Skocz do zawartości

The Edge - czy na was to działa? bo na mnie nie!


slaszowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest ale już kolejny raz po użyciu the edge mam ujemne efekty. Wczoraj po raz kolejny zaryzykowalem i użylem z Chikara. Poznalem fajna dziewczyne i nawet nie chciala ze mna rozmawiac, co jest dziwne bo jeszcze nie zdarzylo mi sie zebym mial takie probemy z rozmowa z dziewczyna. Pozniej poszedlem do toalety zeby zmyc the edge i bylo troche lepiej ale nieznacznie.

Co robic? na Was the edge dziala? Czy po NPA beda takie same efekty?

Dodam ze testuje tez pheromax i jak narazie mam efekty pozytywne jesli nie przedawkuje:P

Prosze o jakies opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze teraz używam NPA i nie narzekam dodaje pewności siebie i lekko pobudza ale nie zajmowałem się podrywem bo poznałem kogoś i akurat bez udziału feromonów .....no dopiero pozniej je wdrozyłem w znajomosc i moze mialy jakis udzial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja właśnie dziś odebrałem The Edge od jutra będę to testował. Zamówiłem zapachowy bo kiedyś przy zamawianiu NPA dostałem chusteczkę z the Edge i efekty były zaje....e hehe. Liczę na to że będzie to samo ale zobaczymy bo ostatnio używałem NPA i efekty były na 200%. Postaram się coś napisać jak idą testy w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie widać było efekt w niedzielę po mixie PHX z The EDGE tzn próbka PHX dotknięta do szyi przechylona i odchylona na to 3psiknięcia zapachowego The EDGE (cudowny zapach) i na wiejskiej potańcuwie pod gołym niebem najpierw dwie laski patrzyły na mnie i podeszły pytając czy coś ćpałem :P później jak tańczyłem sobie wraz z dwoma kolegami podeszła śliczna dziewczyna i zapytała: "chłopcy czy mogę z wami potańczyć? " wszyscy byliśmy w szoku nigdy czegoś takiego żaden z nas nie widział :P była uśmiechnięta chętnie tańczyła bardzo blisko nawet sama się przedstawiła :P ale później przyszedł jakiś gość i ja zawinął. Jeszcze tez dwie tańczyły obok nas przez dłuższy czas (nieładne) później my po piwko poszliśmy i wróciliśmy tańczyć i po chwili znowu przyszły tańczyć obok nas. Wkońcu uwierzyłem że jednak cos w tym fero jest :) dodam jeszcze że gdy stosowałem sam PHX (próbka) który już mi się kończy nie widziałem najmniejszych efektów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy dzień testowania Edge mam za sobą. Efekty? Nic wielkiego bo zastosowałem ten środek w pracy, kilka zawieszonych spojrzeń ze strony kobiet ale jeden z kolesi to mnie rozbił. Siedziałem na palarni razem z kilkoma osobami i ten typ również tam był, prowadzili ożywioną rozmowę a ja pisałem esa, kiedy skończyłem zauważyłem że ten kolo gapi się na mnie i robi jakieś dziwne grymasy zdziwienia czy coś takiego. Kiedy na niego spojrzałem centralnie nie odwrócił wzroku ani nie mrugnął przez przynajmniej minutę po czym niespodziewanie zaczął chwalić mój angielski (mieszkam i pracuje w UK) robił to tak głośno że wszyscy inni przestali gadać i chórem potwierdzali hehehe dodam że ja nawet słowem się przez ten cały czas nie odezwałem heheh. To musiał być efekt Edge bo on normalnie się tak nie zachowuje. Potem co chwila przyłaził do mnie i coś mi opowiadał jakby szukał mojej akceptacji heheh. Jutro nowy dzień i nowe mozliwości PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile uzyles tego Edge? Z czego wiem to Edge nie cieszy sie taka popularnoscia jak NPA, ktory ma wielu zwolennikow na tym forum. Dziwne podobno rozni sie tylko tym, ze Edge jest zapachowa wersja NPA, dobrze pisze? Jaki zapach ma ten Edge znosny? Dziwi mnie to tez, ze jedni uwielbiaja zapach Chikary, a inni wrecz go nie cierpia. duza rozbieznosc moim zdaniem... rozumiem to tak jak perfumy, nie kazdemu musi sie podobac zapach perfum danej osoby.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA czy THE edge nie ważne......... ponieważ na innych ludzi działa NPA a na innych The edge.;p

 

nie wszyscy reaguja na te same fero.....przyklad zalozysz na siebie PHX nie działa na ,,jakas tam osobe'', potem zalozysz NPA i widzisz na niej efekty;p

Poprostu dzialaja na nią inne fera w NPA.......;p

 

Dlatego dobrze mieszac fera poniewaz otrzymujesz wtedy caly bukiet feromonow i masz wieksze prawdopodobienstwo ze jakiej 1 fero z np. 10 działa na tą osobe;p

Tylko tutaj tez pojawia sie problem , ze bardzo trudno dobrac odpowiednia dawke. Na niektorych tak jak było powiedziane wystarczy lekkie dzialanie fero a na innych trzeba go uzyć wiecej, tylko jak uzyjesz wiecej to przedawkujesz ,,wrażenie'' na tych co potrzebne im minimalna dawka.

 

Nie wiem nie stworzono jeszcze fero ktore zawierało by np. z 25 róznych fero....pozatym moim zdaniem faktycznie było to by bardzo kosztowne........

 

Niektore osoby zaaplikuja fero - PHX i mowia ze nie widzieli efektow.........a potem widzieli. Moim zdaniem osoby ktore mialy kontakt z naszym fero....poprostu nie dzila na nie, natomiast jak mowimy potem ze widzielismy efekty to poprostu są osoby, ktore sa podatne na fero.;p

Kazdy człowiek jest inny wiec nie badzmy zaslepienii tym ,ze fero bedzie działalo na innych.

TESTUJCIE , TESTUJCIE I OPISUJCIE;P

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to byla dobra i jasna opinia, dzieki ;-) Chociaz mowisz, ze niewazne czy NPA czy EDGE, obie maja ten sam sklad ferów, dobrze mowie? :-)

Mozesz mi wyjasnic jaka jest Twoja recepta na PHX? Szczerze zostalo mi po miesiacu troche wiecej jak pol fiolki a ja dalej w tym samym miejscu stoje hehe :D Dzieki bardzo i do uslyszenia wkrotce!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol fiolki calego atomizera (duzy flakon), ale zaufaj, ze mialem naprawde sporo okazji, zeby go uzywac. 2, czasem 3 razy dziennie, oczywiscie bralem prysznic czy zmywalem poprzednie aplikacje gdy nakladalem nowe :-) A dawki tez bardzo rozne. Moze moglbys mi cos doradzic. Moze jeszcze sie przekonam do tego PHX ehh :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
nie dziala!!!!!! wielka sciema!! ale przynajmniej oddali kase ;p

Dlugo testowales te The Edge, ze stwierdzasz, ze "wielka sciema"? Mozesz troche opisac czemu nie jestes zadowolony z zakupu? ;-) Robiles cos w tym kierunku, zeby fero dzialalo? :D

 

 

fero kupiłem w styczniu tego roku... wiec mialem czasu duzo na testowanie... ani razu nie zauwazyłem żadnego efektu... ale z tego co widze the edge nie dziala na kazdego... moze PHX by zadzialalo?? szkoda ze takie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmm w sumie wczesniej pisalem o lepszym dzialaniu NPA nad The Edge ..chociarz gdy dostalem chusteczke The Edge i wsmarowalem ją w skórę od razu Łeb mnie rozbolał! Zrobiło mi się gorąco i czerwono na twarzy! To samo miała moja matka! Nie wiem natomiast jak by bylo z butelką The Edge ...mozliwe ze stezenie jest wieksze w tej chusteczce?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności