Skocz do zawartości

pheromax zadziałało ale ze skutkiem ubocznym


lessi29

Rekomendowane odpowiedzi

witam wreszcie dostałem paczke z oczekiwanym phx.Dzisiaj przyszedł dzień na testy i jakie były jaja psiknąłem się raz na jabłko adama po czym przykryłem phx perfumami kenzo po jakich 5 godzinach nie zauważyłem niczego będąc w sklepie iwśród znajomych.Postanowiłem zwiększyć dawkę i jeszce 2 psiknęcia za uszami oczywiście maskując kenzo wtedy przyszła żona po pracy cytuje słowa ale tu k... śmierdzi potem cały dom wali chyba przedawkowałem nie chciała podchodzic do mnie i co najgorsze phx wpłynął na nią agresywnie zrobiła mi awanture wymyślając jakieś dziwne rzeczy haha :D więc trochę muszę zbastować t myśle że jedno psiknięcie chyba starczy nie chce znowu awantur za free :D i stwierdzeń smierzdzisz potem. zobaczymy co będzie się działo w nastepnych dniach oczywiście stosując z umiarem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no madry ...tak to sie zaczyna najczesciej przygod z fero ..dajesz wiecej bo sie boisz ze nie bedzie efekty MI sie to raz zdarzylo Dalem 2,5 psika z 14ml Phx i dalem kolezance do powachania w autobusie Ogolnei to nic nie mowila ale jak przyblizyla nosa to ja wykrecilo mega ..dodajac ze wali 3 dniowym meskim potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja na pewno nie przedawkowałam, a też reakcją była agresja. Zastosowałam jedną może dwie krople Pheromax Woman na wewnętrzą stronę nadgarstków. Stanęłam w pracy przy koledze, żeby sprawdzić reakcję. Zupełna obojętność, czyli zero reakcji. Więc dałam trzecią kroplę - zero reakcji. Stwierdziłam, że nie działa i usiadłam przy swoim biurku. Za chwilę podjęłam z nim specjalnie rozmowę na nieistotne tematy biurowe, a on wybuchł. Był własnie agresywny i bardzo bardzo niegrzeczny, co u niego jest niespotykane. Więc jedna i dwie krople nie działają a trzecia wywołuje agresję. Nie o to mi chodziło.

Więc ja mam negatywne doswiadczenie z tym feromonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności