Skocz do zawartości

Pytania odnośnie NPA


ProzaC*

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum także WITAM WSZYSTKICH !! : D

Nazywam się Rafał mam 19 lat i zacząłem przygodę z feromonami rok temu w wakacje : D Pierwszym produktem, który stosowałem był Pheromax niestety wypsikałem cały w miesiąc : D... wariat byłem :D ... co nie zmienia faktu, że dobrze sie bawiłem HEHE : D

DOOOBRA wystarczy tych historii.

Przed chwilką dostałęm NPA i teraz zamierzam "profesionalniej ?:D" wykorzystać ten produkt, ale w tym celu niezbędna jest wasza pomoc :D

Tak więc: -------------------------------------------------------------------------

1) w jaki sposób mam odmierzyć pół kropli? :D ( przed chwilą sobie nałożyłem troszkę pod nos ale nie mam pojęcia ile : D przechyliłem tą buteleczki i pociekło mi po palcu xD jakoś dziwnie :PP )

2) to jest bezzapachowe więc w jaki sposób ktoś może się zjazyc ze mam to na sobie? O_O nie chce przykrywac tego fero jakimiś perfumami bo naprawde nie lubie perfum : D

3) Wraz z NPA dostałem edge w chusteczkach i perception chyba w żelu (dwie aplikacje) w jaki sposób połączyć to z NPA ??

 

Wiem, że te pytania nie były zadane pierwszy raz! Tak użyłem opcji szukaj niestety wpisując NPA wyskoczyły mi same łączenia z innymi fero ... odechciało mi się szukać : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaa tomocool ... przyjacielu : D potrenowałem troszke przechylanie tej buteleczki w wyniku czego znalazły się jakieś 3 krople pod moim nosem : D

nie wiem po jakim czasie to zaczyna działać i nie wiem czy to przez fero, ale jakoś poprawił mi się humor i chodzę z jokerem na ry*u po domu HAHA

Tymczasem ide na dwór huh naprawde mam dobry humor: D czekam na więcej wpisów

Pzdr! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności