Skocz do zawartości

Pomóżcie


123321

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post :wink: Cóż jestem nieśmiały i do ludzi pod chodze z dystansem. Ostatnio kupiłem jeden z produktów ze strony e-feromony.pl i niezbyt jestem zadowolony. Widziałem kilka przypadków np. jak dziewczyna na mnie zerkała i sie uśmiechała i tak przez około 40 minut(w autobusie) i widać było że feromony działają ale to było kilka takich sytuacji. Teraz na feromony.pl zamierzam kupić NPA lub PHEROMAX ale nie wiem czy warto. Przeważnie feromony do podrywu. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA b.dobre ewentualnie to samo czyli The Edge. Możesz spróbować BTB jednak jest to bardzo zlożone fero i można pogubić się z dawkami. Jeśli chodzi o NPA na nieśmiałość to walić pod nos ok 1 kropli. Nie za dużo bo wtedy bedzie kiepski efekt. Ja czasem po nałożeniu NPA dziwę się sobie jak mogłem się kiedyś być tak nieśmiałym. Po prostu zakładasz fero i jazda . Wtapiasz się w klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup npa naprawde dodaje pewnosci siebie ,na poczatek to jest bardzo doby wybor. pheromax mozesz stosowac jak juz zniknie twoja niesmiałosc

bo po co tobie silny phx jak sie boisz podejsc do dziewczyny i porozmawiac one tego za ciebie nie zrobi

a najlepiej jak poczytasz to http://sztuka-uwodzenia.pl/artykuly-by-uncle-uwo-vf1.htm?sid=1e6ed66c7ae76f41d156b6e543600d7d

 

polecam; sam z tego korzystam bardzo dobre rady jak podniesc pewnosc siebie i inne porady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna stosowac na szyje za uszy czy na włosy albo na ubrania ale jak chcesz miec najlepsze dzialnie na sobie to pod nos ,dawke sam musisz sobie dobrac troche zabawy a na pewno sie uda .

 

npa dziala i na ciebie i na kobiety napisze to ze swoich doswiadczen z npa

 

stosujac ok 0.5 kropli pod nos zauwazylem poprawienie sie chumoru,zwiekszona gadatliwosc z mojej strony, bardziej czysty umysł,zwiekszona pewnosc siebie,wieksze pobudzenie do dzialnia,wogole bardziej otwarty do siebie i swiata

. nawet zaczolem sam sobie bardziej sie podobac chociaz na zewnatrz nie nastapila zadna zmiana (poczulem sie bardziej przystojny) (nie narcyz :D )

u kobiet zauwazylem czestrze spojerzenia w moim kierunku zwiekszona gadatliwosc stare znajome które nie mowily mi czesc zaczely rozmawiac ze mną

a u kobiet starszych powyzej 35 lat niewiarygodne zauroczenia nie spodziewalem sie tego tylko ja sam to nakrecalem gatka takze musi byc nic samo nie przychodzi ale npa na pewno zrobilo swoje

 

:)

w skrucie ; npa podnosi pewnosc siebie i dziala na kobiety

a jezeli chodzi o phx dziala na kiobiety jeszcze lepiej jak npa ale nie daje takiego kopa

na twoim miejscu wybral bym npa ze wzgledu na super jakosc produktu i cene .z phx pobawisz sie puzniej ewentualnie zamow probke phx drogo nie kosztuje

i poczytaj wiecej na forum o npa a dowesz sie naprawde wiele pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W feromonach wcale nie chodzi o to, żeby je kobieta świadomie wyczuła. Istotą feromonów jest działanie na podświadomość i do tego wystarcza reletywnie niskie ich stężenie w powietrzu wokół Twojej osoby. PHX to spray, ale rozpylana ilość może nie być wcale większa od kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności