Skocz do zawartości

CHIKARA śmierdzi.....;//


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od jakiegoś czasu stosuję Chikarę.... kumpel mówi, że strasznie śmierdzi i żeby nie używać tego bo odstraszam laski... o NPA mówi tak samo - NPA niby potem śmierdzi...

Mam się niedługo spotkać z laską no i mam dylemat, czy użyć tych feromonów, do dyspozycji mam Chikarę, NPA i the Edge(husteczkę).

Co sądzicie? Nie chciałbym jej zrazić jakimś przykrym zapachem...

Czy można je przykryć jakimś dezodorantem? np. str8?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest dylemat opisywany w wielu postach. Jednym smierdzi innym nie. Oczywiscie Chikara ma swoja perfume, natomiast ja czuje zapach fero z pod zapachu Chikary. JAk po paru minutach przetrę ręką po szyi to na palcach zostaje ostry zapach potu, albo jak ktoś woli moczu :)

Więc Chikare też przykrywam własnymi.

Ostastnio miałem na sobie CH+PHX ( szyja potarta rurką z atomizera) + NPA (dotyk zmoczonego palca na szyje). Oczywiście wszystko przykryte. Poprosiłem koleżankę w pracy, o powąchanie szyi, czy te " perfumy nie śmierdzą" Powiedziała ze nie czuje powyższych zapachów, tylko perfumy ( ja czułem fero)

Za to powiedział ciekawą rzecz, ze jej się w głowie zakręciło jak się sztachneła :) Czyli ph działąją poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem zadowolony ze nalezy do grupy tych co czują zapach ph:)

Łatwiej mi maskować :lol:

 

Teraz przyszła pora na P10 i mieszanki :) - kompletny zestaw fero o jak najmniejszym wspólczynniku nieprzyjemnego zapachu:)

Chciałem pomieszać z perfumami, ale chyba lepiej bedzie mieć osobno i maskować. Niepotrzebnie kupiłem kilka atomizerów 5 - 10ml :(

 

A tak BTW, przed zakupami na feromony.pl , kupiłem sobie Pure Instinct i Pheromone essence w innym serwisie. Zero nieprzyjemnego zapachu, ale jakoś nie chce mi sie testować:) Ktoś się tym bawił z pozytywnymi efektami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Uwielbiam zapach chikary ale na nową mnie nie stać więc zainteresowały mnie te perfumy puma jamaica... i mam pytanie, która wersja - puma jamaica czy puma jamaica 2 pachnie jak chikara? A moze obie? To w takim razie czym sie roznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj wersję pierwszą. Na początku rozczarowanie, ale jak trochę odparuje to faktycznie Chikara, zwłaszcza jak sie nakropi do tego jeszcze zapachu feromonów. Dzięki za polecenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kumpel ma w mieszkaniu identyczny prawie zapach co Chikara, no aż podejrzewam czy aby czasem to nie prawdziwa Chikara. Dziś się zakradłem do tych jego rzeczy i odkryłem co to - Axe Africa. Firma taka sobie ale możecie sprawdzić. Jak dla mnie zapach niemal identyczny, ale jak długo się utrzymuje to ciężko stwierdzić. Ja nie kupuje bo to tak jakoś głupio żeby dwa obok siebie stały :D Poza tym nie po to wydałem 50 zł na Pume Jamaikę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności