Skocz do zawartości

porada dla nowego (NPA/Pheromax/The EDGE)


koles

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

od kilku dni bacznie studiuje wszystkie tematy na forum.. :)

kilka dni temu zakupilem fero minanowice NPA Man flakonik 5 ml

i ku mojemu zdziwieniu w paczce byly 2 bonusy :wink:

 

-The EDGE Man w saszetce(jakies chusteczki)-nie otwieralem jeszcze

 

-próbka PHEROMAX Man (1ml) tez nie otwieralem(saszetka z plynem/żelem)

 

 

i teraz mam ptanie, jak stosowac The EDGE ( jak dawkowac, czy trzeba je przykrywac perfuamami-jak tak to jakimi czy moze maja wlasny zapach, na jak dlugo starcza, i czy trzeba je jakos specjalnie przechowywac)

 

to samo pytanie ma odnosnie próbki PHEROMAXu, (ile, jak i czym kryc)

 

czy moge ktores z trzech wyzej wymienionych produktow mięszac ze soba/jak tak to które i w jakich dawkach)

 

za wszyetkie porady i odpowiedzi bede wdzieczny

ps,sorki jesli cos zamotalem w opisie (dopiero sie wkrecam wten temat :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

dzieki wielkie wszystkim za odpowiedz :wink:

 

jesli chodzi o (the edge) to super sprawa: bardzo przyjemny zapach perfumeryjny utrzymujacy sie przez dluzszy czas, z lekoo wyczuwalnym zapaszkiem jak w NPA :?

bylem pewny siebie, zabawny i ludzie tacy jacys bardziej chetni do gadki

-uzylem jej 2 razy, ogólnie DUZY PLUS dla tego produktu

 

co do NPA wprowadza mnie w fajny nastrój, (chetny do gadki, jasny umysl.. troche jak na masie ;) ;) ale nie znalazlem jeszcze odpowiedniej dawki..

MINUSEM jest zapach, ale to na poczatku dosyc nieprzyjemny chodzil za mna.. ale teraz sie przyzwyczailem (+perfum) zobaczymy po dalszym stosowaniiu co z tego bedzie

 

a co do PHX nie uzywam bo nie wiem jak :?

niby pisze na szasetce 2 aplikacje..

a tyle na forum piszecie ze smierdzi, a nie chcial bym przesadzic i potem walic skarpetami .. ale kiedys spóbuję.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę i ja swoje 2 grosze jakieś 3 tygodnie temu zakupiłem NPA i podobnie były saszetki Edge i Prepara... I u mnie NPA nie wypalił przyznam że nie widzę żadnych rezultatów po NPA zarówno u mnie jak i u kogoś czyt. osoba testowana :) próbowałem od użycia zgodnie z przepisami po hardcore ale w ramach rozsądku. Natomiast dziś z tego powodu iż zapomnaiałem fiolki NPA a miałem szaszetkę Prepara... użyłem coś koło 1/4, 1/2 saszetki i voila!! uzyskałem rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności