Skocz do zawartości

Moje doświadczenia i przemyślenia


Gość notSaint

Rekomendowane odpowiedzi

Gość notSaint

Witam,

 

Forum czytam jakiś czas, plus od jakiegoś czasu stosuje PHX, Chakire, Edge, pozwole sobie napisać swoje przemyślenia.

 

ogolnie do fermonow jestem sceptycznie nastowiony, narzad o ktorym mowa w nosie ktory ma je wychwytywac nie jest podlaczony do mozgu i jest narzadem nieaktywnym. w zwiazku z tym feromony moga inaczej dzialac, pobudzac mozg, ewentualnie efekt placebo.

 

nigdy nie mialem klopotu z poznawaniem kobiet, z reguly to woalbym by babki uzywaly fermony i ja czul jakas przyslowiowa mięte. nie wiem czemu chcialem uzywac fermony, nadal mam etyczne wahania....

 

hmm na forum malo sie pisze o etyce fermonow, a takze dlaczego ktos je kupuje. ja moze chcialem cos nowego, moze chcialem sie dowartosciowac, moze to nutka rywalizacji wiecej wiecej.... ale nadal etyka jest na nie, etycznie zlowiona dziewczyna na fermony no jakos mi nie pasi...............

 

no ale mimo tego kupilem fermony i zaczelem proby. proby i testy w trudnych warunkach.

 

Moja pierwsza proba to kurs salsy. Okolo 20 kobiet zmiana partnerki co 3 minuty w tancu.

uzylem PHX i Chakire.

 

dziewczyny znam juz wiele miesiecy, maja zdanie o mnie wyrobione, chcialem wylapac subtelne roznice.

ku mojemu zaskoczeniu 1 proba byla odwrotna, ludzie jakby dystans mieli do mnie wiekszy niz zawsze, kobiety uniklay rozmowy ze mna.

 

nie wiem, jako scep i realista mam duze watpliwosci po 1 szej probie....

 

no dobra przeprowadzilem kolejne 12 prob.

na salsie, randce, w klubie....... o tym w kolejnych postach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość notSaint

No dobra sprawdziłem te fermony bardzo bardzo dokładnie. Jednoznacznej oceny nie moge udzielic w sensie strice pozytywnym badz negatywnym.

 

Na pewno nie jest tak, że panny same będą leciały na mężczyzne, trzeba się wysilić, podejść, zagadać....

więc jak ktoś jest gapa to fermony mu nie pomogą.

 

Działanie fermonow na kobiety jest różne, w zależności od osoby, niektóre kobiety były bardziej rozmowne, niektóre upijały się czego nigdy wcześniej przy mnie nie robiły....

 

niestety wszelkie podrywy moje na fermonach skonczyly sie negatywnie (w klubach) czyli bez braku telefonu, mozliwe wybieralem zbyt ladne kobiety, a takze zawsze te kobiety np szly do WC, po czym wybieraly zupelnie innego mezczyzne np. 45 latka.... tak jakbym byl dla nich rozgrzewka :) mimo ze mialem super gadke, ladnie z nimi tanczylem i wydawaly sie być zadowolone....

 

wlasciwie nie wiem do czego sluzy ten produkt, pozytywny przejaw to pewnie efekt placebo i wiara w siebie wieksza, to kim sie jest i jak sie czyni.

 

ale jakis piorunujacych efektow nie mial. (no dobra raz babka sama z siebie mnie poprosiła do tańca, zdarzało mi sie to wczesniej bez fermonow, jak to sie mowi... nawet slepiej kurze trafi sie czasem ziarno...)

 

ani nie czuje zawodu, ani entuzjazmu, chyba najlepszy efekt mialy Edge.

mysle ze czas uzycia jest wazny. (spryskanie w domu i dotarcie do klubu np. 30 minut mocno wplywa ujemnie na dzialanie) najlepiej by yblo w klubie sie psikac ale jak robia kreta na bramce to branie takich rzeczy srednio mi sie podoba.

 

niestety poziom dziewczyn w klubach tez teraz jest kiepski :) ale to juz zupelnie innym temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość notSaint

mi też się wydaje że w klubach średnio działają. za dużo ludzi, za tłoczno, dużo dymu, może gdy zakaz się wprowadzi palenia jak w Irlandii?

natomiast duże dziewczyn kręci się wokól mnie wtedy.

 

innym symptomem jaki widze u siebie, to że jestem bardzie "czuły" latwiej wylapac mi kontakt z kobietą, odwazniejszy ejstem, ale to raczej tak z siebie, jakis tam efekt placebo na mnie dziala. pozatym zapach chikiry mi sie podoba.

 

mam pytanie czy ktos z Was zbudowal na tym zwiazek? chodzi mi o to ze umawia sie z panna psika sie buduje zwiazek na kazde spotkanie wypsikany i zalozmy po 3 miesiacach stopniowo odstawia fermony? zastanawia mnie jak kobieta zaregauje?? :)

 

wczoraj bylem na randce 1 vs 1 i calkiem niezle mi poszlo. kluczem chyba jest zmiana samego siebie, pewien nauczonych rzeczy, wiecej odwagi, fermony to poczatgkowy bodziec, dodajacy przynajmniej mi mocnej pewnosci siebie.

probowalem w kinie, pozniej spacer i na lawce siedzielismy. nigdy w domu nie probowalem, w tak sterynych warunkach. na kursie tanca jest zbyt czesta zmiana partnerek. trudno tutaj wylapac czy cos chca czy nie?

 

koledzy na mnie mowia od czasow fermonow "terminator" gdyz naprawde bardzo mocno ryzykuje, odwaznie podchodze do kobiet, chociaz z roznymi rezultatami ;)

 

psikajac na siebie fermony, otrzymalem tez sporo wiecej komplementow od kobiet, ktorych wczesniej nigdy nie slyszalem, o wygladzie, o ubraniu, jakies zainteresowanie to mna wywolalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności