Skocz do zawartości

feromony a poprawa atrakcyjności fizycznej?


kagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś zamówiłem pheromax próbkę niestety jutro 1maja więc trochę poczekam.

Moje pytanie dotyczy na ile peromax jest wstanie poprawić atrakcyjność jestem osobą śmiałą wygadaną ale i tak brakuje mi powodzenia niestety nie grzeszę urodą możecie pisać co chcecie ale wygląd ma ogromne znaczenie i nie zastąpi się go gadką nie mniej badania pokazuje że feromony rzeczywiście podnoszą atrakcyjność mężczyzny stąd moje pytanie o którym pisałem wcześniej . Porostu nie chce za dużo oczekiwać z drugiej strony nie chce być ciągle nie w typie albo tylko kolega dlatego cieszyłbym się jakby peromax dodawał mi przysłowiowe to coś w postrzeganiu kobiet to by było to. Mam nadzieje że przyjdzie szybko to z chęcią się podzielę swoimi wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary,

 

Wygląd właśnie kompletnie u faceta nie ma znaczenia. Już prędzej to jak o siebie dba ma znaczenie, ciuchy, kosmetyki, ogólny image itd. - ale sam wygląd? Nie.

 

To co się naprawdę liczy - to jego styl i tzw. klasa. Jeśli to ma - superowo, jeśli nie - no cóż - nauka i trening. Laski są w stanie wymyśleć sto testów na faceta i zobaczyć jaki on jest naprawdę - więc jeśli grasz - sorry - to wyjdzie. Prędzej czy później, ale wyjdzie.

 

Styl alfa i inne takie - nie żadne 'a co chcesz Ty robić' - tylko - zarezerwuj sobie czas od 12 do 5 po południu w sobotę, zabiorę Cię w fajne miejsce. I zabierz ją gdzieś - gdzie jest fajnie - park (jest wiosna) czy inny las, wesołe miasteczko czy cokolwiek i zapewniam Cię, że będzie lepiej. Miej ogólny plan imprezy - spacer, posiłek, dojazd itp. No i powiedz jej jak mniej więcej ma się ubrać - bo tu może być rysa.

 

Jak to wszystko wiesz - to sorry. Jak nie wiesz - to priv. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to wszystko ale wygład ma znaczenie i to tak samo udowodnione naukowo jak działanie Androstadienonu. Pierwsze kilka sekund decyduje czy się komuś podobasz seksualnie czy nie czyli chodzi oto że nadajesz się na potencjalnego ,,ojca” u faceta bardzo duża role odgrywa wzrost ewentualnie atrakcyjna twarz więc ściemy podtytułem wygład się nie liczy można wrzucić do kosza. Po drugie bycie otwartym i wygadanym nie zmienia ogólnego obrazu twojej osoby w sensie atrakcyjności seksualnej i jeśli ktoś nie ma wygładu to mu to nie pomorze będzie uważany za fajnego ale tylko w sensie kolega stąd moje pytanie na ile feromony są wstanie podnieść atrakcyjność seksualną czyli te pierwsze kilkanaście sekund gdy wrzuca na się do określonych worków kolega, potencjalny partner itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Skoro tak to widzisz, to ja Ci nie pomogę.

 

Ja wiem, ze tego typu bzdety sie nie licza - ale nie będę przekonywał Ciebie na siłę.

 

Co do feromonów - ja ostatnio eksperymentuję z Chikara - całkiem obiecujące efekty.

 

Nie wiem też jak feromony mogą Ci dodać parę centymetrów wzrostu, czy coś, ale jeśli chodzi o seks to polecam Pheromax - ale z tego co zauważyłem działa na kobiety w czasie jejczkowani lub przed, a nie cały czas - ale to tylko moje zdanie. Może ktoś tu się dopowie - poza tym pheromax ma dla mnie ten minus, że mam niezaprzeczalnelne 'branie', ale u kobiet w okolicach 40-45, co mnie szczególnie nie bawi (no wiem, może powinno?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrace swoje 3 grosze do tej dyskusji. Mimo ze w spoleczenstwie pokutuja stwierdzenia typu "kobiety nie zwracaja uwage na wyglad mezczyzn, tylko na charakter" sa one ewidentna bzdura. Wyglad mezczyzny ma kolosalne znaczenie dla jego ralacji z kobietami. Zostalo to potwierdzone w wielu badaniach. Inna sprawa jest, ze rzadko ktora kobieta zapytana (zwlaszcza przez mezczyzne), co jest dla niej najwazniejsze u mezczyzny odpowie, ze wyglad. Wiecie dlaczego tak jest? Otoz, dlatego, ze nie chce byc uznana za pusta i powierzchowna. Mezczyznom wypada powiedziec, ze przede wszystkim wyglad kobiet dla nich sie liczy, a kobietom juz jakby mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kol.kagana chociaż go może tym zdołuję że wygląd niestety się bardzo liczy.Przecież kobiety nie są ślepe!Te pierwsze sekundy znajomości w których kobieta podejmuje decyzje czy facet jest godny jej zainteresowania jest właśnie podejmowane tylko na podstawie wyglądu! Tu nawet drobiazg może pogrążyć faceta w jej "koszu na śmieci"a spróbuj się później z niego wydostać. Po prostu im gorszy wygląd(fizyczny) tym facet musi się bardziej starać i nadrobić czym innym swoje braki.Za dużo się tego naoglądałem ażeby mi ktoś wcisnął kit że wygląd jest bez znaczenia.Jak ja zazdrościłem swoim znajomym i kolegom którzy mieli "odpowiedni wygląd" i chociaż byli

mało ciekawi i nudni dziewczyny wręcz pchały się na nich nachalnie wręcz nie można je było czymś zniechęcić do nich, u takich facetów akceptowały wszystko,nawet "bród i smród."Ale takich gości jest tylko z 5% w populacji.

Reszta co ma mniej lub więcej przeciętny wygląd też ma szansę tylko musi się trochę bardziej postarać zmieniając (poprawiając) u siebie wszytko to co tylko leży w ich zasięgu.Jest dużo wszelkiej literatury i poradników na ten temat.Feromonki też są jednym z elementów tej układanki.Im więcej poprawisz u siebie wcześniej tym feromonki bardziej spotęgują osiągnięte efekty.Same ferro nie zadziałają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że się ktoś pisze i to szczerze znam te badania i znam to z własnego doświadczenia niestety nie mogę się zgodzić ze wszystkim nie zawsze staranie cos daje to zależy od tego jak bardzo jesteśmy mało atrakcyjni, jeżeli ewidentnie brzydcy to naprawdę może pomóc nowe ferrari. Jednak chodzi mi o te badania które pokazały ze feromony wpływają na obraz atrakcyjności i go zwiększają tylko nie wiem o ile. Rozchodzi mi się by nie być ciągle kwalifikowany jako tylko kolega nie w typie .Marzy mi się by feromony były takim haczykiem seksualnym w głowie kobiety nie pisze o seksie tylko o byciu inaczej postrzeganym przez kobiety bo obecnie to jestem kompletnie aseksualnie w znaczeniu nie na randkę brak tego czegoś itp. I tu właśnie rodzi się moje pytanie na ile mogą mi pomóc feromony by ten obraz zmienić a na pewno moim przypadku wynika on z braku urody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos na tym forum juz o tym wspomnial, ale co szkodzi powtorzyc. Polecam popracowanie nad sylwetka na silowni. Ona rowniez wplywa na atrakcyjnosc fizyczna i postrzeganie przez plec przeciwna. Poza tym sam bedziesz czul sie troche pewniej w kontaktach z kobietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuje pewnie w kontaktach z kobietami natomiast co do sylwetki jeśli chodzi o ładną klatę to naprawdę działanie tego jest przeceniane a najdziwniejsze że przez facetów znam kilka przypadków i wiem że zdecydowanie bardziej liczy się wzrost czy ładna buzia pyzatym ja jestem szczupły czyli ani chudy ani gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem ale to działa nie osobno tylko z czymś połączone czyli np. wzrostem stąd absy maja kobiety .Niemniej gdy jesteś mało atrakcyjny z twarzy jesteś niskiego wzrostu to znaczy niskiego a nie średniego to takie staranie nie wiele zmienia bo figura nie zmieni dużo istotniejszych wad. Wad oczywiście w znaczeniu braku tego co podoba się kobietą najbardziej czyli wzrost i twarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem próbkę pheromaxu oraz w prezencie the edge chusteczce. Dziś zrobiłem pierwsze testy w mojej grupie i autobusie czyli zaaplikowałem sobie 2 krople pheromaxu i przetarłem się chusteczka the edge niestety nie zauważyłem żadnych zmian zarówno komunikatach werbalnych jak i niewerbalnych nawet najbardziej subtelnych w zachowaniu .kobiet czy mężczyzn które można przypisać działaniu feromonów. Natomiast moje własne samopoczucie uległo zmianie byłem bardzo pobudzony .Będę konturować dalsze testy by móc postawić jakąś tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie feromony nie poprawią wyglądy to jest nie możliwe :D

Najwyzej jak ktos jest bardzo przystojny to otworzą drogę ,aby to usłyszec od dziewczyn :P

Najprawdopodobniej usłyszymy to po Chikarze :)

Phx przereklamowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś były kolejne testy powiem szczerze the edge dobrze działa socjalnie dużo łatwiej przekonywało mi się ludzi do swoich myśli nie mam problemu z komunikacją nie mniej tu naprawdę zauważyłem działanie po prostu było mi dużo łatwiej i sądzę że to dzięki feromonom jeśli chodzi o po prawe atrakcyjności w sensie seksualnej nie zauważyłem żadnych sygnałów w mowie ciała itp. Chicara możesz opisać więcej znasz mój problem dokładnie pod moim kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj im czym wiecej pisze sie o phx czy npa tym bardziej ludzie zauwazaja efekty bo o nich sie pisze jakis ulamek prawdy w tym jest :)

wyobraz sobie o niby to widzą ty nie musisz , spróbuj perception ,rozmowa,przyjazn,podryw, duże stęzenie po nich mozna zauwazyc co to feromony tak samo jak po chikarze.

Najlepiej poznawac dziewczyny bez fera ,w pozniejszych spotkaniach uzywac , wtedy efekt jest bardziej wkrecajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności