Skocz do zawartości

Użycie Pheromax'u jak odświeżacza do ust


Olifant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu używam Pheromax. Nakładam go na szyję. Ostatnio zacząłem się zastanawiać jednak jakie efekty byłyby gdym zastosował go doustnie (przypuśćmy dwa psiknięcia z flakonika 14 ml). Czy efekt nie byłby spotęgowany gdybym np. szeptał partnerce czułe słówka a ona byłaby w zasięgu mojego oddechu? I jak długo pheromony byłyby obecne w moim oddechu?

Bardzo proszę też o wypowiedzenie się lekarzy czy ta metoda jest bezpieczna dla zdrowia.

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pewnie jakieś zatrucie, bo feromony są do użytku zewnętrznego

 

2. Pewnie jakieś wymioty. Jak można coś takiego jak Pheromax chcieć sobie zaaplikować do ust :shock::shock::shock: fuuuuj!

 

3. Pewnie byś usłyszał, że Ci śmierdzi z japy. No chyba, żebyś krył fero w ustach jakimiś perfumami :lol: ale to tylko by spotęgowało efekt z pkt. 1. i 2.

 

4. W Pheromaxie nie chodzi o zapach, tylko o związki chemiczne, więc pomijając wszystko co wyżej i tak jest to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy efekt nie byłby spotęgowany gdybym np. szeptał partnerce czułe słówka a ona byłaby w zasięgu mojego oddechu?

Sławek

 

:shock::shock::shock::shock: Wiesz co Sławek :!::!: zaczynam coraz częściej myśleć że raczej tych 20-stu paru lat to Ty niemasz :? Najpierw chciałeś się psikać po genitaliach feromonami :roll: no coż darza się :!: ake to co teraz napisałeś mnie rozwaliło :D Ja wiem ze sie zdarza że ludzie piją perfumy te na alkoholu ;) powiecmy w celu ładnego oddechu :wink: A co do samego pytania nie wydaje mi się abyś po zastosowaniu fero doustnie był w stanie cokolwiek wyszeptać .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Zapomnijcie o tym pomyśle! Że kiedykolwiek o tym pisałem. A najlepiej proszę administratora o całkowite usunięcie tego tematu!

Wczoraj wieczorem mieliśmy iść z moją dziewczyną do klubu.

Przed wyjściem z domu postanowiłem trochę przekornie, wbrew temu co tutaj pisaliście na ten temat, zaaplikować sobie dwa psiknięcia Pheromax doustnie i udowodnić wszystkim, że to świetny pomysł.

Po około 2 sekundach od zastosowania tak potwornie zaczęło palić!

Myślałem, że będę musiał dzwonić po pogotowie, ale chyba i tak nie mógłbym nawet nic powiedzieć.

Dzisiaj czuję się już lepiej chociaż czuje że mam przeżarte gardło i mam kłopoty z przełykaniem. Jutro idę do lekarza.

Straciłem sobotni wieczór.

Nigdy nie stosujecie tego poronionego pomysłu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pheromaxem kaca lecze nie psikam tylko pije

1 super oddech

2 kac mija w przeciagu 15 min

3 jak poszedlam do kosciola i mi sie odbilo to ludzie szeptali co tak ladnie zapachnialo

4 polecam wszystkim debilom co nie potrafią czytac ulotek o produkcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności