do obiektu pierwszych testów hmmm Zachaczyłam go dzis na ulicy też mając na sobie fero parkował auto mamy dość wąskie ulice i tylko zapytał sie w biegu czy "nie będzie mi przeszkadzać ze auto tu bedzie stało" :?::!::? Już 4 lata tam stawia auto i nagle sie pyta czy przeszkadzac nie bedzie :? Jak zaczełam żartować to tylko rzucił uśmiech taki prawie niewidoczny i powiedział "przepraszam musze isc" No zastrzelcie mnie ale wydaje mi sie jakos Go te fero dominuja Bo zachwouje sie jak małe dziecko na ktore raz nakrzyczysz Chjoc ja niekrzyczałam na Niego nigdy Sama nie wiem ale maja zdecydowanie zły wpływ na Niego ... Sama nie wiem dalej meczyc faceta i testowac na Nim czy już dać sobie spokój ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj mniejeszej dawki ale niewiem czy cos to zmieni w jego postepowaniu

jezeli tak sie zachowuje to na pewno na niego dziala

moim zdaniem są dwie spekulacje

1; zbyt wysoka dawka fero co za tym idzie brak rozmownosci unikanie kontatu itd..

2; fero moglo zadzialac na niego zbyt dominująco poprostu jest cos wtedy w tobie czemu facet sie nie moze oprzec stajesz sie tak silna kobietą ze facet nie jest wstanie spojrzec ci w oczy chociaz sie znacie

zwlaszcza gdy jest troche niesmialy i malo rozmowny

 

mialem podobnie tylko ze z kobietami :D

ale to jest tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2; fero moglo zadzialac na niego zbyt dominująco poprostu jest cos wtedy w tobie czemu facet sie nie moze oprzec stajesz sie tak silna kobietą ze facet nie jest wstanie spojrzec ci w oczy chociaz sie znacie

zwlaszcza gdy jest troche niesmialy i malo rozmowny

 

ale to jest tylko moje zdanie

 

:shock::shock: I jak tu używać fero kiedy się okazuje że facet sie mnie boi ehhhh :? Dobrze ze to żonaty facet i że sąsiad Ale jak mam byc szczera to wiesz paweł25 wydaje mi się ta opcja dość realna Z tym że jest mało ale bo wcale sie mocno nie psikłam zapach jest mocny w tych LURE i był wuczówalny ktoś pisał już że się taka łuna ciągnie za Tobą :) I tak odłożyłam moje fero na boczek chwilowo mam drobne obawy przed używaniem ich. Zauważyłam też że na moim tacie nie robią żadnego wrażenia tzn jego stosunek się kompletnie nie zmienia nawet gdy sie spryskam i podstawie mu pod nos aby powąchal Mowi że ładne ale strasznie duszące :P hihi No ale to tatuś On mnie kocha bez względu na to jak poachne A tak już całkiem na serio to wziełam te fero bo Cassi zachwalała i czeka mnie ważna rozmowa biznesowa w której maja mnie zaaprobować . Grupka mężczyzn ma się przychylić do mojego projektu i chyba jednak nie zaryzykuje użycia LURE. Wspomoge się Alchemy lub kupie RM ... bo jak któryś będzie tak poddatny jak mój sąsiad to sobie pozamiatam na całej lini :? Ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast RM czy alchemy kup Pheromax. To najlepsze feromony dla dziewczyn.

 

na pewno haszu masz racje ale mi nie chodzi o fero na podryw konkretnie tylko raczej wspomagacz w wzbudzeniu zaufania ludzież poprawienia relacji międzyludzkich :twisted: Stad pomysł na RM lub Alchemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No wiec jesli chodzi o Alchemy ktorego uzylam na wyzej opisane spotkanie zdalo egzamin spiewajaco :P wszystko poszlo gladko i milo

Jesli chodzi o LURE hmmm bylam w klubie uzylam dwoch psikow i bylo milusio Ogolnie dobre postrzeganie przez osoby trzecie , dobry humorek i otwartosc Mezczyzni wyrazili zdanie ze pachne bardzo ladnie i pociagajaco :twisted: Choc niemam pojecia jak mozna pachnac przyciagajaco ale wazne ze poki co jet lepiej jak z sasiadem, ktory chyba sobie gdzies zakodowal jakies "anty na mnie" Bo od tamtej pory jak mnie mija to mowi "czesc" ze spuszczona glowa ze niby udaje zamyslenie czy cos tam hihihi.

 

I jeszcze jedno fero chyba wciagaja bo nabieram ochoty na dalsze testowanie innych srodkow .... na szczescie jest to w formie "myslenia o tym..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności